Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +8 °C
Viegls lietus
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Intervija ar Andru Manfeldi. Tu paliec viens

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Di
D
Andra, Jūs rakstiet brīnišķīgi. Degunu gaisā! Latvietis vēstures dzirnās ne to vien piedzīvojis, tikai agrāk viņš zināja par ko viņš cieš. Arī aizbraukt nekur nevarēja. Šodien it kā pasaule vaļā. Bet kāda ir tā? Mūsu zeme, mūsu valsts patiešām ir visskaistākā. Es tā domāju. Žēl, ka mūsu pašu kungi ir rausuši un rausuši par tautu nedomājot. Bet viss varēja būt citādi. Protams, ka arī psiholoģiski nēesam bijuši gatavi jaunajai ekonomikai, jaunajai domāšanai. Sagrautās ģimenes ne tik.. Andra, rakstiet! Jūsu darbi palīdzēs daudziem pārvarēt visus šķēršļus. Jūs to variet. Lai Dievs Jums palīdz!
A.P.
A
Nu tur ar to atbildību tā... būtu jau arī jāuzņemas. Tomēr teksts atspoguļo Latvijā dzīvojošas pareizticīgas latvietes spriedumu, runa grāmatā ir par kādiem personāžiem, kas itkā varētu realitātē eksistēt, bet tomēr neeksistē, var būt pavirši sagrozīti raksturojumi u.tml. Tā ka upeņu balzāms būs nez vai nedarījis savu... Kas attiecas uz jau vairāk vai mazāk nomuļļāto saukli par "trimdas traģēdijām" nu, nebūtu viņš bez pamata, taču jājautā - līdzi Muktupāvelam - kāpēc tad tik daudzi uz turieni brauc, ja tur ir tik briesmīgi? Bez tam manī sen auklēts jautājums būs par to, vai autore pati vienmēr pret saviem tuvākiem izturējusies tā, lai nedotu viņiem tamdēļ vērā ņemamu iemeslu. Sieviškīgas emocijas, protams, aizkustina, taču nereti Kaŗosta šķiet pārlieku nemājīga, lai to vispār apmeklētu.
Ragana
R
Andra, paldies - no sirds! Ir labi, ka vēl kāds tā domā, un ir labi, ka vēl kāds radošais tā raksta.
"No malas"
&
Sezhu dzeru kafiju okeana otra puse un lasu sho rakstu....:) Tik klasisks gadijums: ja nav ta ka es daru, tad tas ir slikti:) Tik daudz uznemigu Latvieshu pasaule - iegust izglitibu, brivi runa vairakas valodas, veido karjeras, gimenes, ar plashu redzesloku. Kapec tik drumas krasas...?? Lai rakstniecei laba veseliba un piepildas ieceres!
Dionée
D
Loti tràpigi teikts. Un viens var palikt ari Latvijà... Bez grasha, bez palidzibas un bez laba vàrda...
 • 2
 • 2
apnikusi
a
šī runāšana un romānu rakstīšana par nabadziņiem, kuriem jādzīvo, jāstrādā un svešā mēlē jārunā.Viņi tika salikti lopu vagonos un aizsūtīti?Tak nē, tā ir mūsu pašu izvēle sisties par grašiem tepat un kaut kā celt to ekonomiku vai braukt prom un tur saiņojot puķes dzīvot labi.Tagad runā par atgriešanās pabalstiem, sviests!Kāpēc mums kas izitāmies cauri krīzei un joprojām ne algas, ne slodzes nav atdotas atpakaļ un nodokļi ui kādi! vēl būtu kaut kas jāmaksā viņiem kuriem bija un ir nospļauties uz to Latviju.Un nepārliecināsiet mani ar saviem gaudu romāniem par pretējo!
xx
x
Gaidīju ko vairāk, garlaicīga perša, gaudu ziņģe.
Janis
J
".......Tu tiešām gribi būt kosmopolīts, kas aiziet piekrāmēt pilnus ratus kopā ar citu rasu pārstāvjiem?...Tie, kas ilgi dzīvo projām, mainās. Mainās izturēšanās.">>>>> Nudien, tie kas dziivo projaam, tie mainaas. Mainaas iztureeshanaas pret lietaam, cilveekiem, pasauli, mees kljuustam kosmopoliitiskaaki, kas ir neizbeegami muusdienaas. Atcerieties - Pastaavees, kas mainiisies. Doninja un uudens pudele....nu nav vairs Brigaderes laiki, nav pat vairs vecie labie padomju laiki, latvieshi tik dzelzhaini grib palikt uz muuzhu muuzhiem kaa tiirasinju tauta, taadeejaadi atstumjot cilveekus kuri ir citaadaaki. Vai tad latvieshi kaa tauta ir pastaaveejusi gadu tuukstoshiem? Nee! Muusos ir no visiem kaiminjiem pa druskai......
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
1) Tu tiešām gribi būt kosmopolīts, kas aiziet piekrāmēt pilnus ratus kopā ar citu rasu pārstāvjiem? - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - "Kosmopolīts" nozīmē - pasaules pilsonis. Bet, ko nozīmē - "aiziet piekrāmēt pilnus ratus"? "Aiziet piekrāmēt pilnus ratus kopā ar citu rasu pārstāvjiem"??? Nu, ko tas nozīmē? Kā tas jāsaprot? - Vai tā būtu Manfeldes personīgā kosmopolīta definīcija: kosmopolīts ir kāds, kurš aiziet piekrāmēt pilnus ratus kopā ar citu rasu pārstāvjiem??? - Vai rakstnieka darba aprakstā pirmajai prasībai nav jābūt: spēja skaidri domāt un izteikties savā dzimtajā valodā? 2) "...Es varu kaut vai mūžam staigāt humpalu drēbēs, tikai lai būtu Latvijā..." Nu, un? Vai "staigāšana humpalu drēbēs" ir kaut kas pazemojošs vai apkaunojošs? Man ir paziņas, kuras iepērkas humpalās, bet izskatās kā no modes žurnālu vākiem nokāpušas.
A.P.
A
Vīzai tipisks piemērs no "drauga un audzinātāja" Dimitera, kas savā blogā vai iknedēļas apskata līdzīgas problēmas. Taču - ja kāds no latviešiem(!) viņam kļūtu privāti neērts - drīz vien sāktos pavisam cta dziesma ar visādi izdomājumu, apmelojumu un bezmaz rietumzemju aviobiļetēm piedevās. Cita runa būtu par to, ka reāli transportu viņš var atļauties tikai sev un dēliem, arī droši vien gadījumā par Īrijas latviešu kopienas līdzekļiem.
 • 0
 • 0
nē > Skaislei
n
Šalle ta' šalle, bet kāpēc cien. rakstniece pēdējā laikā nevienā bildē nenoņem to bezgaumīgo krievisko lakatu? :(
 • 1
 • 0
Skaisle
S
Manfeldei par humpalām. Gribēju noklusēt, bet nu tomēr nē ... Andra, piedodiet, bet kultūras cilvēka kultūru raksturo arī viņa apģērbs. Zinu,ka daudzi man nepiekrīt, man ir teikuši,ka es pati esmu aprobežota, lai ..bet - kāpēc nenoņēmāt to novazāto veco šalli bildējoties? Vai tiešām jums nav nekādas sievišķīgas vēlmes patikt? Es noteikti pelnu mazāk kā jūs,bet man laikam ir burtiski iedzīts tas,ka ir jābūt glīti, tīri,kārtīgi ģērbtai. Un goda vārds, tam nevajag lielu naudu. Jūs pavasaros gavējiet reliģisku motīvu dēļ, es tikai tāpēc , lai pēc ziemas atkal tiktu savos vasaras svārkos, 10 un vieni man pat ir 20 gadus veci. Humpalas izmanto gana daudz stilīgu dāmu,kuras tieši tāpat kā es , nepelna daudz vairāk , jautājums tomēr ir par pašcieņu, par to,kam mēs atvēlam laiku, kā mēs to plānojam un kā izmantojam. Tālāk - un tas laikam tomēr ir svarīgākais - KD drukātajā versijā ir izcelti jūsu vārdi - kaut humpalās, bet Latvijā. Neciešu, goda vārds ienīstu šos kapa zvanītājus. Tā ir mūsu katra izvēle kā dzīvojam. Mans bērns studē vienā no labākajām pasaules augstskolām, bet - vienlaicīgi iepērkās humpalu bodēs, jo bērna dzīves filosofija ir - dzīvot zaļi, saudzējot šo planētu. Tāpēc , ja jūsu teicienam būtu šis pozitīvais segums - dzīvot zaļi un tāpēc staigāt citu lietotās drēbēs, to es pieņemtu, bet piesaukt, ka staigāt humpalās nabadzības dēļ - tā,ir jūsu gara nabadzība Andra. Lūdzu neuzspiediet to visai tautai. Dzīvosim vienalga Latvijā vai jebkur pasaulē , ar pašcieņu.
 • 9
 • 1
Nemanfelde
N
manfeldei atrunas vien, histēriskā rasiste...
 • 6
 • 6
neatkarīks viedoklis
n
nav konjungtūra , konjunktūra vai mārketinga triks ! tāds ir tikai vāks !
 • 1
 • 0
Manfelde
M
Nerrim 100% es atbildu par grāmatās rakstīto, diemžēl, par pateikto ne. Jā, tie divi, Tevis minētie punkti, ir "lažas", jeb neprecizitātes. Sākšu ar hmpalām, man tuvāku un vieglāku tēmu :) Nedomāju, ka nabadzība ir pašvērtība, netaisos to ne glorificēt, ne pelt. Tas ka savējie kauj savējos, jeb saeima pieņem tautu nokaujošus lēmumus ir nenormāli, tas mani uztrauc. Piemēram - minimālo algu paaugstinās, bet nekādā gadījumā necels IIN. (Skat tvnet Re:Baltica pēdējo rakstu) Nabadzība, tāpat kā bagātība var būt "bruģēts ceļš uz elli." Ja indivīdam nav nekāda mērķa, virzības, virsuzdevuma, tikai alkatīga cīņa par lietām, lai to būtu vairāk vai, lai to lietu vispār būtu. Es pat neatceros, ka būtu teikusi, ka ka tik pastalās, ...oi humpalās, bet Latvijā... gan jau sarunas karstumā tā pateicās. Par pirmo jautājumu. Es vnk apjuku, ko man bija teikt? Ka tas ir tik labi, būt kosmopolītam, t.i. pasaules pilsonim un iepazīt citas tautas un kultūras, tikai reālajā, darbļaužu dzīvē neko jau neiepazīsti, aizvien llīdzīgākās Eiropas pilsētās blandies ar aizvien pilnākiem ratiem. Baznīcas kļūst par krogiem, lielveikali par tempļiem. Tūlīt jau atkal kāds piesiesies vārdiem. Ar šo es gribēju pateikt, ka intervija ir divu autoru radīts portets un var gadīties arī kāda izplūdusi kontūra. Tam, kas saka, ka konJUNGtūra ir "Dzimtenīte", gribu jautāt - lasīji? Ja jā, tad es brīnos par tādu secinājumu.
 • 5
 • 6
un ja nu...
u
runājam par grāmatu, tad tā ir vistīrākā konjungtūra. Starp citu, tas nav nekāds slikts vārds, ja kādam rodas kāre apvainoties.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
tieši tā - tur domāts jungs, kam apkārt kontūra
 • 7
 • 0
^^
^
jungs tur domāts vārdam vidū
 • 1
 • 0
konjunktūra
k
Starp citu, tas vārds rakstāms ar "k".
 • 1
 • 0
un ja nu...
u
Ja ģimene irst tāpēc, ka viens/viena no ģimenes aizbrauc, tad, ziniet, tā nav aizbraukšanas vaina. Tas, kurš paliek un nedodas līdzi, jau paraksta spriedumu pie aizbraukšanas lēmuma pieņemšanas un tas vedina domāt, ka ģimene jau ir izirusi pirms pašas aizbraukšanas... ja kas.
A.P.
A
Nē, nu - visnotaļ pētāms jautājums
 • 2
 • 0
GG
G
Uznāca vēmiens, lasot par to, kā Manfelde negrib iepirkties blakus citas rases pārstāvjiem. Atklāts rasisms, cienījamo rakstniec...
Skaisle
S
Kā pie mums pie naudas tikusi lielākā daļa miljonāru? No mēness esi nokritusi? Kur ir tā ražošana, tie lieli nodokļi, ko mēs ieņemam no ostām? Kur?! Tagad lasu,ka par Liepājas Metalurgu jau bija brīdinājumi par nepārdomātu ražošanu? Valdība to pētīja, rīkojās attiecīgi? Uz urrā deva galvojumu, ko tagad ar nodokļiem jau maksās tā nabadzīgākā sabiedrības daļa, ne jau tie miljonāri, kas naudu slēpj o'fšoros. Kāpēc zviedri no sava Volvo atteicās? Tāpēc,ka tur ar kājām pa priekšu iznestu valdības un riksdaga sievas un vīrus ,ja viņi tā strādātu kā pie mums. Es neaizstāvu slinkumu un nolaidību, tas pie mums arī ir pāri pārēm, bet ja to atkal skata viennozīmīgi - tu nabags tāpēc,ka slinks un muļķis - tad es tam nemūžam nevaru piekrist. Un lieciet mieru Manfeldei. Rokas nost un viss!
 • 8
 • 3
Skaisle
S
Droši izvemies, paliks vieglāk. Ja tās citas rases runās latviski un cienīs mūsu valsts likumus un tikumus, nevienam nav iebildumu. Esmu jau rakstījusi kas un kādā nozīmē mani padara par rasisti. Un tikko bija ziņa par melnajiem,kurus Francijā tiesās par rasismu pret baltajiem. Tā kā tiešām - atbrīvojies un būs jau labi. Vienā Mistērijas numurā Valdis Celms ļoti labi un pareizi pateica - jāprot par sevi pastāvēt arī kā tautai.
 • 8
 • 7
:/
:
Nemaz nerunājot par visur cauri skanošo "nabadzība ir tikums, un visi, kam vairāk naudas nekā man, ir slikti".
 • 11
 • 4
A.P.
A
Nu, savu pateici.
Skaisle
S
Andra Manfelde, Tu esi īpaša, drosmīga un svētīta. Mēs Tevi ļoti mīlam. Varbūt ne visi saprotam, bet mīlam.
Skaisle
S
Repše ir naudas dalītāja un varēja lielīties,kā apdāvina savas draudzenes un es nevarēšu savainovadniecei izteikt savu mīlestību savā un to vārdā,kas šobrīd netiek pie rakstīšanas. Nē , tā nebūs. Ka es saku - cilvēki ļoti mīl un ciena Andru Manfeldi. Manis pēc - kaut Tu zaļa paliktu no skaudības, bet tā vienkārši ir.
 • 8
 • 5
?
?
Protams, kā gan citādi. L'etat, c'est moi.
 • 6
 • 4
Skaisle
S
Es un mani draugi, radi, paziņas, novadnieki. Viss. Skaidrs?!
 • 10
 • 6
?
?
Kādi mēs? Par sevi runā. Citi tevi nav pilnvarojuši.
 • 13
 • 6
maris
m
sapratu ka raxtniece grib iepirkties tikai tados lielveikalos kuros ieperkas tikai vienas rases parstavji..ja? taa ?ee kuras rases? karosta to nodroshina?
Svilpe
S
Man personīgi ir ļoti nepieņemama šāda ciešanu pārņemtu bārenīšu tēla tiražēšana. Tas nekur nenoved, tam nav mērķa un nākotnes. Žēlot un žēloties ir visvieglāk, bet tas nav nekāds risinājums. Es pat to nosauktu par tādu kā ciešanu glorificēšanu. Izeja un risinājums ir vienmēr, jebkurā situācijā, vienīgi tie ne vienmēr ir patīkami un viegli. Un es zinu, ka mēs varam.
Skaisle
S
Lūk, Zahar, LFR nāca ar vārdiem - BRĪVĪBA, BRĀLĪBA, VIENLĪDZĪBA. Tas,kas notiek šodienas Latvijā nekādā veidā neatbilst nevienam no šīm pamatvērtībām, kuras ir attīstītajās pasaules valstīs. Par politiku jau nu man labāk nerunāt, šausmīgi saniknojos,bet tā ir - Latvijas valsts eksistē pie varas esošo interesēs. Gribi kļūt miljonārs, vai vismaz viņu bagātais kalps un ieroču nesējs - ej politikā. Tad varēsi legāli zagt. O jā, to sauc visādi citādi - nodokļu optimizācija, smagā darba pienācīga atlagošana, komandējumi uz kūrortiem Latvijas tēla spodrināšanai pasaulē un kā tik vēl nē. Bet es saku - tā ir legāla zagšana un lielā mērā tādu, kā tu dēļ - kam visi, kas nav pietiekkami veikli izdzīvošanā uzreiz ir sliņķi un bomži.
 • 7
 • 0
zahars
z
Pazemoto un lieko likteņa apcerēšana jau nav automātiska cīņa par sociālo taisīgumu un proletariāta dievišķajām tiesībām. Tieši pretēji. Tāpat franču revolūcija sagrāva jebkura reliģiska monopola dominēšanu. Īsti nesaprotu, kam Jūs nepiekrītat?
 • 5
 • 3
Skaisle
S
Zahar, kopš kura laika tev franči Lielās Revolūcijas dēli un meitas ir pareizticībnieki? Kopš kura laika cīņa par sociālo taisnīgumu ir kaut kāds mistisks reliģisks sektantisms ? neciešu šitos štrausus - galvas smilltīs un tik no turienes dūdo, ka viss ir labi, slikti tik slinķiem un nabagiem. Atver acis un paskaties apkārt kas notiek.
 • 7
 • 1
zahars
z
"Pazemoto un apspiesto" apcerēšana raksturīga pareizticībā sakņotām tautām, kamēr protestantisma ētika kliedz " beidz bomžot , sapņot, notīri pagalma priekšu". Vispār jau "lieko" aprakstīšana arī latviešu klasikā visai bieža parādība- Poruks, Skalbe. Manuprāt, Andra talantīgi turpina šo ceļu.Un ar bārenītes tēlu latvieši ir daudzu muižkungu modrību iemidzinājuši.
 • 7
 • 4
Skaisle
S
Labi,Svilpe, pēdējam ierakstam jau piekrītu pilnībā. Un tikai vēlreiz saku, ka ir jau labi,ka ir tādi literārie darbi,kas uzrunā šodienas cilvēku. Ne tikai tādu,kas aiz labas dzīves jūk prātā, bet tādu,kurš cīnās par eksistenci viens kā nu prot un māk.
 • 8
 • 0
Svilpe
S
Zini, kā ir ar to "spiesti pamest Dzimteni"? Ikvienai rīcībai ir sekas, un nevienu ar mietu vai pistoli pie pieres nekur prom nedzen. Katram ir savi iemesli, kāpēc viņš aizbrauc, un ļoti bieži tas notiek tāpēc, ka cilvēks ir bijis gana lētticīgs un noticējis tiem, kuri viņam piesolījuši paradīzi rīt ap brokastlaiku. Visi pieauguši ļaudis, katram par savu rīcību jāatbild, un skola maksā naudu. Jā, arī man. Un vēl - dalība Eiropas Savienībā paredz brīvu darbaspēka kustību un iespēju strādāt jebkurā ES dalībvalstī. Arī latviešiem tāpēc ir iespēja braukt strādāt tur, kur maksā vairāk. Un daudzi to izmanto, jo bērnus ar stāstiem par skaistu nākotni un patriotismu nepaēdināsi, viņi grib ēst jau šodien un tūlīt. Jā, aizbrauc tie cilvēki, bet kam tad var pārmest, ka viņš grib cilvēciski dzīvot jau šodien? Ja man šeit vairs nebūs itin nekādas iespējas saviem bērniem maizi nopelnīt, es nešauboties meklēšu iespējas citās valstīs, jo mani bērni man ir svarīgāki par visu politiku, naudas dalīšanu un patriotismu. Ko lai dara, sieviete esmu. Bērni man ir svarīgāki.
 • 13
 • 3
Skaisle
S
Svilpe, es domāju,ka ir tā,ka ideālā gadījumā, katrā ģimenē sieviete dzemdē un kopīgi ar vīru nodrošina savu bērnu, bet realitātē ir daudz gan vientuļo,gan pamesto māmiņu, gan tādu, kurām ir jābūt kopā ar bērniņu, kamēr tas ir mazs. Tā ir mana miljonprocentīga pārliecība. Un ne par 0000 procentu nepiekāpšos. Jā, prātu vajag,lai nebūtu nevēlama grūtniecība,bet ... katrs bērniņš tomēr ir Dieva svētība un pārāk daudzas sievietes saka, ka vienīgais, ko dzīvē nožēlo,ka nav vairāk bērnu. Tomēr,lai nu paliek bērni. Jautājums tomēr ir par mums - lielajiem. Kāpēc dzīvojam tā,ka vieni - kā te tikko rakstīja ir spiesti pamest Dzimteni un citi - turpina likumīgi mūs apzagt un mēs neko neiebilstam. Kāpēc tuvojoties RD vēlēšanām krievvalodīgie apvienojas ap Ušakovu, bet mūsu vislatvieši izvērš cīņu ar vienotībniekiem?
 • 11
 • 1
Svilpe
S
Sabiedrībai par manu bērnu nav jāatbild. Man ir. Un man ir jāpietiek prātam bērnus netaisīt, ja es nevaru viņus apgādāt. Un tas ir mans, nevis vislatviešu bērns, man no viņiem nekas nav jāprasa.
 • 9
 • 6
Skaisle
S
Svilpe, mieru tikai mieru. Nezinu vai to arī teicis kāds filosofs, bet es turos pie uzskata, ka problēma vispirms ir jānosauc,jānodefinē un tad par to jārunā un tad tā jārisina un jāatrisina. Lūk, tikko sveica arī Belu - par mūža ieguldījumu latviešu literatūrā. Jāprasa tā balva atpakaļ, jo kāda jēga, tām viņa grāmatām? Tauta tik un tā esam uz izdzīvošanas robežas. Vai tad ne tā? Un ja Tev nav ko ēst un bērns ir mazs, tad tev ir pienākums par to runāt un prasīt atbildību no sabiedrības. Kaut vai no vislatviešiem, kuri pilnām mutēm sakās cīnāmies par tautas izdzīvošanu. Tavs pienākums nav pamest bērnu un aizskriet uz darbu. Tavs pienākums ir būt kopā ar bērnu. Bet rakstnieka pienākums ir saskatīt un aprakstīt to,kas notiek ar mums - cilvēkiem, sabiedrību.
 • 9
 • 1
Svilpe
S
Nu un kāda jēga ir RUNĀT par problēmām, konstatēt, ka ir problēmas, ciest problēmu dēļ, mudināt citus ciest problēmu dēļ? Kas no tā mainās? Kam no tā kļūst labāk, ja tikai runājam vien pa apli uz priekšu un nekāda rīcība neseko? Ja es runāšu par to, ka manam bērnam nav ko ēst un man lietus uz galvas līst, bet neko nedarīšu, lai nopelnītu sev iztiku un pajumti, kam no tā būs labāk? Bija viens tāds franču filosofs savlaik, kurš teica: "Ir cilvēki, kuri jūtas laimīgi tikai tad, ja ir nelaimīgi."
 • 14
 • 5
Skaisle
S
Jā, žēloties ir slikti, bet Manfelde ir rakstniece,kura runā par problēmām, par kurām runāt izvairās visa inteliģence, visi politiķi - vai tā būtu Kalniete,vai Kursīte, Langa, vai Repše. Un tad ir viegli tādai Manfeldei pateikt, ko tu te nīdi, labāk strādā. Bet viņa jau strādā. Ka tā pati Kalniete un Kursīte ar tik tīru un godīgu sirdsapziņu strādātu kā Manfelde. Man joprojām sametās šķērma dūša par ulbergas zaļo vārnu un Manfeldes Dzimtenīti tikko notikušajā literatūras konkursā. Arī zīmīgi - kam esam gatavi, turpināt apbrīnot savu individualitāti - alga viena dvēseles vai kājstarpes līmenī, vai uzdrošināties rakstīt par to,kas šap, kas ir aktuāls visai tautai.
 • 13
 • 3

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja