Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Gribam redzēt modernu latviskumu. Saruna ar Arvilu Ašeradenu

Premjera partijas Vienotība priekšsēdētāja amatā pārvēlētais Arvils Ašeradens par partijas popularitātes augšanu, tiesiskuma karoga maiņu, bizantisko domāšanu un ugunsgrēkiem Amazonē un universitātē.

Top komentāri

OIKurmis
O
Vairākas stundas domāju un nevaru tomēr izdomāt... kā OIK var būt "tiesisks", ja tas grauj valsts pamatus - rada ekoloģisku apdraudējumu, vairo blēžu ienākumus, nedod deklarētos rezultātus un palielina jau tā nihilistisko attieksmi pret valsti? Ja viena fiziska persona sastrādātu šo visu... tad taču viņu ieliktu cietumā uz mūžu!
Ha
H
Stambulas konvencijas 59. un 60. pants veicina migrāciju. Modernais latviskums ir fufelis - tas ir kampēju un kangaru latviskums, kuram vairs nav sakņu pašā Latvijā un tās senčos, bet tikai vajag vēl un vēl eiropeīdu stilā - kurš solīs vairāk. Mums vajadzētu drīzāk atgriezties pie tā latviskuma, kas radīja Latviju pirms simts gadiem un kur darba tikums bija pirmajā vietā un kur darba tikums nesa augļus, nevis laimes zemes meklētāju stilā.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Arvils Ašerādens saka: "Taisnīgums nav gluži tas pats, kas tiesiskums." Un sniedz piemēru: "OIK PĀRMĒRĪGUMS ir tiesisks, bet nav taisnīgs." - - - - - Ar latviešiem tik iemīļoto (neskaidro) jēdzienu "tiesiskums" es saprotu "likuma varu." Un LIKUMAM ir jānodrošina TAISNĪGUMS. Ja kaut kas ir PĀRMĒRĪGS un netaisnīgs, tad ir jāskatās, vai tas abilst LIKUMAM; un, ja izrādās, ka attiecīgajā likumā ir iestrādāts pārmērīgs un netaisnīgs nodokļu slogs, tad tas likums ir jārediģē vai vispār jāatceļ.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Ļaudonas patriots(3)

Savulaik basketbola spēles savaldzināts un aizvilināts prom uz galvaspilsētu, Artūrs Portnovs (35) atgriezies savā dzimtajā Ļaudonā, kur jau labu laiku strādā par pagasta pārvaldes vadītāju, ka...

Pieci mēneši tautskolā

2016. gada ziemā strādāju pilnas slodzes darbu Rīgā, bet sapņoju par aizbēgšanu no ierastās rutīnas un ceļošanu. Tāpēc, redzot, ka draudzene sociālajos tīklos liek fotogrāfijas, kā glezno un dzer tēj...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata