Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Tualešu revolūcija

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
autoosta
a
visekluzīvākā ir autoostas tualete, kur tikai ieejot pretī smaida netīra grīdas lupata
Jābūts Stulbiņš
J
Pilsētniekiem patīk skatīt savus savārītos sūdus. Laukos un mežos tos slēpa ''mazā mājiņā" un nekāda vaina ne mežam ne cilvēkam.
Smuki
S
varēs skatīties gandrīz kā tv kā zāģīši graiza kakas,laikam nākotnē tās būs cietākas. Tā jau ir,ko ēdīsi,to dir...i. Runā jau ,ka nākotnē būs jāiztiek ar ceptiem insektiem un kaltētām sliekām
skats no malas
s
Interesanti, ka daudzi žurnālisti-eksperti-politologi, kuri agrāk dedzīgi atbalstīja Makronu, vairs nav tik dedzīgi. Drīzāk viņi cenšas radīt iespaidu, ka nekad tādi nav bijuši. Vai tiešām tā var būt, ka pēc visa šī haosa 84% franču joprojām atbalsta protestus? Un ko atbild politikas vēsturnieks, kurš agrāk tik dedzīgi atbalstīja Makronu? Protams, ka var. Franču dusmas ir krātas gadu desmitiem. Tās ir tik spēcīgas, ka vairs nav iespējams tās remdēt. Cilvēki vairs negrib turpināt dzīvot kā agrāk. Viss laužas uz āru. Viņš Makronam vairs neatstāj nekādu cerību.
skats no malas
s
Makrona valdībai un dzeltenajām vestēm ir īpatnējas attiecības. Sākumā Makrona valdība atsakās runāt, pēc tam piekrīt. Dzelteno vestu pārstāvji ierodas, brīdinot, ka saruna tiks filmēta, lai visi kustības dalībnieki varētu tiešraidē redzēt sarunu gaitu un zinātu, ka pārstāvji nav nodevēji un nemēģina vienoties ar valdību apmaiņā pret kādām siltām vietiņām. Un lūk, kameru priekšā valdība atsakās runāt. Atklātība nav Makrona stipra puse.
skats no malas
s
Grūti Makronam. Iekšlietu ministrs jau plāno ieviest kara stāvokli. Vardarbība gan ir notikusi tikai divās lielākajās pilsētās Parīzē un Marseļā, vēl kādā mazākā pilsētā, kā arī aizjūras teritorijās (bijušajās kolonijās). Reinjona joprojām ir paralizēta, tagad arī Martinikā ir okupēts tirdzniecības centrs. Savukārt lielākā daļa protestētāju ir laukos un mazpilsētās, kur viņi protestē miermīlīgi, dziedot un smaidot. Kaut arī visi politiskie spēki (izņemot Makronu) cenšas piesmērēties dzelteno vestu kustībai, tikai galēji kreiso līderi reāli piedalās šajos protestos. Citi aprobežojas ar paziņojumu sniegšanu. Makrona valdība mēdza teikt, ka dzeltenās vestes ir galēji labējie. Jau ir arestēti vairāk nekā pustūkstotis demolētāju, bet galēji labējo viņu nav bijis, tomēr ir daudz galēji kreiso. Tas ir loģiski, jo galēji labējie dzīvo lielākoties laukos, bet galēji kreisie dzīvo lielākoties Parīzē un dažās citās lielpilsētās.
kreiso metodes
k
Te var ielùkoties marksistu bandu virtuvé : https://paris-luttes.info/24-novembre-une-analyse-11132
  • 1
  • 0
rekur
r
Amerikāņu tualetes modelis Sibirijā ir galīgi nepraktisks. Sibirijas ekonom-klases modelis- kažoks un miets. Kažoks- lai odi nekož, miets- lai varētu no vilkiem atkauties.
re kā
r
Arī Berlīnē tūkstoši cilvēku protestē pret ANO migrācijas paktu. Daudzi ir uzvilkuši dzeltenās vestes.
re kā
r
Pie Triumfa arkas: https://twitter.com/L_heguiaphal/status/1068819851500797952
M
M
Savu viedās tualetes modeli izstrādājusi arī Krievija. Viņu konstrukcijā blakus caurumam grīdā uzlikts robots, kurš spodrina kakātāja zābakus.
hmm
h
Kamēr "Dienai" ir tualešu revolūcija, Makronam ir pavisam īsta, dzelteno vestu revolūcija, un tualete ir bezmaz vai vienīgā vieta, kur Makrons var paslēpties. Bet "Diena" par to neraksta. Ceļi starp Franciju un Spāniju ir bloķēti, vismaz divas lidostas (Nantē un Nicā) tika bloķētas. 84% franču atbalsta protestētājus. Daudzi prasa Makrona demisiju, citi prasa parlamenta atlaišanu un ārkārtas vēlēšanas, vēl citi grib likvidēt senātu. Kultūras pārstāvji masveidā pievienojas protesta kustībai. Tirdzniecības apjomi veikalos ir krituši par 36% (pēc Francijas valsts TV ziņām). Parasti smaidīgais, saulainais un pļāpīgais iekšlietu ministrs ir drūms, ar ziliem riņķiem zem acīm un vairs daudz nerunā.
Ludis
L
Nevajadzēja pļūtīt par Eiropas armiju.Amerikosu atbilde : Krāsainā revolūcija !
  • 3
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Izdegušie

Ja uguns ir lielāka par tavām iespējām, nevajag uz to skatīties. "Tā tevi izdedzina," saka arhitekts Pēteris Blūms, šonedēļ sarunā ar SestDienu atskatoties ne tikai uz Parīzes Dievmātes kat...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata