Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 17. janvāris
Tenis, Dravis

Rīgā

Rīgas domes opozīcija rosinās likvidēt Riga.lv

Balsoties uz Valsts kontroles (VK) revīzijas ziņojumu, partijas Latvijas attīstībai (LA) frakcija ir sākusi parakstu vākšanu par ārkārtas sēdes sasaukšanu, lai rosinātu pašvaldības nodibinājuma Riga.lv likvidāciju, aģentūru LETA informēja frakcijas pārstāve Ieva Graudiņa-Šutko. Opozīcijas politiķi nodibinājumu Riga.lv nereti ir novērtējuši kā Rīgā valdošās koalīcijas un tās līdera Nila Ušakova (S) sabiedrisko attiecību instrumentu.

Dod zaļo gaismu Deglava pārvada konstrukciju balstīšanai(8)

Pēc trešdien notikušās Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) un Rīgas domes Satiksmes departamenta sanāksmes pieņemts lēmums uzsākt Augusta Deglava ielas pārvada siju balstīšanas darbus, aģentūrai LETA pavēstīja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola. BVKB tika iesniegts darbu veikšanas projekts un BVKB izsniedza atļauju sākt sagatavošanās darbus, kas nepieciešami, lai veiktu atsevišķu pārvada siju atbalstīšanu uz turām.

Ušakovs tiesā apstrīdējis Pūces lēmumu par viņa atstādināšanu(11)

Atstādinātais Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (Saskaņa) ir iesniedzis pieteikumu tiesā, apstrīdot vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP) izdoto rīkojumu par viņa atstādināšanu no amata, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

No sestdienas pār Deglava tiltu atkal brauks autobusi un trolejbusi(23)

No sestdienas, 4. maija, Augusta Deglava ielas pārvads būs atvērts sabiedriskā transporta kustībai, portālu Diena.lv informēja Rīgas domē. Kustības ātrums gan būs ierobežots līdz 20 kilometriem stundā. Deglava tiltu drīkstēs izmantot arī operatīvais transports. Par to piektdien tikšanās laikā konceptuāli vienojās Rīgas domes vadības, Satiksmes departamenta, Rīgas pilsētas būvvaldes, Valsts policijas un Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) pārstāvji.

Rīgā piestās ASV, Lielbritānijas un Polijas karakuģi(11)

Rīgā no piektdienas līdz 6. maijam viesosies trīs NATO 1. pastāvīgās jūras spēku grupas kuģi, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijā. Rīgā viesosies grupas vadošais kuģis, ASV iznīcinātājs USS Gravely, Polijas fregate ORP General K.Pulaski un Lielbritānijas fregate HMS Westminster.

Padarīt savu apkārtni labāku © DIENA(2)

Šogad 4. maijā, dienā, kad tiks atzīmēta Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 29. gadadiena, Ojāra Vācieša memoriālajā muzejā Rīgā pulcēsies vairāki desmiti rīdzinieku. Pie balti klātiem galdiem viņi ne tikai dalīsies atmiņās par dienu, kad Latvija atguva neatkarību, bet arī spriedīs par iespējām, kā tuvējo Pārdaugavu padarīt vēl patīkamāku sev un līdzcilvēkiem. Muzeja vadītāja Ieva Ķīse saka – šajā dienā esot sajūta, ka visa pasaule ir pie kājām un nerealizējamu ideju nav.

CFLA lauž līgumu ar RS par tā dēvēto "kapu tramvaja" projektu(16)

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir pieņēmusi lēmumu izbeigt līgumu ar uzņēmumu Rīgas satiksme (RS) par Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansētā Skanstes tramvaja projekta, kas tika iedēvēts par "kapu tramvaju", īstenošanu, aģentūru LETA informēja CFLA. Paziņojums par lēmumu šodien nosūtīts Rīgas satiksmei.

Kritiskās masas velobrauciens aizvadīts bez būtiskiem konfliktiem(7)

Velosipēdisti, kuri šodien Rīgā piedalījās braucienā Kritiskā masa, brīžiem aizkavēja auto kustību, bet būtiski konflikti starp satiksmes dalībniekiem neveidojās, novēroja aģentūra LETA. Pārsvarā pasākumā piedalījās gados jauni velobraucēji, kuri, dodoties uz pasākuma sākuma vietu pie Dailes teātra, vismaz pret gājējiem bija salīdzinoši miermīlīgi. Taču sākoties pašam braucienam, tā dalībnieki traucēja automašīnu brīvu plūsmu pa ielām.

Rīgā notiks tradicionālais Kritiskās masas velobrauciens(11)

Šodien plkst.13 pie Dailes teātra sāksies tradicionālais Kritiskās masas velobrauciens, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori. Kā norāda organizatori, pasākuma mērķis ir pievērst sabiedrības, politiķu un ierēdņu uzmanību velo satiksmes problēmām, kā arī panāktu to, lai bērni varētu droši tikt uz skolu un ikdienas satiksme būtu droša arī viņu piederīgajiem.

FOTO: Latvijas un sabiedroto karavīri orientēšanās uzdevumā iepazīst Rīgu(5)

Piektdien, 26. aprīlī, Rīgā norisinājās orientēšanās mācības karavīriem un zemessargiem. Mācībās piedalījās aptuveni 200 karavīru un zemessargu no Zemessardzes 1. Rīgas brigādes un Rīgā izvietotajām regulāro spēku vienībām – Militārās policijas, Štāba bataljona, Nodrošinājuma pavēlniecības, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas, kā arī no Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas.