Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Māksla

ISSP Galerijā notiks Andreja Strokina personālizstāde Kosmiskās skumjas

No 10. septembra līdz 28. oktobrim ISSP Galerijā norisināsies viens no Rīgas Fotogrāfijas biennāles 2020 programmas kulminācijas notikumiem – latviešu mākslinieka Andreja Strokina personālizstāde Kosmiskās skumjas, kuras pamatā ir no 2014. līdz 2019. gadam tapusi darbu sērija, informēja biennāles rīkotāji.

Galerijā Istaba būs skatāma Martas Ģibietes personālizstāde Labrīt!

Labrīt! – šādu nosaukumu savai trešajai personālizstādei galerijā Istaba devusi stikla māksliniece Marta Ģibiete. Izstāde tiks atklāta 8. septembra rītā, galerijai atsākot regulāri mainīgo izstāžu darbību. Izstāde, kas tiks izrādīta pusgadu vēlāk nekā bija plānots, tapusi brīdi pirms negaidītās pandēmijas. Tajā būs skatāmi mākslinieces jaunākie darbi stiklā, kuriem tā būs pirmā publiskā izrādīšana, informēja galerijas pārstāvji.

Septembrī sāksies Rīgas Fotogrāfijas biennāles kulminācijas notikumi

No 7. līdz 26. septembrim Rīgā norisināsies starptautiskā laikmetīgās mākslas notikuma Rīgas Fotogrāfijas biennāle (RFB) 2020 kulminācijas pasākumi. Ar daudzveidīgu izstāžu, diskusiju, simpoziju un meistarklašu programmu biennāle šogad pievēršas realitātes arheoloģijai, pētot gan pagātnes slāņus, gan arī mūsdienu digitālā laikmeta mantojumu un tā ietekmi uz mūsu uztveri, domāšanu un attēlu kultūru kopumā, informēja organizatori.

Kim? būs skatāma starptautiska izstāde Nervozā gara faktūra

Laikmetīgajā mākslas centrā Kim? no 3. septembra līdz 1. novembrim būs skatāma starptautiska grupas izstāde Nervozā gara faktūra. Tajā varēs aplūkot Merlina Kārpentera, Viktorijas Modestas, Lī Ledara, Džeimsa Bridla, Ievas Rubezes un citu autoru darbus, informēja galerijas pārstāvji.

Marseļā norisināsies Baltijas mākslas projekts Roots to Routes

Augusta beigās Marseļā norisināsies Eiropas mākslas biennāle Manifesta 13, kurā iekļauts arī Baltijas mākslas projekts Roots to Routes, kas sāksies 28. augustā un notiks visu septembri un oktobri. Tajā paredzētas divas izstādes, performances, filmu programma, radošās darbnīcas un citi pasākumi, informēja viena no projekta kuratorēm Maija Rudovska.