Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Krievija iebrūk Ukrainā
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Drošība – izaugsmes dzinējspēks
Pieaugošie valsts izdevumi aizsardzībai var kalpot kā tautsaimniecības izaugsmes stimulators.
Vājums pārtop spēkā. Saruna ar grāmatu autori Kitiju Krauzeri © DIENA
Tik grūti pielikt punktu. Kauņā tiek spēlēta Roberta Vilsona radošā mūža pēdējā izrāde Septiņas vientulības © DIENA
Latvijā
Rosļikovs pērn Saeimā nopelnījis nepilnus 80 000 eiro, parādi pārsniedz 155 000 eiro
Saeimas opozīcijas deputāts, partijas "Stabilitātei" līderis Aleksejs Rosļikovs pērn Saeimā nopelnījis nepilnus 80 000 eiro, bet viņa parādi pārsniedz 155 000 eiro, liecina politiķa iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija par 2024.gadu.
Pasaulē
Krievijas dronu uzbrukumā Harkivai 51 cietušais
Krievijas dronu uzbrukumā Ukrainas otrajai lielākajai pilsētai Harkivai piektdienas vakarā cietis 51 cilvēks, kā arī nodarīti postījumi mājām un civilajai infrastruktūrai četros pilsētas rajonos, paziņoja Harkivas apgabala prokuratūra.






