Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rūpes par drošību internetā

Covid-19 globālā pandēmija gan Latvijā, gan daudzās citās pasaules valstīs ir sekmējusi dažādu digitālo risinājumu aizvien plašāku izmantošanu. Par ikdienu daudziem cilvēkiem gan mūsu valstī, gan citur pasaulē kļuvis attālināts darbs. Jaunā paaudze apguvusi attālinātu mācīšanos. Gan privātpersonas, gan juridiskās personas virtuāli veic daudzus, dažādus finanšu norēķinus. Ierasta ir kļuvusi konferenču, diskusiju, vebināru, kā arī kultūras un sporta pasākumu skatīšanās internetā. Turklāt daudziem cilvēkiem par neatņemamu dzīves sastāvdaļu kļuvusi saziņa sociālajos tīklos. Taču, lai gan digitālie risinājumi sniedz ļoti daudz priekšrocību, tomēr jāņem vērā, ka arī virtuālajā vidē mēdz darboties krāpnieki.

Top komentāri

Dostojevskis
D
Ļaudis , kuri nekad mūžā, ne par kādu naudu nebūtu piedabūjami atklāti ieiet intīm-preču veikalā... Internetā droši lien visās iespējamās šausmu iztabās... .
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ceļā līdz Ziedonim un ar viņu

Māksliniece Velga Vītola muzejā sākusi strādāt, neko daudz par to nezinot. Tas gan viņai nekad nav bijis šķērslis – darbs dara darītāju.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses