Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Future on his shoulders!*

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
kāpēc
k
Nekas nav tik viennozīmīgi. Ar šprotēm tirgojās(tēlaini runājot) un ar diktatoriem sarunājas arī par brīvības un demokrātijas pilāriem uzskatītie. Bet vispār, šķiet ir elementāra visiem zināma likumsakarība. Kamēr cilvēkam nav nodrošinātas pamatvajadzības tikmēr ar augstiem ideāliem cilvēks spēj aizrauties tikai uz īsu brīdi.
Kārklu vācietis
K
Desu visiem?Tad dažiem nesanāks kaviārs un austeres! .... Labāk lai pastalās pārtiek no ideāliem.
...
.
...nav vienas visiem kopīgas nākotnes. Kristietība sola nākotni gan varmākam, gan varmākas upurim. Varmākam vairāk, jo viņš taču rūgti nožēlo? Un upurim mazāk, jo viņš nespēj piedot? Tātad nākotnē būs gan varmākas, gan upuri. Bet vienaldzīgajiem pietiek ar pilniem vēderiem. Šāda nākotne- neatkarīga no tiesiskuma ir uzcēlusies šeit.
Krējums Saldais
K
"Integrācija jeb, kā saka [Egils] Levits, atvērtā latvietība mums ir eksis­tenciāli svarīga.... - savādi, Atmodas sākumā bija nedaudz citādas nostādnes :) Pat tieši otrādi - mūs tik ļoti integrēja, ka bijām gatavi kaut vai pastalās prom no tās integrācijas...:). Un vispār, Levits te jau 90 beigās ieintegrēja 200.000. Varbūt pietiek?
reptilis
r
Jā,pašreiz man fonā skan Rīga24 raidījums Globuss ,kuru vada pašreizējais komjaunietis Bogustovs un ""eksperte""Čigāne izsaka nosodījumu nacionalistiskajam ""populismam""....ar komunistisku un internacionālistisku degsmi:))))
  • 5
  • 0
reptilis-Kr.s.
r
...man tieši tādas pašas domas radās:)))....mums taču teica- mēs ceļam vienotu Padomju tautu! Pēc pašreizējām nostādnēm - Latvijas neatkarība ir kļūda un smags nacionālisma gadījums,kurš ir jānosoda:)))
  • 7
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Bērnu bums apdraud Ēģipti(20)

Pirms divām nedēļām Ēģiptē iedzīvotāju skaits oficiāli sasniedza maģisko 100 miljonu robežu. Vēl 2017. gadā, kad Ziemeļāfrikas valsts publicēja pēdējās tautas skaitīšanas rezultātus, iedzīvotāj...

Pelēkā saraksta pēcgarša(7)

Par bankām un nepieciešamību tās stingrāk uzraudzīt pēdējos gados Latvijā runāts daudz, tādu starptautisku iestāžu kā Moneyval un FATF nosaukumi jau kļuvuši teju par sugas vārdiem, bet pēdējos mēneš...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata