Dienas intervijas
Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Izmešu ir mazāk, bet ražošana sarūk
Dūmu nav, un ekonomikas krāsns ir auksta. Tieši šādu secinājumu var izdarīt par Zaļā kursa ietekmi uz Latvijas un Eiropas ekonomiku.
Kas atļauts milzim. Dailes teātra izrādes Milzis recenzija © DIENA
Sāpes, šuves un Chanel. Intervija ar filmas Modes aizkulises režisori Alisi Vinokuru © DIENA
Latvijā
KPV LV lēmumu par dalību Rīgas domes vēlēšanās ietekmēs to norises laiks
Partijas KPV LV lēmumu par to, vai piedalīties vai nepiedalīties Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās ietekmēs arī tas, vai vēlēšanas notiks aprīlī vai jūnijā, aģentūrai LETA pastāstīja KPV LV priekšsēdētājs Atis Zakatistovs.
Dienas karikatūras
Pasaulē
Ziemeļmaķedonija ratificē NATO pievienošanās protokolu (7)
Ziemeļmaķedonijas parlaments otrdien ratificējis NATO pievienošanās protokolu, kas stāsies spēkā tiklīdz to būs apstiprinājusi pēdējā alianses dalībvalsts - Spānija.
Sports
Ankipāns: Vairākuma realizēšanai ir vajadzīgs labāks izpildījums(1)
Lasītākie
Rīgas mazākajā galerijā būs skatāma Helēnas un Ivara Heinrihsonu personālizstāde Kaut kā tā, nu tā (Mīlestības vārdā)
No 14. februāra Rīgas mazākajā galerijā Aristida Briāna ielā 9 būs skatāma gleznotāju Helēnas un Ivara Heinrihsonu kopīgā personālizstāde Kaut kā tā, nu tā (Mīlestības vārdā), kurā tiks interpretēta mīlestības, laulības un kopdzīves tēma. Vienlaikus šī izstāde ir mākslinieku veltījums pašiem savā laulības 50. jubilejā jeb Zelta kāzās, informēja izstādes kuratore Auguste Petre.






