Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Saskaņā ar dažādām aplēsēm Siņdzjanas pāraudzināšanas nometnēs pašlaik ir ieslodzīti no 800 tūkstošiem līdz pat diviem miljoniem cilvēku.

Musulmaņu gulagi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
tieši otrādi
t
Politiskās represijas nevis iznīcina ekstrēmismu, bet to veicina. Tāpat kā, piemēram, nepamatota cenzūra pasliktina komentāru kvalitāti (kāpēc pūlēties ievērot noteikumus, ja tāpat izcenzēs) un lielākie cenzūras varonīši tiek lamāti no panckām ārā - ja ne savā portālā, tad citos noteikti.
rom4nov
r
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
melnais humors
m
Uldi Ķezberi, ej tu ar saviem musulmaņiem *irst!!!
Vera to hmmm
V
un ko darīt ar Vagner kaujiniekiem? To ar neviens nezina? Kāda starpība:Vagner vai Daesh?
fakti sakauj melus
f
Starpības nav nekādas. Gan vieni, gan otri ir fašisma (tādā vai citādā formā) ideoloģijas nesēji un gan vieni, gan otri ir profesionāli slepkavas, tātad viņu darbība tiek apmaksāta. Gan vieni, gan otri nogalinās tevi, pat nesākot klausīties tavus izmisuma bļāvienus, ka tu komentāros aizstāvi to vai citu fašisma versiju.
 • 0
 • 0
Dostojevskis>Vera
D
Ir starpība starp algotņiem, kuri nogalina tāpēc, ka viņiem maksā un tādiem, kuri nogalina Tevi tāpēc, ka Tu nepieņem Muhamedu. Pirmie nepakustinās ne pirkstu, ja nesaņems algu, bet otrie slaktēs tik ilgi, kamēr būs dzīvi. To nav grūti saprast.
 • 14
 • 1
hmmm
h
Un Eiropas Savienība īsti nezin ko darīt ar Daesh kaujeniekiem! Spriež - laist mājās, vai vispirms atvainoties, izmaksāt kompensācijas par cietumā pavadītajām dienām un tad laist mājās. Vajag visus tos Daesh radikāļus uz Ķīnu nosūtīt.
internacionalistka
i
ar Dajesh jadara tas pats kas ar citiem teroristiem: Krievi, arabi, utt..jasoda..Visi parejie japalidz , jaatbalsta un janem majas....
 • 3
 • 7
Pravietisnejaukais
P
Miers ar jums! Es te nedaudz atkal atkārtojos... atvainojiet... . Vēlos vēl un vēlreiz atgādināt - lai kādus "brīnumus" jel kad arī nebūtu sastrādājuši tie, kuri Dieva Vārdu valkā nelietīgi... nevienam NEVIENAM no mums tas nekalpos par attaisnojumu. Ja mēs noliegsim , paši reiz tapsim noliegti. Kats individuāli. Katrs atbildēs par sevi.
lasis
l
Pa labi no raksta var uzklikšķināt uz tēmas "musulmaņi" un saskaitīt, cik daudzus vaimanrakstus par tiem sarakstīji Ķezberis un "Diena". Par tik neglītiem pasūtījuma darbiem noteikti pienākas labs atalgojums.
Terminoloģijaiirnozīme>Maksis
T
Fašistus neinteresē nacionālā piederība. Nacistus gan interesē.
 • 6
 • 1
Maksis to Internacionalist
M
Es tev pievienojos; Sķirot cilvēkus pēc etniskas piedrības-tas ir bolseviku-fašistu stilā.
 • 3
 • 4
Ingmārs>Internacionalistka
I
Pareiza nostāja: Jābeidz cilvēkus šķirot pēc etniskas piederības....
 • 3
 • 4
internacionalistka
i
latviesi pienakums-pienemt visi imigranti-ka arabis ta krievi-ka mus te uznemat...ta jauznem ari citi..Tikai tad busiet isti internacionalisti.
 • 2
 • 10
lasis
l
Un kas notiktu ar eiropietēm, kuras musulmaņu valstīs, piemēram Irānā, staigātu bez "tradicionālās galvassegas"? To laikam Dienas skribents nezina? Neviens saprātīgs cilvēks musulmaņus negrib ne Ķīnā, ne Eiropā, Japānā viņus vispār neielaiž.
internacionalistka>lasis
i
Tii-nacik-fasist. Pret visiem imigrantiem vienadas attieksmes-ka pret krievu-ta arabu!
 • 2
 • 13
Dievturis
D
Arī mums Latvija ir gulags !
>Dievturis
&
Jums te ir jūsu GULAG? Tad jau labi-tad ir kā jūsu Rossija, kuru jūs te caurām dienām slavinat...
 • 5
 • 2
Pravietisnejaukais
P
Vai Latvijā dievturi tiek vajāti? Turi savu dieviņu no rīta līdz vakaram.
 • 10
 • 2
Pravietisnejaukais>hmmm
P
Miers ar Tevi! Man prieks, ka Tu neesi vienaldzīgs. Tieši no šādiem dedzīgiem ļaudīm vēlāk iznāk neslikti kristīgie mācītāji. Protams, var noiet greizi un tālāk par sektantismu netikt. Bet, es aizlūdzu par Tevi, lai arī Tev atspīdētu spoža gaisma uz Damaskas ceļa. Lai Dievs Tevi svētī un pasargā!
2 dažādas lietas
2
Būtu jārunā par to, ka tibetiešu, uiguru, tatāru, kurdu, kataloņu un basku tautām nav savu neatkarīgo valstu. Savukārt, cilvēku deislamizācija ir ļoti apsveicama.
dabiski > 3
d
Visām tautām ir tiesības uz savu neatkarīgu nacionālu valsti. Gan tām, ko okupējuši krievi, gan tām, ko okupējuši ķīnieši, gan tām, ko okupējuši spāņi, gan tām, ko okupējuši turki, arābi, persieši, utt.
 • 9
 • 3
3 dažādas lietas
3
Būtu jārunā par to, ka vismaz 50 tautām nākas dzīvot krievu okupācijā !
 • 9
 • 4
Irlielāmērāticams
I
ka Ķīna labi zina no CCCP pieredzes... kā ar "cilvēktiesību" , "dabas aizsardzības" , "minoritāšu aizsardzības" lozungiem un kustībām var destabilizēt valsti. Ķīnieši ir gudri, viņi mācās... .
hmmm
h
Ja godīgi man ar ir apriebies, ka tā saucamie ticības cilvēki - vai tie būti kristieši, musulmaņi utt - uzskat, ka šiem pieder kautkāds sakrāls monopols uz "patiesības" zināšanu, morāli un "garīgumu". Viesbiežāk reliģiozā domāšana tiek formēt bērnība, kad vecāki potē iekšā bērnam savus ieskatus. Bet bērns nav vecāku privātīpašums! Ja vecāki dotu 5 gadīgam sīkajam alkoholu, cigaretes, narkotikas vai tad tādā gadījumā nebūtu jāņem nost vecāku tiesības? Un uz uz kāda pamata vecākam būtu jāļauj sludināt visādas stulbības, ka pasauli radīja kaut kāds dievs un borēt smadzenēs senebreju folkloru? Svētdienas skolas būtu jāaizliedz arī Latvijā. Tikai sasniedzot pilngadību, cilvēks drīkst sākt pirkt cigaretes, šņabi un praktizēt reliģiju. Skolā jāapgūst dabas zinātnes - evolūcijas teorija, ķīmija, fiizka un matemātika. Savādāk kā tauta nodegradēsim līdz Viduslaiku tumsonības līmeni. Dievticēšanā nekā laba nav. Bet jābūt PRĀTAM lai to saprastu.
boļseviki
b
"..mēs iztērējām visas partonas šaujot gaisā-LAI DROŠI BŪTU ,KA Dieva nav...he ,he..." Tups ateisms ļoti uzjautrina, ja to piesedz ar vāju argumentāciju ,kas par nedavelk uz Vikipēdijas remdeno līmeni!
 • 2
 • 2
hmmm to Krējums Saldais
h
Atbildes uz tevis uzdotajiem jautājumiem dotas PRECĪZI un PERFEKTI šajā lekcijā. Lekcija interesanta un ja tomēr nepiekritīsi, varēsi uzrakstīt komentāru, kas tavuprāt atkal nepareizi. Redz, evolūcijas teoriju nevar divās rindiņās uzrakstīt, tur ir ļoti daudz fīču un ja tās nezin, tad saruna nesanāk. https://youtu.be/2n967NrenP4
 • 3
 • 0
hmmmm to Aizsajūsmasaizrāvāselpa
h
Saskaņā ar evolūciju parasti ir tā 1) vai nu iemācās, 2) vai iet bojā. Acīmredzot stirnām draud otrais variants. Tik vienkārši. Evolūcijas instruments par nesapratni ir NĀVE. Dinozauri arī, starpcitu daudz ko nesaprata, mamuti nesaprata. Vispār evolūcija ir viena milzīga līķu kaudze. Starpcitu, zinātne, kura interesējas par šiem līķiem saucas paleontoloģija. Aicnu arī tevi EVOLUCIONĒT. Jo kā gan tas iespējasm - tik daudz inteesantu grāmatu, tik daduz labu dokumentālo filmu. A tu neko nelasi, neko neskaties, neko nepēti.
 • 3
 • 0
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
sovakar braucu pa lauku ceļu un divas reizes gandrīs uztriecās stirnas. Jautājums - kāpēc savvaļas dzīvnieki nav evolucionējuši un 100 gadu laikā iepazinuši auto dabu? Kāpēc skriet taisni uz gaismām? Kāpēc lekt virsū autiņam arī gaišā dienas laikā?
 • 5
 • 1
Krējums Saldais
K
To hmumam - Jūsu izcilais demagoģijas šedevrs no 7 punktiem ir vienkārši tukša teorija (faktiski sterils Darvinisms), kurai nav iespējams piešūt nevienu faktu :) . A fakti ir spītīga lieta - ja viss būtu pēc Jūsu rakstītā, mēs varētu jauki rakt ārā visu ķēdīti - šitie maziņi, jauki lec, šitie jau liekāki, a šitie tik lieli, ka jau kāpj zemē. Bet diemžēl, šo starpsugu NAV. Ir viena suga, tad cita. Izrok vienu, izrok otru, bet pārejas nav izraktas. NEVIENAS. Tikai skaisti zīmējumi. Ar bultiņām. Izrāpās (?) no ūdens zivs ar spurām un bultiņa uz dzīvnieku ar kājiņām. 2 sugas. Starpā pilnīgs vakuums. . Koroče - pamēģiniet ieslēgt dumalku - kādas herņas dēļ vispār evolūcijai vispār jālien no ūdens? :). Kāpēc jaunas sugas nerodas? Cilvēces aprakstāmajā vēsturē NAV fiksēta jaunu sugu veidošanās. Principā. Visādas zivis, skudras, kādas bija pirms "miljons" gadiem, tā tagad peld un rāpo :)
 • 5
 • 3
Pravietisnejaukais>hmmm
P
Atvaino, Tu nekad neesi bijis patiesi ticīgs. Tu biji ieklīdis baznīcā nejauši. Bet Tev noriebās tas, ko Tu tur vēroji. Tas ir dabiski un es Tevi tajā nevainoju, drīzāk piebalsoju. Bet ir problēma... Tu nevari Kristu saprast ar prātu, jo stāv rakstīts, ka "garīgas lietas ir garīgi apspriežamas". Ok, bet Tu domā. Nekas vēl nav zaudēts. Lai Dievs Tevi svētī un pasargā!
 • 8
 • 2
hmmm
h
Es lieliski pārzinu kristietību, biju patiesi ticīgs, daudz lasīju. Nācās veikt milzīgu garīgo piepūli lai pārvarētu šo sērgu un izdiedēt savu dvēseli (ne reliģiozā nozīmē) no dievticības. Varu liecināt - ticības pamatā ir slinkums, stulbmus, meli, nezināšana. Reliģiozā nelietība jāsoda krimināli, priecē Ķīnas prakse. Man tīri interese pēc jautājums tev - kāpēc tu nekad nelasi tā teikt pretējās nometnes darbus? Tev jau nav pienākums tiem piekrist, gluži pretēji, ja tu atrastu kļūdas varētu pildīt savu "misionāra" lomu. Bet tu jau NELASI. Nu izlasi, kaut vai to pašu Dokinsu. Bet tu jaut tikai laisi vienveidīgo literatūru, bet izlasi pretējās nometnes ORIĢINĀLTEKSTUS nevis pārstāstus. Un TAD spried. Bet tu jaut to nedari. Tur jau tas suns aprakts.
 • 5
 • 5
Pravietisnejaukais>hmmm
P
Kaut kas racionāls Tavā sacītajā ir. Kristietību nevar iemācīt arī pat tad, ja to dara no bērnības. Lai iemācītu, ir pašam jāmāk. Mana pieredze ar "svētdienas skolām" šai ziņā nav pārāk pozitīva. Tomēr ir viena lieta, ko varētu gribēt - lai cilvēks, izgājis no skolas, zinātu ZINĀTU , ko katra "reliģija " nozīmē, un ko tā piedāvā. Šim mērķim lieti noder mākslas un literatūras vēstures stundas. Ja cilvēkam būs sapratne , kas ir "RELIĢIJA" tad viņš arī varēs izdarīt savu izvēli. Šobrīd ar šo izvēli ir tā, kā ir. Tu esi tam piemērs.
 • 7
 • 3
to hmmm
t
Reliģijas ir radušas tāpēc, ka tās cilvēkiem bija vajadzīgas. Bet protams, vienmēr atrodas darboņi, kuri visu grib "privatizēt" un "monopolizēt", lai gūtu labumus sev. Tomēr šādos gadījumos, tā vairs nav reliģija, bet ideoloģija. Ja tā īsteno savu funkciju "religare", tad tā ir reliģija, bet ja tā vairs neīsteno šo funkciju, tad tā ir ideoloģija.
 • 7
 • 2
hmmm
h
"Pēc būtības, reliģija nav ticība kaut kādām pasakām, bet gan līdzeklis, lai atjaunotu (vai radītu) harmoniju starp dažādām cilvēka psihes daļām" ========================= Muļķības. Fake. No pirksta izzīsts NEKAS. Reliģijas pirmcēlonis ir NEVĪŽĪBA.
 • 2
 • 7
hmmm
h
Nebija tādas vienas no koka nokāpšanas dienas. 1) pieaugot ķermeņa masai arvien grūtāk pārlekt no koka uz koku pa tiešo, 2) Āfrikas savannā mainījās klimats, koki palika RETĀKI un pārlekt no viena uz otru palika vēl grūtāk. 3) tāpēc kāpa zemē un TAISNĀ solī (nerāpojot) ātri skrēja no viena koka uz otru un uzreiz rāpās TAISNI augšā. Tā attīstījās TAISNĀ stāja, 4) pieaugot ķermeņa masai aste vairs maz bija noderīga līdzsvara turēšanai lēcienā, tāpēc aste pamazām izzuda, 5) skraidīšana no koka uz koku pa zemi ilga ap miljons (!!!) gadu, 6) uzturoties arvien biežāk uz zemes nācās organizēties lai aizstāvēties pret plēsoņām uz zemes, tas bija spēcīgs impluss KOLEKTĪVA un VALODAS izveidei, 7) nūjas ņemšanas rokā - to daudzi dzīvnieki praktizē kā šimpanzes, paviāni utt. un viņiem ir augsts attīstības līmenis. Evolūcijas teoriju, atšķirībā no reliģiozajām muļķībām ir JĀMĀCĀS, jālasa, jāpēta. To never izstāstīt 5 minūtēs vai uzrakstīt pāris teikumos. Tur vajag PIEPŪLI.
 • 7
 • 4
hmmm to Krējums Saldais
h
Tam ko tu uzrakstīji, es pilnīgi noteikti neticu. Jo evolūcijas teorija to NEKAD nav apgalvojusi. Vispirms iepazīsties ar evolūcijas teoriju un tad varbūt tādas stulbības prātā nenāks. Tas ir kaut kāds kristiešu no pirksta izzīsts mīts par senču nokāpšanu no koka un ālēšanos ar nūjām. Muld par lietām ko paši NEZIN un jūtas vareni. Svētdienas skolas tiešām jāaizliedz. Tur cilvēkus padara STULBUS.
 • 5
 • 6
cony
c
Acs evolucionēja elementāri. Pirmkārt ļoti daudziem organismiem acs vispār nav vajadzīg un tie iztiek ar citiem maņu orgāniem. Taču bija izdevībi gaismas fotonu sensora attīstība. Vispirms vienkārīs BEZ REDZES parādās sensors kurš sajūt gaismas fotonu plūsmu un spēj tādejādi saprast kur saule. Tā tas notiek piemēram, augiem - koki spēj orientēt lapas uz Saules pusi BEZ REDZES. Šis sensors palika PAKĀPENISKI spēcīgāks un spēcīgāks. Otrkārt, redzes attīstība nav tik dauz saistīta ar acs attīstību cik ar smadzenēm. Jo mēs neredzam ar aci, bet ar SMADZENĒM. Līdz ar to dauz svarīgāk bija SMADZEŅU pakāpenīskā mainība. Acs tas ir štrunts!
 • 4
 • 5
Krējums Saldais
K
Humam - Jūs tiešām esat tik liels tumsoņa un ticat, ka Jūsu senči nokāpa no kokiem, paņēma rokās nūjas un sita viens otram tik ilgi un stipri, kamēr iemācījās runāt, rakstīt un rēķināt? Apbrīnoju! . PS. Jūsu zināšanai - Evolūcijas teorija jau sen nolaista podā - pirms un pēc Darvina NEVIENAM nav izdevies izrakt kaut vienu starpsugu kauliņa fragmentu.
 • 9
 • 6
to hmmm
t
Reliģijas ir dažādas. Pēc būtības, reliģija nav ticība kaut kādām pasakām, bet gan līdzeklis, lai atjaunotu (vai radītu) harmoniju starp dažādām cilvēka psihes daļām. Kaut ko spēj mūsdienu psiholoģija. Bet senatnē dažas (iespējams, daudzas) reliģijas šajā jautājumā bija sasniegušas daudz vairāk nekā mūsdienu psiholoģija.
 • 3
 • 3
hmmm to Pravietis
h
Cik sekls, banāls un sen ATBLIDĒTS jautājums. Žēl, ka tu neevolucionē literatūrā kuru lasi. Tā iet kad lasa vienu pirmitīvu bīblgrāmatu kur kļūdu vairāk nekā sunim blusu. Atbildi uz tavu jautājumu vari izlasīt, piemēram, šeit. Bet tu jau nelasīsi, un ja lasīsis, neidziļināsies. Domāju ka tādiem kā tu, tiešām vieta Ķīniešu nometnēs! https://www.pbs.org/wgbh/evolution/library/01/1/l_011_01.html
 • 4
 • 4
Pareizaisjautājums
P
Evolūcijas teorija? Pastāsti, draugs - kā evolucionēja acs? Radījumi miljoniem gadu streipuļoja pusakli, kamēr izdomāja, ka vajag taču reiz kārtīgi evolucionēt aci? Lai var redzēt!
 • 6
 • 4
Valters
V
Jebkura diskriminācija vai apspiešana reliģijas vai citu atšķirību dēļ ir kaitīga un nosodāma.
Pareizaisjautājums
P
Vai zoofīliem arī nebūtu jāsūdzas par diskrimināciju? Drāzt kucīti taču ir tik jauki... pašam prieks un kucītei...!
 • 8
 • 1
Izraēlā par
I
kristietības sludināšanu draud kriminālsods no 5-20 gadiem? Kāpēc par to "Diena" neraksta?

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Pēdējais brīdis atdot parādu(2)

Pieminot 1941. gada 14. jūnija masu deportāciju 80. gadskārtu, tapusi īpaši izstrādāta digitālā karte (deportetie.kartes.lv). Tajā būs redzams saraksts ar informāciju par cilvēkiem, kuri no konkrētās ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata