Laika ziņas
Šodien
Skaidrs


Vairāk Viedokļi




Kuram tas rūp?

Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.

E-pasts: [email protected]

 

Foto: Atklāts Latvijas paviljons Venēcijas biennālē

Piektdien, 8. maijā, atklāts Latvijas paviljons Venēcijas biennāles 61. starptautiskajā mākslas izstādē. Ekspozīcijā Nepieradinātā asambleja: utopijas aizkulises skatāms mākslinieku dueta MAREUNROL’S (Mārīte Mastiņa-Pēterkopa un Rolands Pēterkops) jaundarbs, kas tapis dialogā ar alternatīvās modes dizaineri Bruno Birmani un viņa veidotajām Nepieradinātās modes asamblejām (NMA), kas norisinājās nozīmīgu politisko un sociālo pārmaiņu pilnā desmitgadē Rīgā (1990– 1999)

Vairāk Latvijā



Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Sports

FOTO: Pie Saeimas uzņem barikāžu laika ainas mākslas filmai

14.martā Rīgā sākās vācu spēlfimas "Das Blaue vom Himmel" uzņemšana. Pirmo reizi spēles kino tika rekonstruētas 1991.gada janvāra barikādes, kas tiks uzbūvētas filmu mākslinieka Mārtiņa Milbreta vadībā. Autentisku filmēšanas vidi latviešu mākslinieku komanda izveidojusi vairākās Vecrīgas vietās. Pie Saeimas ēkas un ielās ap to (Atgriežu, Aldara, Mazo Trokšņu) no jauna atdzīvojies 1991.

Vairāk Jaunākais kultūrā

KD Skats

Vairāk KD Skats





Izklaide

Vairāk Izklaide

E-kiosks

Vairāk E-kiosks