Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +14 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Varbūt labāk kosmodromu. Saruna ar Intu Dālderi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Zibens
Z
Kongresa nams sen būtu pārbūvēts par akustisko koncertzāli, ja Dalderis nebūtu iejaucies un lobējis Hansas projektu, tagad lobē AB. Būdams ministra padomnieks, laikam interesējies par savu stāvokli, pieļaujot visu, kas notiek....220 milj. Simtgadei, 110 milj dziesmu svētku estrādei. Algas mūziķiem nevajagot, jo visi strādājot 2-3 darba vietās.... V
juris
j
lai iet dziedat un spelet uz Mezaparka estradi ...vai par velti naudu izgruda ?
Šitais ir liels blēdis
Š
Viņa populistisko iegribu dēļ tika izdoti milzu līdzekļi, lai publiskotu visu valsts un pašvaldību nodarbināto peresonu atalgojumu, kas, kā jau iepriekš bija paredzams, bija pretlikumīgi.
kā tad!
k
nejēga domā, ka, tiklīdz būs koncertzāle, visi izciāakie orķestri brauks pie mums, visi naudas atmazgātaji, shēmotaji u. c biezie katru reizi izpirks visas dārgās biļetes sev un trūcīgajai inteliģencei, tā ka lietas ripos uz priekšu? vai nav kauns no tāda stulbuma?
Alla Borisovna
A
Dāldera kungs runā kā cilvēks, kam ir saprašana, kā valsts darbojas. Tas ir labi (Jo neizpratne par valsts funkcionēšanu ir bijis liels klupšanas akmens visiem mūsu ministriem. Atceros, piemēram, Circenes kundzi, kas TV sajūsmināta stāstīja, ka tagad gan visa medicīnas personāla algas beidzot tiks palielinātas. Pēc kāda laika tas nebij noticis un to skaidroja viens veselības ministrijas ierēdnis, sakot apmēram "Emmm... nu.. algas visiem nekad nebija paredzēts palielināt." Respektīvi, Circenes kundze savu labo nodomu pārpilnībā vienkārši nebija sapratusi, ko viņas vadītā ministrija īsti dara.) Iepretīm tam, Dāldera kungs ir cilvēks, kas saprot, kā lietas valstī notiek. Un ir vērts ieklausīties, ja viņš saka, ka naudas koncertzāles būvei budžetā nav un nebūs.
Novērotājs
N
Vienkārši crazy. Naudas koncertzālei nav, bet apvainojies , ka tauta negrib ieguldīt 23 (!)miljonus AB dambī, normālā pastaigu vietā. Pie reizes var papētīt ar arhitekta Sīļa daiļradi. Bez koncertzāles konkursa vieni vienīgi komercprojekti jūrmalā un oligarhu villas kāpās. Tāds tādu atrod .
Krējums Saldais
K
Nezinu, varbūt par ministru var virzīt kādu koklētāju? Šis tikai par dziedāšanu un koncertzāli...
Apvāršņa noracējiem
A
Vāgnera kamermūzikas zāle aizmirsta. Vajag saglabāt to, kas vērtīgs, un tad stumt mākoņus.
Jukums
J
Ja DIENA var publicēt visādu miglainu un neveiksmīgu cilvēciņu rakstus vai domas (Bendiks, Dālderis, Aboltiņa, u.c.) tad te DIENAI vieta dzeltenajā sektorā un tā nekādi nevar pretendēt uz nopietna izdevuma statusu....Diemžēl!
.
.
Šim kugam- stabulēpūtējam- nav ne mazākās sajēgas, no kurienes rodas nauda tajā budžetā, par ko celt visus šitos monstrus un pēc tam uzturēt. Varu paskaidrot, ka Latvijā ir vislielākais PVN pārtikai, ja neskaita pārtikušo Dāniju. No katra maizes klaipa, ko pērk pensionārs, valsts badaini nogriež sev vairāk kā piekto daļu. Vai arī- jums nomirst tuvinieks. Tūlīt ir klāt allaž badainā valsts un zārkam un apbedīšanas pakalpojumiem noplēš PēVēEnn. Kāda "pievienotā vērtība" ir no tā, ka jums nomirst tuvinieks??? Budžeta nauda ir netīra un asiņaina, tāpēc ar to šķiesties nevajadzētu. Vai ne, stabulēpūtēj?
pag
p
Ko Tu tur atkal muldi? Nebūs PVN-būs alkatīgo biznesmeņu makos...Tapēc ka būs zemāks PVN cenas nekritīs...
  • 7
  • 7
???
?
Nu re, izskanēja ziņa, ka Saeima drīzumā atkārtoti skatīs prasījumu iešķiebt 40 milj. eiro ebreju kopienai (nav saprotams kas par organizāciju, reliģiska, politiska, nacionāla, kur reģistrta, kādi tās mēŗki, statūti utt, vai tajā ir vai nav kāds no čekas maisiem), tad nu redzēsim, kā NA nobalsos šoreiz.
jurists
j
Dāldera kungs aizmirsa arī pieminēt pussabrukušo Rīgas pils muzeja daļu, par kuru visi, ieskaitot Kultūras Ministriju, ir aizmirsuši. Visskaistākais 21.gs Latvijas " simbols" būtu Koncertzāle par 120 miljoniem, un tai pretim tukšā pils ar saplaisājušo fasādi. Īsts Kosmodroms.
cien.jurist:
c
Tas k-gs ir bezjēgas k-gs no liberāļiem-internacionalistiem-škēlistiem kura vadībā Kultūras ministrija ne kapeiku nav atrisinājusi ne blatu,ne draugu būšanas....bet tieši tādi DIENA ir mīļi, jo tieši tādus te publicē, un ne tikai viena Diena vien....
  • 17
  • 8
Paulas Jēger-Freiman rēgs
P
Vai mūzikas kritiķim vispār būtu emocionāli jāšūmējas par koncertzāles būvēšanu, nebūvēšanu; izmaksām; novietojumu, u.t.t.? Vai tas nebūtu to žurnālistu kompetencē, kuri ir lietprātēji ekonomikā, finansēs, būvniecībā; kuri tad bez emocijām varētu paskatīties, kāda ir atdeve trim jau nesen uzbūvētajām koncertzālēm Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā? Vai bilance jau ir "pa nullēm" - proti, vai ir jau atpelnītas izmaksas? Vai zāles ir nemitīgi pārpildītas? Biļetes izpārdotas? Vai regulāri uzstājas pasaules klases mākslinieki? Vai, piemēram, Garanču Elīna ir manīta kaut vienā no šīm zālēm? Vienīgie pasaules klases izpildītāji, kuriem ir iekšēja nepieciešamība uzstāties dzimtenē pagaidām liekas ir tikai Krēmers un Rebeka?
dd
d
AB dambī varētu celt cietumu tiem, kas izšiverējuši valsti. Tādu ar stikla sienām. lai varam raudzīties uz šīm pakaļām.
bb>dd
b
Labāk viņus visus eksportēt uz Rodinu, pie biedra Vosa....
  • 6
  • 4
Margarēta
M
Vēl jau nav beigusies tiesāšanās ar būvniekiem par Nacionālo bibliotēku. Vēl var gadīties, ka 10 miljoni jāmaksā būvniekiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Ar vissaldāko cukura virskārtu. Nāblusa Palestīnā

Palestīnā teju katram ir zināms vislabākais restorāns, švarmu ēstuve un Austrumu saldumu kafejnīca pilsētā. Reti kad vietējiem par to ir vienots viedoklis, tāpēc neatliek nekas cits, kā meklēt pašiem ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata