Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +4 °C
Viegls lietus
Svētdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

Māksla

Rēzeknē atklāta starptautiski pazīstamā tekstilmākslinieka Rolanda Krutova personālizstāde

No 4. jūnija līdz 18. augustam Latgales vēstniecības Gors mākslas galerijā skatāma Rolanda Krutova, viena no starptautiski pazīstamākajiem, ievērojamākajiem Latvijas mūsdienu tekstilmāksliniekiem, personālizstāde Pietauvot bezgalību, kas apkopo gan godalgotos, agrākā daiļrades perioda darbus, gan īpaši jaunradītu darbu kopu, informēja Gors pārstāve Edīte Husare.

Islandē notiks Latvijas laikmetīgās mākslas izstāde Runā ar mani!

No 1. jūnija līdz 22. septembrim Islandes Ziemeļu galvaspilsētā Akureirē notiks Latvijas laikmetīgās mākslas izstāde Talaðu við mig! / Runā ar mani! / Talk To Me!, kurā būs reprezentēti darbi no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājuma, informēja muzeja Preses centra vadītāja Natālija Sujunšalijeva.

Ozola serdes stari © DIENA(2)

Koks ir silts, patīkams, mīļš, dabīgs materiāls. To neaizstās neviens cits, lai kā mēs arī censtos – ir pārliecināts mēbeļu un koka priekšmetu restaurators Aigars Pilenieks

FOTO: LMA studentu modes skate(9)

Ceturtdien, 23. maijā, Rīgas Mākslas telpā norisinājās Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studentu modes skate, kurā 22 jaunie mākslinieki demonstrēja savas tērpu kolekcijas, informēja modes skates pārstāve Daiga Zimele.