Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

23. augusts, 2022

Foto: Karostas ūdenstorņa mākslinieku rezidence vēl nedēļu gaida apmeklētājus

Vēl tikai līdz 31. augustam apmeklētājiem ir iespēja ielūkoties Liepājas Karostas ūdenstorņa grandiozajās iekštelpās un izbaudīt radošo vidi atvērtajās mākslinieku darbnīcās, kur šosezon var apskatīt Latvijas mākslas akadēmijas pasniedzēju – gleznotāju Veronikas Frolovas un Reiņa Liepas, kā arī tēlnieka Egona Peršēvica darbus.

Britu izlūkdienests: Krievi pie Hersonas būvē pontontiltu

Krievijas karaspēks okupētajā Hersonas apgabalā līdzās ukraiņu spēkiem sabombardētajam Antoņivkas tiltam pār Dņepru sācis būvēt pontontiltu, kam būtu jāaizstāj prāmji, teikts britu izlūkdienesta apskatā par situāciju Ukrainas frontēs.

Pirmdien reģistrēti 915 jauni Covid-19 gadījumi

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 915 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemti ziņojums par četriem ar šo vīrusu inficētiem mirušajiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Uzturs un garīgā veselība © DIENA

Pandēmija un karš pamudināja cilvēkus vairāk vērsties pēc palīdzības pie psihiatriem, psihologiem un psihoterapeitiem, lai salabotu savu garīgo veselību. Kas vispār ir garīgā (psihiskā) veselība? Neatņemama veselības sastāvdaļa, nosacījums stabilai, drošai, savstarpēji atbalstošai un labklājībā dzīvojošai sabiedrībai, kas spēj īstenot savu potenciālu un pilnveidoties, veiksmīgi tikt galā ar ikdienas stresu un produktīvi strādāt. Diemžēl Pasaules Veselības organizācijas dati liecina, ka Eiropas savienībā vidēji viens no trim cilvēkiem dzīves laikā cieš no psihiskas vai neiroloģiskas saslimšanas.

Pie Latvijas Nacionālās operas orķestra diriģenta pults atgriežas Atvars Lakstīgala

Pēc sešu gadu pārtraukuma pie Latvijas Nacionālās operas orķestra diriģenta pults atgriežas starptautiski augstu vērtētais diriģents Atvars Lakstīgala. Svētdien, 28. augustā, diriģenta vadībā Latvijas Nacionālajā operā (LNO) atskanēs pasaulē visbiežāk iestudētā opera – Džuzepes Verdi Traviata – krāšņajā Andreja Žagara režijā.

Leiena: Putins ir atkal atnesis kara šausmas Eiropā

Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena otrdien Staļinisma un nacisma upuru atceres dienā veltījusi asu kritiku Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, norādot, ka viņš atkal atnesis Eiropā kara šausmas.

Farmaceita konsultācija piejūras koncerta parkā

"Ja cilvēks ir aktīvs, prot katrai dienai atrast vērtību un prieku, tad arī veselību izdodas ilgāk saglabāt!" tā sarunā ar farmaceitu, stāstot par savu motivāciju braukt tik tālu ceļu uz Liepāju, šķērsojot vai visu Latviju, sacīja kāda senioru kopas dziedātāja no Cēsīm. Skanīgās dziesmas un deju soļi aizvadītajā svētdienā notikušajā 4. Vislatvijas senioru vokālo ansambļu sadziedāšanās pasākumā koncerta parkā Pūt vējiņi! to pārliecinoši pierādīja.

Teju pusei ES teritorijas draud sausums

Eiropas Komisijas (EK) pētnieki pirmdien brīdināja, ka teju pusei Eiropas Savienības (ES) teritorijas pašlaik draud sausums.

Kalendārs

Augusts, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11