Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -13 °C
Sniega pārslas
Otrdiena, 7. decembris
Dzirkstīte, Anta, Antonija

21. septembris

Premjere: Lietuvā atkal varētu tikt ieviesta karantīna

Turpinot saasināties Covid-19 izplatībai Lietuvā, valdība tuvākajā laikā spriedīs, vai valstī atkal nav jāizsludina karantīna, lai nodrošinātu obligātu masku valkāšanu, otrdien paziņojusi premjerministre Ingrīda Šimonīte.

Latvija saņēmusi vēl 19 200 Johnson&Johnson vakcīnas pret Covid-19 devu

Šodien Latvija saņēmusi vēl 19 200 "Johnson&Johnson" (J&J) meitasuzņēmuma ražotās vakcīnas pret Covid-19 devu, un, saskaņā ar ražotāja sniegto informāciju, nākamā piegāde tiek plānota nākamajā otrdienā, kad gaidāmas vēl 19 200 devas, aģentūru LETA informēja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Inga Vasiļjeva.

Vakar Latvijas slimnīcās nonākuši 47 Covid-19 pacienti

Latvijas slimnīcās pagājušajā diennaktī ievietoti 47 Covid-19 pacienti, un kopējais stacionēto Covid-19 pacientu skaits patlaban ir 350, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) sniegtā aktuālā informācija.

Dzintaru koncertzālē uzstāsies izcilais stīgu kvartets Belcea Quartet

Rudens kamermūzikas festivālu 3. oktobrī Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē plkst. 18.00 ar daudzkrāsainu programmu atklās viens no pasaules top stīgu kvartetiem - Belcea Quartet, kas jau vairāk nekā 20 gadus atrodas pasaules izcilāko kamermūziķu Olimpa virsotnē, informēja festivāla rīkotāju Latvijas koncerti pārstāvji.

Foto: Kinoteātrī Splendid Palace pirmizrādi piedzīvo filma Emīlija. Latvijas preses karaliene(1)

Pirmdienas, 20. septembra, vakarā kinoteātrī Splendid Palace pirmizrādi piedzīvoja filmu studijas Mistrus Media un kopproducentu Tet studio un Latvijas Televīzija vēsturiskā daudzsēriju filma Emīlija. Latvijas preses karaliene, kas stāsta par Jaunāko Ziņu un Atpūtas izdevēju Emīliju Benjamiņu, kuras personība, bagātība un traģiskais liktenis ir kļuvuši par Latvijas vēstures leģendu.

Waze lietotne autovadītājus brīdinās par ceļu posmiem Latvijā ar augstu negadījumu biežumu

No septembra vidus Waze lietotnē autovadītāji tiek brīdināti par ceļu posmiem visā Latvijā, kuros ir augsts satiksmes negadījumu biežums. Brīdinājumi Waze lietotnē tiek izvietoti, pamatojoties uz Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) apkopotajiem datiem par vietām, kur visbiežāk notiek ceļu satiksmes negadījumi, portālu Diena.lv informēja LTAB.

Oktobrī sāksies dzinējmedību sezona

Dzinējmedību sezona sāksies 1. oktobrī, tās laikā ir atļauts rīkot kolektīvās medības, kad dzinēji trokšņojot dzen medījumu pretim mednieku līnijai. Lielākā daļa medību drošības prasību pārkāpumu un arī nelaimes gadījumu notiek tieši dzinējmedībās. Pirms sezonas sākuma Valsts meža dienests (VMD) aicina medniekus atkārtot medību drošības prasības, par to ievērošanu medību laikā ir atbildīgs ikviens mednieks, portālu Diena informēja VMD.

Publicēta pirmā dziesma no Jāņa Lūsēna mūzikla Zvaigznes bērns

Jau ziņots, ka 14. novembrī pie skatītājiem dosies jauns Jāņa Lūsēna un Kārļa Vērdiņa mūzikls visai ģimenei Zvaigznes bērns. Klausītāju vērtējumam tiek nodota mūzikla pirmā dziesma - Mans avots. Šī dziesma ir kā vadmotīvs visai sižeta līnijai un to izpilda galvenās lomas atveidotāji Patriks Tabaks un Markuss Rūtentāls.

Kalendārs

Septembris, 2021
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10