Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +8 °C
Skaidrs
Sestdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Problēmas

Kipras amatpersona: Latvija spēs īstenot ļoti labu prezidentūru

Latvija Eiropas Savienības (ES) Padomē spēs īstenot ļoti labu prezidentūru un varētu kļūt par vienu no valstīm, kas palīdzētu atrisināt tā dēvēto Kipras problēmu, runājot par gaidāmo Latvijas prezidentūru nākamā gada pirmajā pusgadā, uzsvēra kādreizējais Kipras ES lietu ministrs Andrejs Mavrojannis.

Zanders: Kompleksu problēmu gadījumā perfektu lēmumu laikam nav

Kad Latvijā darba kārtībā nonāk kārtējais būtiskais ekonomiskais jautājums, daudzi novaidas: nu kāpēc gan mums risinājumi tiek meklēti kā pa celmiem, tik mokoši un nereti - nepārliecinoši? Neattaisnojot mūsu lēmumu pieņēmējus, jāsaka tomēr, ka kompleksu problēmu gadījumā perfektu lēmumu laikam nav un augstākā pilotāža ir atrast tādu risinājumu, kuram ir, cik iespējams, maz negatīvu blakusefektu.

Viņķele: Problēmas Liepājas metalurgā ir risināmas

Ir skaidrs, ka problēmu loks AS "Liepājas metalurgs" ir plašāks nekā obligātā iepirkuma komponente, tomēr problēmas ir risināmas, šodien pēc tikšanās ar "Liepājas metalurga" arodbiedrības un akcionāru pārstāvjiem aģentūrai LETA pastāstīja labklājības ministre Ilze Vinķele (V).

Zanders: Mums labi padodas problēmu konstatēšana, tomēr ar risinājumiem ir bēdīgāk

Valdība šonedēļ iepazīsies ar Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030. gadam īstenošanas uzraudzības ziņojumu. Lai gan dokumenti, kuru nosaukumos ir vārdi «koncepcija», «stratēģija» un tamlīdzīgi, daudzos visai pamatoti izraisa skepsi, uzraudzības ziņojumā ir virkne konkrētu tēmu, kuras būtu lietderīgi «izcelt» no kopējā lielā apjoma.

Pavļuts: Prognozes par darba tirgus attīstību ir diezgan skaudras

Lai apmierinātu darbaspēka pieprasījumu, ir jāpalielina piedāvājums vairākās izglītības jomās - inženierzinātnēs, veselības aprūpes speciālistu sagatavošanā, informācijas un komunikāciju tehnoloģijās, kā arī virknē profesionālās izglītības jomu - metālapstrādes, mašīnbūves un tām radniecīgu jomu speciālistu, pakalpojumu nozaru, viesnīcu, restorānu un tūrisma speciālistu sagatavošanā, uzskata ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts.

Stārķi arvien vairāk apdraud sevi un rada problēmas zemniekiem

Baltie stārķi, tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad ligzdošanas vietām iecienījuši elektrības stabus, tādējādi gan apdraudot savas ligzdas, gan radot elektroapgādes traucējumu riskus tuvējiem zemniekiem un zaudējumus elektrības piegādātājiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide