Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Romāns abramovičs

Abramovičs nav ieinteresēts pārdot Chelsea komandu

Anglijas premjerlīgas futbola kluba Londonas Chelsea īpašnieks Romāns Abramovičs nav ieinteresēts iesaistīties sarunās par kluba pārdošanu un aizvien pilnībā saglabā kontroli pār to, atklāja komandas priekšsēdētājs Brūss Baks.

Abramoviča gadījums varētu būt tikai "aisberga redzamā daļa"

Pēdējās diennakts laikā plaši izskanējusi ziņa, ka Krievijas multimiljardieris Romāns Abramovičs nevarēja apmeklēt sev piederošā futbola kluba Londonas Chelsea spēli Anglijas Futbola asociācijas finālā, kur Chelsea pieveica Mančesteras United. Iemesls šai situācijai - Abramovičam pagaidām nav pagarināts vīzas derīguma termiņš, kas esot beidzies jau aprīlī. Vairāki britu mediji spekulē, ka notiekošais varētu būt tikai "aisberga redzamā daļa" un ka Lielbritānijas valdība, kurai pēc kādreizējā dubultaģenta Sergeja Skripaļa saindēšanas Solsberi ar Krieviju ir ļoti saspīlētas attiecības, nu varētu masveidā "bojāt dzīvi" Lielbritānijā mītošajiem Krievijas bagātniekiem.

Abramoviča jahta aizsedz skatu uz Venēciju

Itāļus prestižās vizuālās mākslas skates Venēcijas biennāles laikā saniknojis krievu miljardieris Romāns Abramovičs. Bagātnieks vienā no krāšņākajām Venēcijas lagūnām pietauvojis savu 115 metru garo jahtu Luna, kas aizsedz skatu pār pasaulē tik ļoti iecienīto un romantisko tūrisma pilsētu.Lai gan Venēcija jau tradicionāli kļuvusi par pulcēšanās un izrādīšanās vietu pasaulē dārgākajiem ūdens transportlīdzekļiem, R.

Abramovičs zaudējis pozīcijas Krievijas bagātāko cilvēku sarakstā

Anglijas futbola kluba "Chelsea" īpašnieks Romāns Abramovičs vairs nav viens no Krievijas trīs bagātākajiem cilvēkiem, zaudējot savas pozīcijas tiem, kuri palielinājuši savu turību, pateicoties naftas cenu kāpumam un izaugsmei preču cenu tirgū, vēsta Krievijas biznesa žurnāls "Finans".Žurnāla izveidotais 2011.

Laikraksts: "Jaunā viļņa" rīkotāji kārtējo reizi gaida ierodamies Abramoviču

"Jā, mēs šogad gaidām [krievu miljardieri] Romānu Abramoviču," tā laikrakstam Telegraf teicis jauno izpildītāju konkursa Jaunais vilnis ģenerāldirektors Aleksandrs Rumjancevs. Detaļas viņš nav vēlējies atklāt, taču paziņojis, ka šogad konkursu apmeklēs virkne pazīstamu cilvēku un viesu ziņā konkurss būšot vērienīgāks nekā iepriekšējos gados.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide