Laika ziņas
Šodien
Sniegs

LTV ziņu dienests

Darbu sāk jaunā sabiedrisko mediju mazākumtautību multimediju platforma RUS.LSM

Šodien atklāta jaunā mazākumtautību multimediju platforma "RUS.LSM", kurā turpmāk vienkopus jaunā formātā un kvalitātē būs skatāms, klausāms un lasāms Latvijas Televīzijas (LTV) un sabiedrisko mediju portāla "lsm.lv", kā arī Latvijas Radio 4 saturs mazākumtautībām, piektdien vēsta portāls "lsm.lv".

Latvijas ziņas televīzijas kanālā RTVI būs skatāmas katru darba dienu

Turpinot attīstīt aktuālas un uzticamas vietējās informācijas pieejamību krievu valodā, “Latvijas ziņas” palielina televīzijas kanālā RTVI translēto ziņu izlaidumu biežumu. No 6. septembra “Latvijas ziņas” būs skatāmas katru darba dienu plkst. 19:45, bet pēc pārejas uz ziemas laiku 31.oktobrī – plkst. 18:45, informē SIA “Global Entertainment” vadītājs Andžejs Pjateckis.

Kolāts esot spēcīgāks par Kotu

Ja Latvijas Televīzijas Ziņu dienestu (LTV ZD) vadīs pašreizējais Latvijas Radio (LR) vadītājs Dzintris Kolāts, kurš trešdien iesniedza atlūgumu, faktiski sabiedriskās televīzijas Ziņu dienesta vadītājs būs spēcīgāks nekā pats LTV šefs. Šādu viedokli Dienai pauž vairāki Dz.Kolāta pazinēji. Lielākas šaubas gan ir par to, vai Dz. Kolāts ir tieši "ziņu cilvēks"vai arī viņam vairāk piemērota visa medija stūrēšana.

LTV Ziņu dienesta vadītāja meklējumi pagaidām bijuši nesekmīgi

Izmaiņas Latvijas Televīzijas (LTV) ziņu programmā būs redzamas aptuveni pēc divām nedēļām - oktobra vidū, pēc Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes sēdes pastāstīja LTV ģenerāldirektors Edgars Kots. Patlaban turpinās arī jaunā Ziņu dienesta vadītāja meklējumi, tomēr tie līdz šim bijuši nesekmīgi. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide