Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Klaiņojoši dzīvnieki

Kaķu kolonijas ziemas spelgonī. Kā palīdzēt?

Kad termometra stabiņš noslīd krietni vien zem -10 grādiem un sniegs ir pāri potītēm, daudzi no mums priekā berzē rokas, jo brīvdienās varēs doties baudīt ziemas priekus, tomēr ir kādas mazas dvēselītes, kurām ziemas un aukstuma iestāšanās nozīmē izdzīvošanas mākslu. Kā rūpēties par saviem mīluļiem, ir runāts un rakstīts daudz un dikti, tāpēc šoreiz vairāk par murrātājiem, kuriem nav savu cilvēku un silto māju, par bezsaimnieku kaķiem, kuriem jāpaļaujas uz cilvēku žēlsirdību un palīdzību pārdzīvot lielo aukstumu un salu.

Ameriks uzdevis atbildīgajiem dienestiem izķert klaiņojošos suņus, kas sakoduši sirmgalvi

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks uzdevis Rīgas pilsētas pašvaldības policijai steidzami doties patruļā uz negadījuma vietu, lai pārbaudītu teritoriju, kā arī atbildīgajiem dienestiem nekavējoties rīkoties, lai izķertu klaiņojošos suņus, kuri ceturtdien līdz nāvei sakoda 70 gadus vecu sievieti, portālu Diena.lv informēja Rīgas domē.

Gada laikā Jelgavā plāno iemidzināt gandrīz 700 dzīvnieku

Izmeklēt gandrīz 1000 pilsētā noķertu klaiņojošo dzīvnieku gada laikā plāno pašvaldības aģentūra Pilsētsaimniecība, meklējot uzņēmumu, kas izmitinās, aprūpēs un eitanizēs dzīvniekus, ziņo portāls zz.lv.

Nīcas novadā nolemts izķert klaiņojošus dzīvniekus

Nīcas Novada dome ar SIA EKO Kurzeme ir noslēgusi līgumu par suņu un kaķu izķeršanu. Līgumam esot arī iedzīvotājus audzinošs raksturs. Citos novados klaiņojošie suņi sagādājot krietnas problēmas, taču ar tām tiekot galā citādāk, vēsta laikraksts Kurzemes vārds.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide