Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +4 °C
Smidzinošs lietus
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Meklē zaļus risinājumus

Par vides aizsardzību ir jārūpējas gan ikvienam cilvēkam, veidojot zaļus ieradumus, gan jebkuram uzņēmumam, sabalansējot peļņas gūšanu ar atbildību pret dabu, gan arī kopumā valstīm. Šāds apgalvojums pēdējā laikā ir dzirdams ļoti bieži.

Top komentāri

VVZ
V
"Zaļums" ir tikai aizsegs nodokļu celšanai- zem it kā labiem nodomiem tiek veikts genocīds pret iedzīvotājiem. Un "zaļums" nemaz tik zaļš nav- vienai vēja elektrostacijai vajag līdz 200 tonnām metāla- ir jāizrok rūda, no tās jāiegūst metāls, un ne tikai tērauds, bet arī varš, kura rafinēšanā tiek izmantoti neekoloģiski procesi. Rotoru spārni ir kompozītmateriāls- fenola formaldehīda vai epoksīda sveķi un stikla šķiedra, kas arī ir jāsaražo. Un vēl ekonomiskais aspekts- lai vēja elektrostacija atmaksātos, vējam ir jāpūš dūšīgi, un tas nav Latvijas gadījums. Par ietekmi uz vidi (infraskaņa) šeit nerakstīšu. Un tā ir praktiski ar visu "zaļo enerģiju". Lauksaimniecībai tiek atņemtas zemes, lai iegūtu graudus (spirtu) vai rapsi (rapšu eļļa) biodegvielai. "Zaļums"šodien ir ekofašisms. citādi to nodēvēt nevar.
ļuļa
ļ
pareizais virsraksts - meklē risinājumus, ka cilvēkus aplikt ar papildus nodokļiem. ar zaļumu un dabas aizsardzību tam visam nav nu pilnīgi nekāda sakara.
Pepe
P
Zagļi meklē zaļus risinājumus.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nav tik drošs, kā sākotnēji varētu šķist

Sākoties ekonomiskajai nestabilitātei, daļai iedzīvotāju zūd uzticēšanās citkārt tik ierastajām eiro, dolāru vai kādas citas valūtas banknotēm un rodas vēlme savu uzkrājumu pasargāšanai mekl...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses