Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Šovasar Latvijā fiksētie karstuma rekordi "kopējā bildē" nav nekas sevišķs. Sliktākās ziņas ir zilaļģu savairošanās Baltijas jūrā, turklāt ne jau tāpēc, ka tas liegtu peldēties jūras vidū, ja nu kāds to sagribētu

Šis jau nav nekāds karstums!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
EUR
E
2 EUR par rakstu, vai nav par daudz!!!
Tuti
T
Muļķa Bricis! Pats sēž klimatizētā birojiņā pie datora un pēta statistiku! Tāds pats "gudrelis" uzrakstīja par ilgstošo Valdgales ugunsgrēku, ka tas vēl neesot Latvijas vēstures rekords! Tas viss nevietā, nerakstiet labāk neko..
laika vecis
l
Šī varbūt arī nav karstākā vasara, bet garākā gan - jau tagad.
rsna
r
Resnā sieviete ar sarkanajiem maisiem, tur viss ir fotoshopeets
Zbišeks fon Staņķēvics
Z
Tā ir parastā bezdievju taktika, tikko rodas vismazāka atelpa, tā tūlīt - nekas īpašs nav noticis: pie ĀCM esam jau pieraduši, no ziemām esam atraduši, izdegusī zāle atkal ataug, meži vairs atkal nedeg, kādreiz būs atkal labas ražas laiks...viss ir pavisam labi, un nav nekāds pastarais laiks. Tikai nedomājiet, ka cilvēce saņem to, ko PELNĪJUSI!
Ieva Zagante
I
Man nospļauties par to, ko var atrast, lai sāktu piesieties konkrētiem vārdiem. Bet karstums ir ieildzis, tāpat kā negaisu solīšana. Un man nav svarīgas minimālas atšķirības, ja regulāri pamostos uz sviedros izmirkuša spilvena.
Namiez
N
Veikalā var iegādāties klimatkontroli dzīvoklim,mājai,utt.kaut suņu būdai,un guli SEV ierastā temperatūrā.
 • 3
 • 8
Redziet!
R
Daudzviet ievāksts puse siena un puse ražas, un Bričaprāt, tāds īsts karstums būtu bijis tad, ja nebūtu ne siena , ne ražas vispār.
Janka
J
Var jau būt, ka rekordu ziņā šī nav karstākā vasara, bet ne jau grādi ir tie, kas šo laiku padara nepatīkamu - gaisa mitrums ir tas, ko grūti izturēt... vieglāk ir izturēt sausus +40 grādus, nekā mitrus +30. Maijā arī bija diezgan liels karstums pāris dienas, bet toreiz tas nebija salīdzināms ar šo, jo toreiz gaisa mitrums bija neliels (t.i. gaiss bija sauss), bet tagad ir nenormāls gaisa mitrums. Pat sēžot jāsvīst, ja nav kondicioniera vai ventilatora.
Henrijs F.
H
Vispār jau ziņo,bet daudzi nesaprot to jēgu.....kas tas par dzivnieku,gaisa mitrums.
 • 3
 • 1
> Janeks
&
Vispār jau loģiski būtu, ka kopā ar temperatūru, vēja parametriem un nokrišņiem, ziņotu par gaisa relatīvo mitrumu.
 • 12
 • 0
bb
b
latvijā nav karstuma, ir tikai mitrums
Nevajag vispārināt!
N
Nav bijušas tādas ķezas vienlaikus, - šausmīgi plūdi rudenī, izdegusi zāle pavasarī, neraža visā valstī , jau nturpat 20 gadus nevienas bargas ziemas, visaptverošs ACM, kur tūkstošiem un tūkstošiem lopu tiek likvidēti. NeKO TAMLĪDZĪGU SAVĀ MŪŽĀ NEATCEROS! Vajag domāt ar galvi, nevis ar citu vietu, Brici!
Miķelis Platacis
M
Ja kādam nepatīk anomālijas VIENLAIKUS novērot, viņs var to darīt DIVLAIKUS, TRĪSLAIKUS, ČETRLAIKUS vai PIECLAIKUS. Tas nav aizliegts un par to nevienu nesoda.
 • 3
 • 1
anarhija
a
Acīmredzot, plūdi rudenī , sausums pavasarī un neraža vasarā ir procesi, kas nevēroti vienlaikus no rudens līdz vasarai, jo viss šis novērojuma periods ir novērots vienā laikā (respektīvi- gadā), nevis divos. Galvenais, ka klimata izmaiņas neatbilst vairs nekādai LOĢIKAI, un pie tā ir jāpierod vai striķis jāmeklē.
 • 5
 • 0
loģika
l
Kā tas ir iespējams vienlaikus - šausmīgi plūdi rudenī, izdegusi zāle pavasarī, neraža visā valstī?
 • 1
 • 5
Ģirts
Ģ
Jūs rakstāt salīdzinoši...salīdzinoši ar kaut kādu 1 dienā fiksētu gaisa temperatūru, tomēr starpība ir milzīga un izbeidziet cilvēkiem ''jaukt'' prātus ar saviem glumajiem virsrakstiem, lai tikai kāds šeit ielūkotos. Kādā dienā fiksēta augstāka gaisa temperatūra NEKAD nevar tik salīdzināta ar to, ja visa vasara riņķo ap 30 grādu temperatūru!
Ato Sato
Tieši tā.Mūsu sinoptiķi neparko neatzīst,ka klimats totāli sabojāts.
 • 10
 • 3
Paganels
P
Paldies Tomam par pamatīgo laikapstākļu analīzi un atgādinājumu par cilvēka īso atmiņu. Rosinoši sestdienas rītā!
Lai arī meli iemidzina,
L
no tiem nevienam labāk nekļūst, un ne uz ko tie arī nerosina.
 • 5
 • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli

Apspiešana vai brīva izvēle?(50)

Bijušais Apvienotās Karalistes ārlietu ministrs Boriss Džonsons nesen izraisīja asas viedokļu sadursmes, paziņojot, ka musulmaņu sievietes, kas valkā tradicionālās seju pilnībā aizsedzošās g...

Gada ballē asaras

Autors un datums nav zināms, bet jau gadu desmitiem vieglatlētika literāri ir ietērpta sporta karalienes tērpā, savukārt futbolam uzlikts karaļa kronis. Popularitātes laukā Pasaules kauss futbolā no...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

In memoriam

Vairāk In memoriam

Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag

SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes