Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +10 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Māksla

LU bibliotēkā apskatāma fotoizstāde 17x17

Par godu Radio Naba 17. dzimšanas dienai Latvijas Universitātes bibliotēkā apskatāma fotoizstāde 17x17, kurā apkopoti Radio NABA izsludinātā fotokonkursa 25 labākie darbi, un ir arī noskaidroti uzvarētāji un LSM.lv skatītāju favorīts, informēja radio pārstāvji.

Es gribu pati būt kaut kas © DIENA

Aleksandras Beļcovas ekspozīcija Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā aptver visus mākslinieces radošās darbības aspektus un posmus. Tas ir ievērības cienīgs bezprecedenta notikums.

Laikmetīgās mākslas centrā Kim? norisināsies Black Market(1)

Noslēdzot desmitgades svinības, 11. decembrī Laikmetīgās mākslas centrs Kim? atklās nebijušu notikumu – Black Market. Tajā būs iespēja ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties Kim? desmit gadu laikā izstādīto mākslinieku darbus, informēja Kim? pārstāvji.

Sarkano pelargoniju nami © DIENA

Viens no spilgtākajiem XX gadsimta modernās arhitektūras objektiem Londonā svin jubileju. Bārbikena kompleksam – piecdesmit gadu.

Dzelzceļa muzejā norisināsies starptautiskais mākslas gadatirgus Art Riga Fair 2019

Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā no 27. novembra līdz 1. decembrim sesto reizi norisināsies ikgadējais starptautiskais mākslas gadatirgus Art Riga Fair 2019. Tas pulcēs laikmetīgās mākslas galerijas un māksliniekus no Vācijas, Francijas, Šveices, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Islandes, informēja Happy Art Museum pārstāvis Dags Vidulejs.