Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Talka

Ikgadējā Lielā talka tiks pārcelta uz 16.maiju

Ņemot vērā Latvijā noteikto ārkārtējo situāciju Covid-19 pandēmijas dēļ, Lielās talkas organizatori pieņēmuši lēmumu pārcelt pasākumu no šā gada 25.aprīļa uz 16.maiju, liecina organizatoru publicētā informācija.

Izziņo Lielās talkas dienu

Lielā Talka šogad notiks 27. aprīlī un tajā ikviens tiks aicināts ne tikai vākt atkritumus, bet arī šķirot tos.

Ugunskura zupas talciniekiem

Pēc kārtīgas pavasara talkošanas nekas nav gardāks kā kopīgiem spēkiem pagatavota sātīga, lielā katlā vārīta, karsti kūpoša un smaržīga talkas zupa. Restorāna _Ostas skati _šefpavārs Ingmārs Ladigs piedāvā trīs receptes trim atšķirīgām garšas gaumēm un dzīves uzskatiem – veģetāro, zivju un gaļas zupu.

Sestdien jau otro gadu talkā sakops 50 km garu jūras piekrasti

Talka nav tikai tīrīšanas pasākums, tā vienlaikus ir gan sociāls, gan zaļš, gan patriotisks projekts, sevišķi, ja iniciatīva nāk no pašiem attiecīgajā teritorijā mītošajiem ļaudīm. Kopīga sezonas noslēguma piekrastes sakopšanas talka no Igaunijas robežas līdz Duntei visa jūras krasta garumā Salacgrīvas novadā notiks sestdien, 29. augustā, sākot no plkst. 11.00, un tajā piedalīties aicināti arī jūras un tīras pludmales mīļotāji no citiem novadiem.

VIDEO: Saeimas ļaudis Čakstes dzimto māju apkārtnes sakopšanas talkā

Saeimas deputāti un darbinieki trešdien tradicionāli piedalījās parlamenta pavasara talkā Dāvana Latvijai un, godinot Satversmes sapulces prezidenta un pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes piemiņu, sakopa viņa dzimtas māju Auči apkārtni, informē Saeimas Preses dienests.

NBS aicina sabiedrību iesaistīties Brīvības cīņu piemiņas vietu sakopšanas talkās

Turpinot pirms vairākiem gadiem atjaunoto tradīciju, Nacionālie bruņotie spēki arī šogad rīkos Brīvības cīņu piemiņas un kritušo karavīru kapu sakopšanas talku. Talka notiks no 7. līdz 11.oktobrim, piedaloties vairāk nekā 1500 karavīriem un zemessargiem. Kopumā plānots sakopt 77 kauju un piemiņas vietas visā Latvijā, portālu _Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide