Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Produktivitāte augs līdz ar algām

Latvijā ik pa laikam dzirdam – lai tiktu pie labklājības, jākāpina produktivitāte. Minētais nenozīmē, ka vidusmēra Latvijas darbinieks strādātu par maz darba stundu. Šajā gadījumā runa ir par korporatīvā sektora radīto vērtību – jo vērtīgākas preces un pakalpojumus uzņēmums spēj radīt, jo lielāka produktivitāte naudas izteiksmē ir uz vienu strādājošo.

Top komentāri

Nja
N
Ha,ha... Latvijā tikai nnodokļi aug un nepamatoti! Mums ir lielākie kopējie nodokļi ES! Algas publice pirms nodokļu nomaksas- tiap lai muļķi ES u citur uzķeras, ka te ir labi rāditāji, bet normālas valstīs publicē pēc nnodokļiem! Par produktivitāti- Latvijā darbinieki ir 2x vairāk produktīvāki ka attīstīto ES valstu dabinieki, bet problēma ir valsts uzpūstajā aperātā (lielākais ierēdņu skaits uz iedzīvotāju ES), pilnīgajā beztiesiskumā (un skaidrs,ka ar bordānu tiesiskums tikai vēl pasliktināsies, jo partijas sponsors prasa savu!), nodokļu lielākajā lielumā un tajā, ka ir vai nu lieluzņēmēji oligarhi,aks atmet kapeikas vai daži mazi uzņēmēji,aks sitas ka pliki pa nātrēm, jo nav Latvijā ka normālas valstīs nodokļu politika uz lielajiem, mazajiem, vidējiem u.c.
Bitīt matos
B
algas jau neaug
Arik Nippel
A
Aizdomās par zādzību, policija meklē neredzamo cilvēku. Ja redzat pārvietojamies tikai apģērbu bez cilvēka, lūdzam nekavejoties ziņot Valsts policijai un pēc tam apmeklēt baznīcu.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Iesaka atbalstīt svarīgākās nozares

Saasinoties Covid-19 izplatības riskiem Latvijā un citur pasaulē, pieaug arī to uzņēmumu skaits, kurus šī situācija jau ir negatīvi ietekmējusi. Patlaban Covid-19 globālo pandēmiju vairs neuzskata tik...

Airbnb saņem miljarda dolāru investīcijas

Naktsmītņu rezervēšanas uzņēmums Airbnb paziņojis, ka saņems viena miljarda dolāru (927 miljonu eiro) investīcijas, lai pārciestu pašreizējo krīzi un attīstītos viesmīlības nozarē, kurā koronavīrusa p...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses