Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Māksla

Arsenālā notiks grupas izstāde Euro Femmes

No 14. jūnija līdz 14. jūlijam Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāles Arsenāls Radošajā darbnīcā būs skatāma grupas izstāde Euro Femmes, informēja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Preses centra vadītāja Natālija Sujunšalijeva.

Survival Kit 10.1 kuratori aicina uz izstādes ekskursiju

Ceturtdien, 13. jūnijā plkst. 18.30 bijušajā LU fizmatu fakultātē Zeļļu ielā 25 laikmetīgās mākslas festivāla Survival Kit 10.1 kuratores Solvita Krese un Inga Lāce aicina doties kopīgā pastaigā pa šī gada izstādi Outlands, informēja festivāla pārstāve Marta Krivade.

Pēdējais džentlmenis © DIENA

Maijā 102 gadu vecumā mūžībā aizgājis ķīniešu izcelsmes amerikāņu arhitekts Bejs Juimins (1917–2019). Viņa slavenākais darbs ir Luvras stikla piramīda, taču tā nav vienīgā pieminēšanas vērtā meistara projektētā ēka

Rēzeknē atklāta starptautiski pazīstamā tekstilmākslinieka Rolanda Krutova personālizstāde

No 4. jūnija līdz 18. augustam Latgales vēstniecības Gors mākslas galerijā skatāma Rolanda Krutova, viena no starptautiski pazīstamākajiem, ievērojamākajiem Latvijas mūsdienu tekstilmāksliniekiem, personālizstāde Pietauvot bezgalību, kas apkopo gan godalgotos, agrākā daiļrades perioda darbus, gan īpaši jaunradītu darbu kopu, informēja Gors pārstāve Edīte Husare.

Islandē notiks Latvijas laikmetīgās mākslas izstāde Runā ar mani!

No 1. jūnija līdz 22. septembrim Islandes Ziemeļu galvaspilsētā Akureirē notiks Latvijas laikmetīgās mākslas izstāde Talaðu við mig! / Runā ar mani! / Talk To Me!, kurā būs reprezentēti darbi no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājuma, informēja muzeja Preses centra vadītāja Natālija Sujunšalijeva.

Ozola serdes stari © DIENA(2)

Koks ir silts, patīkams, mīļš, dabīgs materiāls. To neaizstās neviens cits, lai kā mēs arī censtos – ir pārliecināts mēbeļu un koka priekšmetu restaurators Aigars Pilenieks