Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 28. jūlijs
Cecīlija, Cilda

25. maijs

Valdība nosaka ierobežojumus aviosatiksmē ar Baltkrieviju(2)

Valdība otrdienas vakarā noteica ierobežojumus Baltkrievijā reģistrētiem aviopārvadātājiem izsniegt lidojumu atļaujas un līdz ar to ielidot Latvijas gaisa telpā un izmantot Latvijas lidostas, pavēstīja Satiksmes ministrija (SM).

ASV sola palīdzību Gazas atjaunošanā(1)

ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens otrdien solīja, ka viņa valsts palīdzēs atjaunot Gazas joslu, vienlaikus uzsverot, ka kustība Hamas, kas valda palestīniešu anklāvā, no šīs palīdzības nedrīkst gūt labumu.

Izstāde, kur līdz sēņošanas iemaņas. Ruckas parkā skatāma izstāde Apslēptie dārgumi © DIENA

Līdz maijam Ruckas Mākslas rezidenču centrā norisinājās divas mākslinieku rezidences, kurās piedalījās 13 mākslinieki no 10 dažādām valstīm. Viņu uzmanības lokā bija Cēsu vēsture un ikdiena, vides jautājumi, alternatīvi pārtikas avoti un citas saistītās tēmas, arī Ruckas muiža un parks. Mākslinieku radītie darbi šobrīd skatāmi brīvdabas izstādē Apslēptie dārgumi, kas Ruckas parkā būs apskatāma visas vasaras garumā.

Kalvītis pārvēlēts Latvijas gāzes priekšsēdētāja amatā(2)

A/s Latvijas gāzes valdes priekšsēdētāja amatā pārvēlēts līdzšinējais uzņēmuma vadītājs Aigars Kalvītis, kura iepriekšējais pilnvaru termiņš noslēgtos šā gada augustā, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai Nasdaq Riga.

Raidieraksta Fotogrāfu balss muzejā nākamais viesis būs mākslas fotogrāfe Elīna Ruka

Latvijas Fotogrāfijas muzejs 2021. gada sezonā organizē jaunu, izglītojošu programmu plašai auditorijai – raidierakstu (podkāstu) ciklu Fotogrāfa balss muzejā, kurš sastāvēs no astoņām intervijām ar latviešu fotogrāfiem. Jau norisinājušās sarunas ar Aivaru Liepiņu un Agnesi Zeltiņi, nākamais raidījuma viesis - mākslas fotogrāfe Elīna Ruka.

Lai aktualizētu Laikmetīgās mākslas muzeja nepieciešamību, tiks atklāts mākslas parks

Lai aktualizētu Laikmetīgās mākslas muzeja nepieciešamību un iepazīstinātu sabiedrību ar būtisku Latvijas laikmetīgās mākslas vēstures segmentu, bijušās tekstilfabrikas Boļševička teritorijā 3.jūnijā tiks atklāts mākslas parks ar nosaukumu Mobilais muzejs. Nākamā sezona, informēja Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LLMC) pārstāvji.

Vakcinēšanas aptvere Latgalē uz pusi mazāka nekā vidēji Latvijā

Vakcinēšanas pret Covid-19 aptvere Latgalē pašlaik ir uz pusi mazāka nekā vidēji Latvijā, liecina otrdien Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē Nacionālā veselības dienesta (NVD) Vakcinācijas projekta nodaļas vadītājas Evas Juhņēvičas sniegtā informācija.

VM: Nevakcinētus skatītājus PČ hokejā ielaist nevajadzētu; vakcinēto pārbaudīšanai trūkst IT risinājuma(3)

Pret Covid-19 nevakcinētus skatītājus pasaules hokeja čempionātā Rīgā ielaist nevajadzētu, savukārt vakcinēto ielaišanas gadījumā epidemioloģiskās drošības riski būtu zemi, taču vēl nav IT risinājuma vakcinēšanās fakta apliecināšanai, - šāda nostāja pausta Veselības ministrijas vēstulē, kas tapusi pēc Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) rezolūcijas ministrijai izvērtēt "Saeimas paziņojumu", ar kuru valdībai tika uzdots nekavējoties izstrādāt kārtību, lai pret Covid-19 vakcinētajiem un slimību pārslimojušajiem ļautu klātienē vērot hokeja čempionātu.

Pirmdien atklāti 435 jauni Covid-19 gadījumi un 14 sasirgušie miruši

Pirmdien Latvijā atklāti 435 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi un ziņots par 14 saslimušo nāvi, līdz ar to divu nedēļu kumulatīvais saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju pirmdien sarucis līdz 343,6 gadījumiem, aģentūru LETA informēja Slimību profilakses un kontroles centrā.

Pārmaiņu un izaicinājumu priekšā. LNSO nākamajā sezonā – jaunas sejas © DIENA

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris atkal ir pārmaiņu un jaunu pārbaudījumu priekšā. Tā darbs nākamsezon noritēs bez mākslinieciskā vadītāja un galvenā diriģenta, taču vienlaikus uzsākot sadarbību ar starptautiski atzīto igauņu diriģenti Kristīni Posku, kura piekritusi kļūt par LNSO galveno viesdiriģenti. Gadumijā orķestrim nāksies atstāt savu mājvietu – Lielo ģildi, kas tiks slēgta uz diviem gadiem, lai notiktu ilgi gaidītais kapitālais remonts.
Reklāmraksts

Darba apģērbu servisa priekšrocības ikvienam uzņēmumam

Darba apģērbs ir nepieciešams daudzās nozarēs – gan veselības aprūpē, gan viesmīlības nozarē, gan arī specifiskās jomās, kas saistītas ar dažādiem drošības riskiem, ražošanas procesiem, mehānismu apkalpošanu u.tml. Darba apģērbu tīrīšana un sagatavošana lietošanai var radīt daudz pūļu, kā arī izdevumus piemērotas infrastruktūras izveidošanai un atalgojuma izmaksai darbiniekiem, kas rūpējas par darba apģērbiem. Krietni izdevīgāks risinājums uzņēmumam ir darba apģērbu serviss ārpakalpojumā – ātri, vienkārši un bez papildu pūlēm.

Kalendārs

Maijs, 2021
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6