Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Eiropas Atjaunošanas fonds – Latvijas iespēja

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
tofanal22 tofanal22
Sveiki puiši, darba iespēja visiem! Tā kā Corona Work ir ērti no mājām, datorā, jūs varat strādāt ar NBgv ar savām darba stundām. Jūs varat strādāt šo darbu kā pusslodzi vai kā pilnas slodzes darbu. Jūs varat nopelnīt līdz 70–80 ASV dolāriem dienā, veicot darbu tīmeklī. Apmeklējiet šeit .. www.paybuzz1.com
Ciplanētietis
C
FM un SM domātāju un stratēģu zināšanai - https://www.oecd-ilibrary.org/sites/4a4dc6ca-en/index.html?itemId=/content/publication/4a4dc6ca-en&_csp_=681d016aff567eeb4efd802d746cdcc4&itemIGO=oecd&itemContentType=book
kollēga Arnolds Buksbaums
k
Ļaujiet taču cilvēkam strādāt un sagatavot nepieciešamo dokumentāciju!
Alans Karlsons
A
Tiko pašvaldības, sarunu partneri un NVO izdzird par naudu taisa vēl lielāku troksni kā gagānu karos.
Maldis Skreja
M
Galvenais ir nodrošināt, lai Eiropas Atjaunošanas un noturības mehānisma (ANM) finansējums nenonāktu caurā sietā vai maisā bez dibena.
dace
d
"Eiropas Atjaunošanas fonds" - vel viena iespeja organizatoriem un valdoshajiem 5% no atmestaas kopsummas parverst par savu privatipashumu. Vel viena iespeja. Starp daudzam citam.
solon
s
Digitālā transformācija - tas ir kas? Vai no jauna uz galvas par velti uzkritušās naudas daļas atdošana par iepriekš saņemto? Nekad un nekas nenāk par velti! Tāpēc vēl jo vairāk ir pieriebies kad pie siles esošie to vēl arī notrallina savos megaprojektos!
Zviedz Zirgz
Z
Vēl viens ekselence kaupo sev plusiņus Briselē ++++++++++++++++++++++++++++++++++ !!!
Mudite
M
Klust baisi, ka tik debili, stulbi, aprobezoti idioti kurus mes katru dienu verojam pa TV ministri, ieredni, deputati, prezis...KA siem idiotiem ir uzticets ES milijardu izsaimniekosana, jo pec 30 gadu genocida pret latviesu tatu kads tiek ciniski, brutali realizets, nekas labs nav sagaidams, nauda tiks izskerdeta, izsaimniekota un tauta turpinas dzivot nabadziba, bezceriba, pusbada... Vai Eiropas Komisijas darboni vispar zina to, ka Latvija, pie sodienas cenam, kad par visu ir jamaksa, Latvijas iedzivotaji , kada dala pensionari sanem 200-500€/ menesi pazemojosas bada pensijas, bet stradajosie, 30% Latvijas stradajosie sanem minimalo algu, verga grasus, 500€/ menesi pirms nodoklu nomaksas, tai pat laika Latvijas prezis sanem 5800€/ menes lielu algu par sliktu darbu, par neko nedarisanu,,,Latvija visas nozares valda bardaks, beztiesiskums, haoss, bet vadiba sevi slave un palielina sev algas.
Talis
T
Latvija ir desmitiem milijardi latu/eiro nozagti un izsaimniekoti pedejos 30 gadus ka rezultata Latvijas valsts, iedzivotaji ir visnabadzigaka valsts, visnabadzigaka nacija ES, tacu, Latvijas vadiba, prezidenti, ministri, ieredni, deputati, diplomati..sevi ir ar algam, pensijam, privlegijam apgadajusi un nodrosinajusi un ar likuma speku nostiprinajusi ka visbagatakajas ES valstis.
gf
g
Ja vairums tautas ir slimi ar ''galvu'', tad nekādas naudas injekcijas tur nevar līdzēt.
Emigrants
E
Nu re! Tagad jaastaajas uz celjiem, pimpi mutee un uz priekshu! Sho iespeeju nedriikst palaist garaam.
Charla R. Zerbe
C
I have made $36498 in one month by working from home. When I lost my office job 3 month ago, I was very upset and an unsuccessful try for a job hunt. I found this online job. and now I am able to earn thousands from home. Everybody can do this job and earn more dollars online by following this link....------------------------>>>>>>>>>>>>>>>> Www.Works79.Com

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē