Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Aija Vītoliņa

Latvijas Radio bigbends, Aija Vītoliņa un Andris Buiķis izdod albumu Cik labi

Šovasar ierakstītais un nule kā prezentētais Latvijas Radio bigbenda, Aijas Vītoliņas un Andra Buiķa albums Cik labi nu pieejams arī klausītājiem – tajā apkopotas 10 Andra Buiķa oriģinālkompozīcijas, dziesmas ar latviešu dzejnieku vārdiem un tās izdzied vokāliste Aija Vītoliņa.

Latvijas Radio bigbends kopā ar Aiju Vītoliņu un Andri Buiķi sāk jauno koncertsērijas Prožektoru gaismā sezonu

Sestdien, 3.aprīlī, plkst. 22 ar koncertu ReTV un retv.lv Latvijas Radio bigbends kopā ar vokālisti Aiju Vītoliņu un sitaminstrumentālistu Andri Buiķi atklās jau trešās koncertsērijas Prožektoru gaismā sezonu ar koncertprogrammu Sajust grūvu. Koncerta ieraksts norisinājās sadarbībā ar ATTA Centre Rīgā un tā moderators ir džeza mūzikas mīļotājs un Rīgas maratona organizators Aigars Nords.

Koncertstāstu sērijā Koncerts pirmajā rindā uzstāsies Raimonds Pauls, Dināra Rudāne, Aija Vītoliņa un Vladislavs Nastavševs

Kultūrtelpā Hanzas perons, turpinās ekskluzīva klātienes koncertstāstu sērija Koncerts pirmajā rindā. 28., 29. un 30. maijā tajā uzstāsies attiecīgi pianists Kārlis Lācis ar dziedātāju Aiju Vītoliņu, Maestro Raimonds Pauls ar dziedātāju Dināru Rudāni, kā arī pianists Artjoms Sarvi un basists Edvīns Ozols, un teātra režisors Vladislavs Nastavševs, informēja koncerta rīkotāji.

Intervija ar dziedātāju Aiju Vītoliņu. Ja nu pēkšņi sanāk?

Aija Vītoliņa ilgus gadus ļāvusies straumei – viņa daudz aicināta dziedāt dažādos projektos un uzstājusies privātās ballītēs, bet nu beidzot pati uzrunājusi autorus, lai uzraksta dziesmas viņas un kvinteta Tango Sin Quinto pirmajam albumam. Rezultāts izdevies ļoti cienījams.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide