Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Atliek novēlēt – lai katram, sevišķi šajā pirmssvētku laikā, tiešām kaut uz brīdi pavisam konkrēta baļķa aizdabūšana uz otru pagalma galu kļūtu par vissvarīgāko tā brīža problēmu.

Cenzūras DNS

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Edge
E
Rosās Dienie'ši, par kaut kādiem politiskajiem ķiviņiem garus tekstus sacer. Niekošanās, jo galvenais process turpinās: "Gan mirstības, gan migrācijas dēļ ikdienu Latvijas iedzīvotāju skaits samazinās par 55 cilvēkiem. Mēnesī tas ir par 1650, bet gadā par 23 tūkstošiem cilvēkiem. Tas nozīmē, ka katru mēnesi mēs paliekam nabagāki par vienu mazpilsētu vai pagastu." Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš.
reptilis
r
...skumji..,tas viss ir..vienīgā cerība uz globālām pārmaiņām,jo vietējie jampampiņi neko negrib mainīt ,bet peld pa straumi,,,,
  • 1
  • 0
reptilis
r
Dienā ,godīgi sakot, (vismaz komentāru sadaļā) cenzūras nav ,lai gan redakcionālā politika atgremo CCN un citus kreiso noliberāļu un marksistu murgus. Bet ,nu -paldies par to pašu!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

E-vide latvju rakstu vietā

Igauņi nomēra nevis septiņas, bet deviņas reizes, runā mīksti pūkainā valodā un latviešus uzskata par emocionāliem dienvidniekiem. Kaimiņvalsts simtgades svinību dienai par godu Igaunijā dzīv...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

In memoriam

Vairāk In memoriam

Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag

SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes