Laika ziņas
Šodien
Migla

Uz veikalu ar savu turzu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ekonacistiem
e
Piedāvājot ibioloģisko ekonacistpreci, kas jau tāpat ir dārgāka, un vēl plēšot papildus cenu, jūsu ekosekta būs šausmīgi neopoulāra un tās ekonacistu prece - neejoša. Kas, protams, tiks kompensēts ar histērisku ekogebelsošanu, vai ne?
tai pašai
t
...vai arī ja negrib visu dienu ekoidiotiski grabēt, ir spiests lieku reizi iet/braukt mājās, lai paņemtu savu nacistisko ekoturzu, un tikai tad iet uz veikalu.
ekonacistei inetkai
e
Maisiņš arī ekonacistam ir vajadzīgs- zobos visu neatnesīsi - tikai normāls cilvēks ieiet veikalā tukšām rokām un maisiņu nes tikai uz mājām, bet ekonacists kā no rīta iziet no mājas, tā jau nes turzu ar burciņām, ekoidiotiski grabēdams, un tā visu dienu.
nacistei inetkai
n
Zeroveistnacisteļi diktatoreļi var pieprasīt arī pārvietoties atmuguriski lecot uz vienas kājas, pāra datumos uz kreisās, nepāra uz labās. Nacisms ir nacisms un idioitmeli ir idiotmeli. Toikai nemēģiniet savu zeroveistnacismu un ekogebelsmelus pasniegt kā cilvēces lielāko laimi un augstāko sasniegumu!
uzbāzība
u
Un kāpēc pie kases vienmēr atskan-maisiņu vajag?Pārdevējam laikam uzlikts no veikala vadības dienas plāns,cik maisiņi jāiztirgo.
EKOnacistelim
E
Ekonacisteļi garīgajā atpalicībā pārspēj krievu troļļļus? ANALFABĒTELI EKONACISTELI, JA MAN NAV VAJADZĪGS ,MAISIŅŠ, ES TO NEPRASU UN PĀRDEVĒJS MAN NEDOD. BET. EKONOZIEDZNIEK EKONACISTELI, JA IR VAJADZĪGS, TAD ES TO PRASU UN TAS TIEK DOTS. ES CERU, KA BĒBĪTIS NEESI UN LASAĪT PROTI, EKONACISTELI?
 • 0
 • 0
Astra
A
Ar savu somu iepirkties, protams, ir OK, bet tās neskaitāmās burciņas un trauciņi, kurā tad visu iesvērt un saliet, gan neizraisa sajūsmu. Varbūt kādam trauku mazgāšana šķiet aizraujoša nodarbe, vai, ja iegādāta trauku mazgājamā mašīna, tā vairs nešķiet problēm, bet ja tos joprojām mazgā ar rokām un birstīti, nez vai vēl viena trauku kaudze bez tiem, no kuriem ēd, rada lielu entuziasmu.
nemulsina gan
n
ekonacisteļiem galvā nav smadzeņu, bet ekogebelspropagandas citāti. Tāpec viņus nav iespējams samulsināt ne ar ko un nekā.
 • 1
 • 1
ekonaciostelim p
e
Komunisteļi jau un nacisteļi ieviesa idiotdiktatūru ''planētas glābšanas'' vārdā. Ekonacisteļi būs nākamie, ko tiesās un sodīs par noziegumiem pret cilvēci?
 • 1
 • 1
P
P
Nu nezinu vai no tādas lietas kā rīsiem tas stikla trauciņš jums tik nenormāli būtu jāberž, bet, nu ok, labāk mūsu planētu līdz pēdējam sabeigt!
 • 4
 • 2
Amazones celms
A
Auduma maisiņi ir n-tās reizes NEekoloģiskāki par plastmasas. Tas aktīvistus nemulsina?
 • 4
 • 6
>> inetai
&
Kundziit, Juus esat atpalikusi.......... "A new study by the Danish Environmental Protection Agency concludes that grocery bags made of plastic are more environment friendly than the alternatives made of paper, bio plastic and cotton - even if they are only used once. To achieve zero environmental impact, a cotton bag has to be recycled 7100 times and a bio plastic bag 42 times." https://stateofgreen.com/en/profiles/state-of-green/news/plastic-bags-are-more-environmentally-friendly
 • 3
 • 8
Ineta
I
Tā ir iespēja neizmantot neskaitāmos plastikāta maisiņus! Ja gribi, vari nākt iepirkties nevis ar savu burciņu, bet ar papīra iepkojumu vai kastīti, vai auduma maisiņu (tagad Rimi ir parādījušies tādi). Ir cilvēki, kas ikdienā produktus glabā stikla vai citās tvertnēs (es arī). Ja es izberu no sava trauka pēdējos makaronus, tad ņemšu padusē savu tukšo burku un iešu pēc makaroniem uz "Turzu". Cilvēki, kas neko nezina par zero waste kustību, nekad šādus veikalus nesapratīs. Tāpat kā gaļēdājs nesaprot vegānu. Tāpat kā deputāti nekad nesapratīs mūs, parastos cilvēkus. Katram savs! Es ar savu burciņu iešu!!!
 • 22
 • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli

Par visu labo, pret visu slikto

Bija kādreiz tāda fantastiska partija Brīvs no naida, bailēm un dusmām. Fantastiska vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tās piedāvājums tik tiešām bija viena vienīga fantāzija, otrkārt – vai nav izcils ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

In memoriam

Vairāk In memoriam

Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag

SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes