Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

26. maijs, 2019

Ušakova un Amerika vietā Rīgas domē darbu varētu sākt Jermoloviča un Ivanovs(8)

No amata atstādinātajam Rīgas mēram Nilam Ušakovam (Saskaņa) un bijušajam vicemēram Andrim Amerikam (GKR) dodoties uz Briseli, viņu vietas pašvaldībā varētu ieņemt nodibinājuma Rīgas tūrisma attīstības birojs (RTAB) bijusī valdes locekle Vita Jermoloviča un AS Rīgas starptautiskā autoosta valdes loceklis Ivans Ivanovs.

Skaistākā vieta ir... noliktavas. Hamburga © DIENA(3)

Hamburga ir vieta, kurā kopā saplūdis gan parku zaļums un Otrā pasaules kara liecības, gan ostas īpašā pievilcība, kas vedina nodoties ilgiem pilsētas klejojumiem un atklāt sev veselu tiltu pasauli.

Zīle respektētu Dombrovska kļūšanu par ES komisāru(6)

Ņemot vērā Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu rezultātus, Eiropas Savienības komisāra amats pienāktos pašreizējam Eiropas Komisijas viceprezidentam Valdim Dombrovskim (JV), uzskata nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK EP vēlēšanu saraksta līderis Roberts Zīle.

Jonasam ļoti neveiksmīgs MXGP posms Francijā

Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass no Rockstar Energy Husqvarna komandas svētdien Francijā guva vien 21.vietu pasaules čempionāta septītā posma sacensībās prestižākajā MXGP klasē.

Rally Liepāja uzvar talantīgais norvēģis Ulivers Sūlbergs

Ar Latvijas licenci startējošais norvēģu talants Ulivers Sūlbergs šajā nedēļas nogalē uzvarēja Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Eiropas rallija čempionāta (ERČ) sezonas trešajā posmā - Rally Liepāja.

Nemiro skaidro KPV LV vājo sniegumu EP vēlēšanās(10)

Partijas KPV LV vēlētājiem svarīgākas šķitušas norises Latvijā, bet izpratne par Eiropas Parlamenta (EP) ietekmi uz procesiem Latvijā bijusi nepietiekama, tā KPV LV rezultātu EP vēlēšanās aģentūrai LETA komentēja partijas valdes loceklis un ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro.

Investīciju tēlnieki © DIENA

Anatomy Next ir 2013. gadā dibināts uzņēmums, kura pirmais produkts bija anatomijas grāmata māksliniekiem. Šobrīd uzņēmums izaudzis jau līdz trim produktu līnijām – attīsta arī anatomijas simulatorus medicīnas studentiem un armijas mediķiem paredzētu neatliekamās palīdzības treniņu simulatoru.

EP deputāta mandāts Attīstībai/Par izmaksājis visdārgāk - 150 000 eiro(16)

Ņemot vērā Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās startējušo partiju priekšvēlēšanu aģitācijas tēriņus un provizoriski iegūto EP deputātu mandātu skaitu, visdārgāk viena deputāta vieta izmaksājusi apvienībai Attīstībai/Par!, bet vislētāk - nacionālajai apvienībai Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (VL-TB/LNNK), liecina aģentūras LETA veiktie aprēķini.

Modelējot hruščovkas versiju 2.0 © DIENA

Tikko noslēgusies pērnā gada Latvijas arhitektūras bilances svēršana, un SestDiena turpina rakstu sēriju par šī gada Latvijas Arhitektūras gada balvas finālistu darbiem. Pagājušajā numurā apskatījām objektus, kuros apspēlēti vēsturiskās apbūves arhetipi un daļa iekļaujas tā dēvēto jauno šķūņu tendencē. Šī raksta fokusā ekonomiskā arhitektūra un dzīvesveida projektēšana, kas jau pakāpjas sānis no stilistiskajām iezīmēm un pievēršas mūsdienīga dzīvesveida un vides veidošanai ilgtermiņā.

Ušakovs: Centieni "demonizēt" Saskaņu ir izgāzušies(30)

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu rezultāts pierāda, ka centieni "demonizēt" partiju Saskaņa ir izgāzušies, paziņojumā medijiem pauž no Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu pildīšanas atstādinātais domes deputāts Nils Ušakovs (Saskaņa), kurš saskaņā ar aģentūras LETA rīcībā esošajiem neoficiālajiem datiem varētu būt ievēlēts EP.

"Oligarha brāļameita" pret Austrijas Brīvības partiju © DIENA(3)

Nedēļu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām divi Vācijas izdevumi – Spiegel un Süddeutsche Zeitung – publiskojuši videomateriālus, kas jau izraisījuši politisko krīzi Vācijas kaimiņvalstī Austrijā un, visticamāk, arī visas Eiropas mērogā kaitēs tiem politiskajiem spēkiem, kurus oponenti dēvē par labējiem populistiem. Latvijā šie notikumi piesaista uzmanību, jo sižeta varoņu vidū, iespējams, ir arī mūsu valsts pilsones.

Eksperts: Latviešu vēlētāji provizoriski bijuši aktīvāki(1)

Aizvadītajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās provizoriskie aktivitātes dati liecina, ka latviešu vēlētāji bijuši aktīvāki, aģentūrai LETA sacīja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) sekretārs Ritvars Eglājs, kurš gan pauda savu privāto cilvēkģeogrāfijas speciālista viedokli.

Dimanta bruņinieki © DIENA(2)

Ogļu čupiņa vai Melnais dimants – no kuras puses skatās – pašlaik nopietni karsē cilvēku prātus. Interesanti, ka katram argumentam par koncertzāli pretī stāv tikpat intensīvs "pret".

Kad tad, ja ne tagad? © DIENA

Mairitai Lindei joprojām patīk izglītoties un strādāt. Viņa fotografē un apgūst modernās tehnoloģijas.

Kalendārs

Maijs, 2019
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9