Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Klimata un nacionālisma sazobe

Sabiedrības pētnieki apgalvo, ka klimata pārmaiņas veicina ne tikai ekstrēmus laikapstākļus, bet arī radikālu politiku.

Top komentāri

Pravietisnejaukais
P
Klimata pielūdzēju sektanti darbojas uz pseido-reliģiskiem pamatiem un ir praktiski pielīdzināma apsēstībai. Lielākā daļa šīs publikas paši to neapzinās. NEMEKLĒJIET LOĢIKU VIŅU VĀRDOD UN DARBOS!
Krējums Saldais
K
Autoram - cilvēk, mīļais, Tu taču raksti Dienai. Nu nevar tā prasti laist podā savu reputāciju. Vismaz iegūglē, paskaties, kā mainījies klimats pēdējos 10.000 gados. Ja neproti (neticu), tad ņem saitīti: http://joannenova.com.au/2010/02/the-big-picture-65-million-years-of-temperature-swings/... Vai meklē kādu citu. VISUR, ar melnu uz balta rakstīts - planēta Zeme atdziest. Lēnām. To pat fizikā pasniedz, ir tāda zinātne - termodinamika, ar visiem tās likumiem. Un jā. Pēdējos 100 gados kļuvis par nepilnu grādu siltāk. Fakts. Tikai, laikā, kad vēl nebija globālās sasilšanas, kad nebija tik daudz CO2 izmešu, klimats mainījās vēl straujāk un bija vēl siltāks.
ļuļa
ļ
ķezber, pirmkārt lūgums paskaidrot, kas slikts nacionālismā? ja latvija nav nacionāla valsts, tai vispār nav jēgas pastāvēt. otrkārt, tā ano vienotā pasaule ir vajadzīga tikai un vienīgi lielajiem koncerniem, lai varētu turpināt piecūkot šo pašu pasauli, par kuras klimatu ano it kā uztraucas. un treškārt, varbūt mēs sagaidīsim vienreiz vienu objektīvu rakstu par klimata izmaiņām dienā? klimata izmaiņas neviens pie pilna prāta esošs cilvēks nenoliedz, bet klimats ir mainījies vienmēr un turpinās mainīties ar vai bez cilvēka. tā vietā lai histerizētu, labāk būtu domājuši, kā ar tām sadzīvot.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Saule aust, jo ir Jaunā konservatīvā partija(35)

Partiju sanākšanu sezona turpinās pilnā sparā, un šoreiz SestDiena viesojās Jaunās konservatīvās partijas kongresā. Tagad jau svarīgi arī, ja partija var nodrošināt, ka kongress vispār notiek, ...

Pelēkā saraksta pēcgarša(6)

Par bankām un nepieciešamību tās stingrāk uzraudzīt pēdējos gados Latvijā runāts daudz, tādu starptautisku iestāžu kā Moneyval un FATF nosaukumi jau kļuvuši teju par sugas vārdiem, bet pēdējos mēneš...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata