Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas dizains

Mammalampa radītāja Ieva Kalēja gūst starptautisku atzinību

Ņujorkā bāzētais, ietekmīgais dizaina nozares medijs Elle Decor janvāra/februāra izdevumu ir veltījis tēmai "Pasaules sievietes dizainā” (International Women of Design), iekļaujot Mammalampa zīmola izveidotāju un radošo direktori Ievu Kalēju starp 10 pasaules vadošajām dizainerēm.

Darbu uzsācis Latvijas Dizaina centrs

Lai sekmētu Latvijas dizaina jomas attīstību ilgtermiņā un iesaistītu šajā darbā pēc iespējas plašāku dizaina ekosistēmas dalībnieku loku, darbību uzsācis pēc Kultūras ministrijas (KM) iniciatīvas izveidotais Latvijas Dizaina centrs, aģentūru LETA informēja ministrijā.

Aisberga kopskats

Izstāde iezīmē šī brīža aktualitātes metālmākslas jomā Latvijā

Ceļojums pa Latvijas dizaina sasniegumu un nākotnes vīziju maršrutiem

Ar izstādi Reputācija Latvijas Nacionālajā bibliotēkā šīs nedēļas sākumā tika atklāts ekspozīciju un notikumu cikls Dizaina manifestācija, kas savstarpēji saistītu pasākumu ķēdē ļaus iepazīties ar pēdējos piecpadsmit gados Latvijā radīta dizaina daudzveidību un pieejamību.

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā notiks pasākumu cikls Vārds Latvijas dizaineriem

Pirmo reizi Latvijā Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs Rīgā aicina uz tikšanos ar šī brīža labākajiem dizaineriem – no oktobra līdz aprīlim katra mēneša pēdējā trešdienā ciklā Vārds Latvijas dizaineriem, pavēstīja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pārstāve Nataļja SujunšalijevaCikla Vārds Latvijas dizaineriem pasākumu mērķis ir informēt un ieinteresēt sabiedrību par dizaina aktualitātēm un iespējām Latvijā, lai veidotu ciešāku saikni un rosinātu viedokļu apmaiņu starp nozares speciālistiem un patērētājiem.

Rīgas modes nedēļa ir klāt!

Kad kalendārs norāda, ka iestājies astronomiskais pavasaris, tad zini – tepat ir arī sezonas Riga Fashion Week (RFW) trakums. Šoreiz ir jūtama īpaša pašmāju dizaineru rosība – daži no viņiem, piemēram, Indra Salceviča, Agnese Narņicka, QooQoo, piedalīsies pat ar divām skatēm, kāds savu kolekciju jau sauc par vecu – piemēram, Natālija Jansone  – jo visi iespējamie konkursi ir apzināti, publika ar tērpiem iepazīstināta, atliek vien tos parādīt RFW.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide