Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valsts sociālās aprūpes centrs

Sociālās aprūpes centrā Mārsnēni atcelta karantīna

Sociālās aprūpes centrā Mārsnēni, kur iepriekš tika konstatēts plašs Covid-19 uzliesmojums, no šodienas ir atcelta karantīna, aģentūrai LETA pastāstīja centrā saimniekojošās biedrības Labāka rītdiena vadītāja Evija Jēkabsone.

Ministrija: Saulstaros trūkst atbilstošu speciālistu, netiek ievērotas bērnu tiesības

Ģimenes aprūpes centrs Saulstari Salas novadā ir izslēgts no Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistra, jo tajā netiek ievērotas bērnu tiesības, turklāt trūkst atbilstošu speciālistu, lēmumu apturēt centra darbību pamatoja Labklājības ministrijas (LM) Metodiskās vadības un kontroles departamenta direktores vietniece Agnese Jurjāne.

Pārkāpumi ģimenes atbalsta centrā Saulstari noved līdz darbības apturēšanai

Saistībā ar konstatētajiem pārkāpumiem Labklājības ministrija (LM) ir apturējusi Salas novada Sēlpils pagastā esošā ģimenes atbalsta centra Saulstari (bijušā bērnunama Līkumi) darbību, šodien Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē informēja ministrijas valsts sekretāra vietniece Jana Muižniece. Muižniece pastāstīja, ka no augusta pakalpojumi šajā bērnu aprūpes iestādē vairs netikšot sniegti.

Sociālo aprūpes centru darbinieki saņēmuši solīto algas pielikumu

Valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) darbinieki saņēmuši solīto atalgojuma palielinājumu un ir gandarīti, ka pēc daudziem gariem un smagiem gadiem beidzot saņemts viņu darba novērtējums, aģentūrai LETA pauda VSAC Rīga direktore Elvīra Kisele. Viņa norādīja, ka algas pielikums vērtējams gan kā finansiāls atbalsts, gan morāls gandarījums.

Darbs sirdij, nevis maciņam

Valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) darbinieki piektdien astoņas stundas neēdīs un dzers tikai ūdeni – šādā veidā viņi cer pievērst uzmanību zemajām algām šajās iestādēs. Problēma sāpīga, bet iziet ielās darbinieki nevar – nebūs, kas paliek ar centru iemītniekiem. Premjers pauž, ka atalgojums sociālajiem darbiniekiem no 1. janvāra ir jāpaaugstina.

Reirs atlaiž VSAC Rīga direktori Pauderi

Labklājības ministrs Jānis Reirs (Vienotība) pirmdien parakstījis rīkojumu par valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) Rīga direktores Ineses Pauderes atbrīvošanu no amata, aģentūru LETA informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš. Viņa atbrīvota no amata saistībā ar konstatētajiem pārkāpumiem VSAC Rīga saimnieciskajā darbībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide