Dienas intervijas
Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Krievija iebrūk Ukrainā
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Jo mazāks komercsektors, jo vājāka valsts
Lai sabiedriskajā sektorā strādājošie varētu saņemt algu, nepieciešami nodokļu ieņēmumi, kurus vajadzīgajā apjomā jāspēj ģenerēt komercsektoram.
Aci pret aci ar ēnām. Intervija ar rakstnieci Ingu Žoludi © DIENA
Virtuāli vai materiāli. Aleksandra Brežes izstādes Threshold recenzija © DIENA
Latvijā
IZM nepiekrīt LIZDA redzējumam par pedagogu slodžu balansēšanu no septembra, jo tam nav finansējuma
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) nepiekritīs Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) prasībām par vēlamo slodžu balansēšanas veidu no nākamajā mācību gadā, jo neredz iespējas tam iegūt papildu nepieciešamo finansējumu, žurnālistiem trešdien sacīja izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (JV).
Dienas karikatūras
Pasaulē
Baltais nams iebilst pret Palestīnas valsts vienpusēju atzīšanu
ASV prezidenta Džo Baidena administrācija paudusi iebildumus pret vienpusēju Palestīnas valsts atzīšanu.
Sports
Gudļevskim pasaules hokeja čempionātā pēc grupu turnīra sestā vieta atvairītajos metienos
Jūrmalas muzejā tiks atklāta izstāde Valdis Bušs 100. Savienojums
Ceturtdien, 30. maijā, plkst. 17.00 Jūrmalas muzejā tiks atklāta izstāde Valdis Bušs 100. Savienojums, informēja izstādes rīkotāji.






