Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. aprīlis
Strauja, Gudrīte

Tête-à-Tête

LNMM būs skatāma izstāde ar laikmetīgās mākslas projektu maketiem pilsētvidei

No 2016. gada 8. līdz 23. oktobrim Borisa un Ināras Teterevu fonda mākslas programmas TÊTE-À-TÊTE ietvaros Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā 4. stāva mazajās izstāžu zālēs būs skatāma laikmetīgās mākslas projektu (maketu) pilsētvidei konkursa izstāde Piezīmes par pašsaprotamām lietām, informēja muzeja pārstāve Natālija Sujunšalijeva.

Tikai ikoniski darbi

Izstādē Rīgā ir aplūkojami darbi no topošā Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja krājuma valsts daļas.

Elīna Garanča un Raimonds Pauls muzicēs Latvijas Nacionālajā teātrī

Latvijas Nacionālajā teātrī 18. septembrī notiks komponista Raimonda Paula un operdziedātājas Elīnas Garančas unikāls radošās sadarbības vakars – koncerts Baltās paslēpes, kas būs viens no centrālajiem Borisa un Ināras Teterevu mākslas programmas TÊTE-À-TÊTE 2016 pasākumiem, informēja koncerta pārstāve Inga Vasiļjeva.

FOTO: Laikmetīgās mākslas izstāde Lielāks miers, mazāks miers

No 7. oktobra līdz 15. novembrim Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā apskatāma Latvijas laikmetīgās mākslas izstāde Lielāks miers, mazāks miers. Tā ir vērienīga mūsdienu mākslinieku jaundarbu parāde, kas notiek Borisa un Ināras Teterevu mākslas programmas Tête-à-Tête 2015 ietvaros.

FOTO: Kimono parāde Nacionālajā teātrī

Latvijas Nacionālajā teātrī Borisa un Ināras Teterevu mākslas programmas Tête-à-Tête 2015 ietvaros notika autentisku japāņu kimono performance Maģiskais kimono. Tērpus izrādīja 85  Japānas kimono asociācijas biedri, kas Latvijā viesojās pēc īpaša spēlfilmas Maģiskais kimono veidotāju ielūguma.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide