Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Vēlēšanu rezultāti

Nepārvēlētie Barča un Klaužs prasa pārskaitīt plusiņus un svītrojumus

13. Saeimā nepārvēlētie Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāta amata kandidāti Aija Barča un Jānis Klaužs prasījuši pārskaitīt vēlēšanu zīmēs viņiem sniegtos plusiņus un svītrojumus. Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šo iesniegumu dēļ otrdien sanāks uz sēdi.

Lembergs un aritmētika

Aivaram Lembergam neveicas ar aritmētiku. Viņš uzskata, ka Vienotība ministru posteņiem izvirzījusi cilvēkus, tai skaitā mani, kuri vēlēšanās neguva atbalstu. Aivars Lembergs neprot skaitīt.

papildināta - CVK: balsu skaitīšana noritējusi pietiekami operatīvi

Šobrīd vēlēšanu rezultāti ir apkopoti gandrīz visos iecirkņos, izņemot vienu iecirkni Rīgā. Centrālās vēlēšanu komisijas pārstāve Kristīne Bērziņa norāda, ka pilnīgi iespējams, ka rezultāti jau visur ir saskaitīti, vien nav ievietoti kopīgajā sistēmā. CVK uzskata, ka rezultātu skaitīšana ir bijusi pietiekoši operatīva un kvalitatīva. Turklāt CVK noteikusi, ka sākotnēji jāapkopo Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu rezultāti un tikai pēc tam varēja ķerties pie pašvaldību vēlēšanu biļetenu skaitīšanas.

FOTO: Partijas sagaida vēlēšanu rezultātus

Lai gan provizoriskos vēlēšanu rezultātus Centrālā vēlēšanu komisija apkopos visas nakts garumā, daudzas partijas kopīgi sagaidīja vēlētāju aptauju datus. Lielākā daļa Saeimā pārstāvēto partiju vēlēšanu naktī rezultātus sagaidīja birojos, citas izvēlējās rīkot pasākumus viesnīcās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide