Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 30. marts
Nanija, Ilgmārs
Vēl vairāk – dziedāsim ar smadzenēm! Jo var tikai piekrist, ka latviskums tiešām nenozīmē trallināšanu.

Govis un vējdzirnavas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Trollis JT > AN
T
Gudrība nepasargā no likstām... . Vai patiesi tā ir, ka GUDRĪBA nepasargā? Varbūt tā gudrība nav nemaz tik gudra, vārbūt viņa jāsauc citā vārdā? Atceries Banku Baltiju... . Vai dzirdēji kaut vienu "gudru" analītiķi, kurš celtu trauksmi par neiespējamajiem depozītu procentiem? Toties es daudz dzirdēju tekstus - mafija ir mūžīga, mūsu naudai nekas nenotiks!
Arturs Nagliņš
A
Tauta nav muļķe. Tā ir socioloģiskā aksioma. Vienīgi nav skaidrs, kādos dzīves aspektos tauta nav muļķe. Iespējams, morāli tikumiskajā aspektā, taisnīguma un tiesiskuma aspektā, cilvēka cieņas aspektā, labā un ļaunā identificēšanas aspektā, skaistā un neglītā saskatīšanas aspektā, bērnu un ģimenes cieņas aspektā. Noteikti būs vēl citi aspekti. Taču noteikti ir arī tas, ka zināmos aspektos tauta tomēr ir muļķe. Savādāk sakot, tautas gudrība nespēj tautu pilnā mērā aizsargāt. Tauta nav muļķe, taču tas nepasargā tautu no dažādām likstām. Latviešus nepasargā no valsts kraha, Lielās Bandas, Astoņkāja un masveida idiotisma plūdiem, šarlatāniem akadēmiķa mantijā, šļāpinviepliem internetā.
Ļoti laba Sestdiena
Ļ
Gandrīz jau visu izlasīju! Ļoti patika, kā Sarmīte Kolāte ir uzrakstījusi par Latvijas lepnumu, man ir tāds prieks, ka viņa tagad pūlas Dienas labā.
Kārklu vācietis
K
Vārds fon Fufels gāna goves....
Goves un vējdzirnavas
G
ir Latvijas pašpārvalde, ar štābu Latvijas rietumos. Šeit sastopas goves (ar govīm nejaukt!), un ne uz ko SKAISTU cerēt neiznāks. Skaistums no Dieva nāk, bet ne no ļaunā apsēstiem. Tur arī visa saprašana. Neaizmirstiet tos, KAS Pestītāju apsūdzēja, un KAS Viņa nāvi meklēja. TĀ kunga kalpi, kas NEBIJA Tā Kunga Cebaota - Israēla Dieva kalpi.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Iebāz roku, līdz satausti(3)

Pirms meklēt un iegādāties atskaņotāju, lai sāktu klausīties vinila plates, katram jāizvērtē, vai viņš ir gatavs, ka tās kļūst par viņa ģimeni un atkarību. Kāpēc? Jo tās prasa vairāk uzmanības, nek...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata