Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +5 °C
Daļēji saulains
Sestdiena, 25. janvāris
Sigurds, Zigurds, Sigvards

Jānis Jarāns: Štata aktieris būtībā ir vergs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
nabadziņš-lumpenis
n
tas ir garīgs kroplis, kas uzskata darbu par verdzību-vai verdzība ir tad, ja veic to, ko labi proti, kas tev padodas, kas tev nodrošina eksistenci, ar ko vari lepoties, kas sniedz prieku un labumu citiem- ja jarāns dara darbu, kas viņam riebjas un liekas verdzība, lai kļūst par brīvu bomzi
hmm
h
lumpenis drīzāk ir tas, kurš komentē rakstu, to neizlasījis - ar savu neapgāžamo pārliecību par to, ka viņi < es
 • 2
 • 0
Voldis Prancāns
V
Byusi vasals, Ješka!
Juhans
J
Kad aktiera mūžs iet uz otru galu Uz ielas vairs nedzird Miedziņam slavu Bet Indulis tagad pa ielām staigā Mēs pazīstam viņu gan sejā gan vaigā
Raazna
R
Jaraans ir lupata, kas savu popularitaati taisiija uz latgalieshu akcenta parodeeshanas un latgaliesha teela degradeeeshanas. Naliita ir i paliik naliita.
hitman
h
Katram cilv'ekam eventu'ali pien'ak br'idis, kad dz'ivniecisk'a 'caula, kas 'erti kalpojusi visu dz'ivi, nejau'si pietuvin'as cilv'eciskajam, auggst'ak'am sf'er'am. Ar'i Jar'anam t'a b'us. Tad kop'a ar sav'a om'em, tant'em un dzedukiem var'es k'art'igi ie'nirgt par to, k'a J'an'itis ir brad'ajis ar k'aj'am latgalie'su vallodu, cie'nu un sirdsapzi'nu.
 • 1
 • 7
Nu
N
Ko nu lej. Kāds tad ir latgalieša tēls? Kāds vairs latvieša palicis, ka tik augstos murgos kaut kas degradējies. Lai kā būtu ar tiem rīdziniekiem, valoda viņiem ir tīrāka un artikulēta. Es nemaz negribētu ilgi klausīties tos "Ēēē, zirg pakaļ, zāle zāļ un alutiņš nahren kurai tur tautumeitai". Aktieri uztur mūsu kultūru un arī ir noguruši, varbūt pat jūtas izmantoti, jo skatītājs ir pārāk dumjš lai viņam kas rūpētu aktiera privātā dzīvē.
 • 4
 • 6
ioop
i
Butina ja jebkurs algots darba ir vergosana. Vismaz aktieris tiek prom uz 2 menesiem, nevis uz 1, ka parejie
TĪNA
T
Nu ko jūs te visi piesienieties pie vārda,tagad pa pasauli braukā visādi smurguļi,bet kāpēc viņš to nevaretu atļauties savos gados ,viņš ir to pelnijis un tautai vins patika un patīk
Tad nu gan atklāsme...
T
jebkurš štata darbinieks ir vergs!!
Vagadugu
V
Būt aktierim ir būt hobijam. Te, nupat, masu mēdijos izskanēja, ka Latvija ir aktieru(sliņķu, kuri negrib strādāt), atvainojiet par salīdzinājumu, bet Latvijas ekonomika to saka priekšā. Latvijā ir vairāk runātāju, nekā strādātāju. Pie tam masu mēdijos to vien dara kā slavē viens otru....... ( un naudu liek krūzē, :) ) nerunāsim nemaz par to lielo lielummāniju un pasaules apbraukāšanu...... Nu, vienas šausmas, cik man iet grūti, smagi strādājot, nodarbojoties ar numizmātiku.!!!
ede
e
Skaudiba,vai,Jarans strada,un lai atpusas ka grib,Inta.
Inta
I
Šajos laikos,ja vien ir kur strādāt-ļoti daudz strādājam visi (ja gribam nopelnīt)-takā nekā verdziska Jarāna darbā nav. Vergi nebraukā pa Kanāriju un Bali salām. Pareizi,ka neatliek laika makšķerēt vai slēpot ,ja var atļauties dārgākas izpriecas. Takā ja dod interviju,tad vajag sekot tam,ko runā.
r
r
Tādēļ jau viņš var ceļot, ka nav štata aktieris
 • 11
 • 0
Vārds intai
V
Atvainojiet, sākumā pieliku ne pie tā. Vai tu tiešām nesaprati, ka Jarāns to saka par štata aktieriem, kāds pats nav?
 • 13
 • 0
Edgars
E
Jarāns ir viens feins vecis.LAI VEICAS.
Vār
V
Vārds guļ, bet kad pamostas, tad vemj.
 • 2
 • 1
antikombikorms
a
Jarānam ir paveicies ka ļaudis sāk aizmirst vulgāro Imantu-Babīti. Aktieris ir labs un jauks, bet tās muļķības kuras tur redzējām vēl tikai žurkas Kornēlijas jēlībās var atrast.
 • 19
 • 8
šreks
š
atklāj-kura profesija nav verdziska......
to vārds
t
kāds tam sakars ar hobiju?? Vienalga verdzība ir verdzība.
 • 3
 • 1
Alfons
A
Ja profesija sakrīt ar hobiju, tad tas jau ir dzīves veids. Pie tam apskaužams, taču cilvēks arī tad ir vergs - savu nekad neapmierināmo vēlmju vergs.
 • 12
 • 0
Vārds
V
Tā, kas sakrīt ar hobiju.
 • 8
 • 0
Senais
S
Štata aktieris būtībā ir padomju laiku anahronisms.
Edge
E
Tas ir reāli - demokrātiju ar tirgu neapvienot - vismaz "štata" līmenī.
 • 1
 • 2
Protams
P
vēl pie tam, ja padomju laika komjaunatnes un partiju sekretāri (reizēm pat vienā personā) sevi nodrošinājuši ne tikai ar štata vietām. Ieņemtie posteņi jau nekur nepazūd, tie palīdzējuši dažiem izdzīvot arī kultūrai vissmagākajos brīžos, tā sacīt, izredzētie. V.Nastavševs radīja izrādi par sevi. Godīgi. Tad tā iedomājos, kāpēc tie dažādie sekretāri par sevi nepastāsta? Tā godīgi. Kāpēc neatkailina savas dvēseles? Jo kliegt no skatuves kaismīgos, patriotiskos vārdus, bet dzīvē darīt ko citu, vai tas ir godīgi? Turklāt uztrauc kritikas lielā apmierinātība ar sevi. Vai ir pamats? Vai tas ir loģiski - slavēt vienu teātri, tad pēkšņi vienā brīdī atjēgties, ka slavējamie nokļuvuši stagnācijā un galopā mesties cita teātra virzienā, kurus vispār līdz šim brīdim ignorējuši un neredzējuši - kaut kā smieklīgi. Un tas viss tiek darīts tā, it kā tieši šo kritiķu nopelns būtu pēkšņais, kāda līdz tam noniecināta teātra, uzplaukums. Varbūt ir vērts pārdomāt labas izglītības nozīmi teātra veidošanas darbā. Kur noteicošais nav šūniņu un grupiņu pūles savas karjeras veidošanā. Agrāk vai vēlāk savtīgums iznāk ārā un saēd. Tas ir likumsakarīgi. Komplimentārisms draugu pulkā ir kultūrkorupcijas veids. Tā veidot procesus ir negodīgi pret citiem. Kā tas var būt, ka viena neveiksmi neredz, bet cita pakar pie lielā zvana. Slikti arī, ka viens uzvārds kritikā darbojas tandēmā (arī izmantojot jebkuru situāciju komplimentārismam), tas nav normāli. Tas ir nomācoši. Lai kāda būtu rūpe par savu tuvāko, tomēr nepaļauties savējo slavināšanas grēkam. Teātra portāli ir ārpus diskusiju loka. Ievieto recenzijas, viss. Tas ir normāli?
 • 5
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Trešajam tēvadēlam gadiņš(24)

Pašreizējā valdības vadītāja stāsts līdzinās visām tām latviešu pasakām par trešo tēvadēlu, kurš sākumā izskatās pēc visneveiklākā un tāda, ko lielie brāļi apceļ, taču beigu beigās tieši viņam tie...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata