Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +14 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 3. augusts
Augusts

Kosmetologs

Tiesa noraida kosmetologu asociācijas iesniegto pagaidu aizsardzības lūgumu

Administratīvā rajona tiesa šodien lēma noraidīt biedrības Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācija iesniegto lūgumu par Ministru kabineta rīkojuma, ar kuru aizliegti skaistumkopšanas pakalpojumi ārstniecības personām, kuras reģistrētas Ārstniecības personu reģistrā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Kāpēc diētu laikā vēlams iet pie kosmetologa?

Skatoties uz cilvēkiem ar palielinātu ķermeņa svaru, mēs bieži novērojam cik lieliski izskatās viņu sejas āda – iztekti gluda, veselīga ar minimāli redzamām mīmikas vai vecuma krunciņām. Bet kā parūpēties par savu seju diētu laikā? Būsi noteikti ievērojusi, svaram krītoties, sašļūk arī skaistie sejas vaibsti.  Stāsta Linda Bāliņa, ķermeņa estētikas speciāliste Wellslim centrā .

Esot pie datora - appūt seju ar termālo ūdeni

Ilglaicīgi esot pie datora, ir sajūta, ka seja deg. Paskatos spogulī un redzu, ka tā ir sagurusi. Kā palīdzēt sejas ādai justies labāk? jautā lasītājs. Atbild Saules Salona kosmētiķe Zane Kārkliņa.

Ledus - sejas jaunībai

Ik rītu cenšos ierīvēt seju ar ledus gabaliņiem. Lai gan efekts ir labs - ātrāk pamostos, tomēr pati procedūra man neiet pie sitds - seja dikti salst, un oma ir sabojāta.  Vai, veicot šo procedūru, ir normāli, ja tik dikti salst āda? jautā Ieva.

Kāda atšķirība - augļskābju vai ķīmiskais pīlings?

Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par sejas augļskābes pīlingu. Vai taisnība, ka efekts atkarīgs no tā, cik meistare pareizi  - stipru sagatavo šo “masku”. Kā zināt, ka šo procedūru speciālists nav veicis profesionāli? Kāda atšķirība starp augļskābju pīlingu un ķīmisko pīlingu? jautā Ilze.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide