Dienas intervijas
Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Cēloņi slēpjas aplamā izglītībā
Vai izglītības trūkums un jauniešu bezdarbs ir rūkošās dzimstības iemesls?
Uz Latvijas kinoekrāniem iznāk popzvaigznes Billijas Eilišas koncertfilma 3D formātā © DIENA
Es varu dziedāt tik klusu, cik man vajag. Intervija ar grupas Tribes of the City vokālisti Kseniju Sundejevu © DIENA
Latvijā
Vairums sestdien atklāto Covid-19 gadījumu reģistrēti Rīgā, Daugavpilī un Iecavas novadā
Kopumā 321 no 643 pagājušajā diennaktī atklātajiem Covid-19 gadījumiem ir reģistrēts Rīgā, Daugavpilī un Iecavas novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.
Pasaulē
Dānija nolēmusi izrakt un sadedzināt četrus miljonus šoruden izkauto ūdeļu
Dānija nolēmusi izrakt un sadedzināt četrus miljonus ūdeļu, kas šoruden tika steidzami nokautas, baidoties, ka šīs valsts kažokzvēru audzētavās atklātā jaunā koronavīrusa mutācija varētu padarīt neefektīvas Covid-19 vakcīnas.






