Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mūzika

Noskaidroti konkursa Hadrons 2020 finālisti

Noskaidrotas sešas jaunās studentu mūzikas grupas, kas 21. maijā uzstāsies LU Jauno mūzikas grupu konkursa Hadrons 2020 finālā, demonstrējot savu radošumu un muzikalitāti. Konkursa finālam izvirzītas apvienības: Advanced Blue, Tavas māsas nāsis, The BIG Deal, Effekts, Embark un audrú, informēja konkursa rīkotāji.

Tiešsaistes koncertā tiks paziņoti Alternative.lv Mūzikas balvas ieguvēji

Klausītāju balsojumā noskaidrotas tās grupas un mūziķi, kas pretendē uz apbalvojumu kādā no četrām Alternative.lv Mūzikas balvas kategorijām. Svinīgā ceremonija notiks 17. maijā interneta tiešraidē no Latvijas Kultūras koledžas ar Nova Koma, Čipsis un Dullais, PND un citu pašmāju alternatīvās mūzikas grupu dalību, informēja balvas rīkotāji.

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris aicina piedalīties LNSO skolas meistarklasēs

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) nāk klajā ar jaunu video meistarklašu sēriju LNSO skola, kurā orķestra mūziķi, kuri ir arī pieredzējuši pedagogi, sniegs vērtīgus padomus mūzikas instrumentu spēles apguvē un stāstīs par maziem noslēpumiem, kas palīdz gūt progresu muzikālās meistarības slīpēšanā attālināti, informēja orķestra pārstāvji.

LNSO atsāk darbību ar tiešsaistes kamermūzikas koncertu Bēthovens vs Šmite(1)

12. maijā plkst. 19 Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) aicina klausītājus pievienoties tiešsaistes koncertam Bēthovens vs Šmite, kas pirms ārkārtas situācijas izziņošanas bija paredzēts Lielās ģildes telpās, bet nu tiks pārraidīts LMT Straumē, kā arī LNSO, Biļešu paradīzes un lsm.lv mājaslapā.

Tiešraide: Dziesmas Tavs karogs videoklipa pirmizrāde

Lai kopīgi vairotu svētku sajūtu, portāls Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina šodien, 4. maijā, no plkst. 9.30 tiešraidē vērot Renāra Kaupera un Jāņa Aišpura dziesmas Tavs karogs videoklipa digitālo pirmizrādi.

Rīgas kamerkoris Ave Sol svētkos iedzied Mārtiņa Brauna dziesmu Mīla ir kā uguns(1)

Godinot Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas kamerkoris Ave Sol diriģentu Andra Veismaņa un Jurģa Cābuļa vadībā, pie klavierēm esot pašam dziesmas autoram – komponistam Mārtiņam Braunam –, iedziedājusi dziesmu Mīla ir kā uguns, informēja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības pārstāvji.

Koncertzāle Latvija aicina doties virtuālās ekskursijās

Aprīļa nogalē un maijā ikvienam, kurš seko koncertzāles Latvija aktivitātēm sociālo tīklu kontos, tiek piedāvāta iespēja gūt jaunu pieredzi, dodoties virtuālās ekskursijās un piestājot īpašās pieturvietās, informēja koncertzāles pārstāvji.