Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +10 °C
Apmācies
Piektdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Ar uzvārdiem, bez parakstiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
eksperiments
e
Ir cenzorelis Dienā - Par madžiņu to sauc. Tas citiem runāt aizliedz, Bet pats ar muti brauc. Pie šitā fašisteļa Sen policijai laiks Un dakterim no ielas, Kam nosaukumā tvaiks. Tas Kremļa troļlus piesedz Un vienmēr aizsargā Un viņu naida ruina Ir neaizskarama. Bet atbildiet tiem rupjāk Un, rīts vai vakars vēls, Jau komentārus cenzēt Steidz madžiņš dibendēls. Cik stulbs gan ir tas madžiņš, Kā viņš to nesaporot, Ka brīvcību ne cenzors, Bet Satversme miums dod. Es viņam vienmēr saku - Ej, stulbais mdžiņ, .irst, Tik ne.irs garām podam Un papīr'neaizmiest!
eksperiments
e
Kremļa troļļi sīki ptaški - Tiem ir spiras, ne kakaški. Bet, ja iebezd madžiņlops, Tad ir Dienā pilnīgs žops! Ja tiks bloķēta adrese, no kuras rakstīts šis komentars, vai vismaz dzēsts pats komentārs, tad ne madžiņam, ne viņa skribenteļiem neklājas tēlot vārda brīvības aizstāvjus.
ņirga
ņ
Tālāk, biedri zirni. Cik reižu jūs esat kritizējis redakcijas cenzūru un dubultstandartus ''noteikumu'' lietošanā? Kur var izlasīt jūsu rakstus pret tiesas spriedumu, kur operas direktorelis liepiņš pieprasīja 150 000 no portāla, kur šis pats liepi,ņš bija nosaukts par Putina prostitūtu? Tas viss notiek mūsu brīvakjaLatviojā, tā ka nbetēlojiet te bargo tiesnesi!
ņirga
ņ
Pastāstiet, biedri zirni, kas jūsuprāt notiks, ja es šajā portālā nopublicēšu pāris indīgas četrrindes par jums, vai, piemēram, Dienas cenzūru, ar šo cenzūru domājot gati madžiņu, ar kuru man ir īpaši draudzīgas attiecības? Protams, līdz policijai lieta nenonāks, bet līdz histēriskai cenzūras reakcijai, komentāru dzēšanai un adrešu bloķēšanai - elementāri. Ticēsiet man uz vārda vai gribat, lai es jums tepat, šajā tēmā, pierādu sava apgalvojuma patiesumu?
ip
i
...atslēgas vārds rakstā ir "piedot"...
Atis Priedītis
A
Savā atmiņu grāmatā "Gan jau rīts mūs atradīs", kura tika izdota jau pirms 3 mēnešiem esmu aprakstījis 80.gadu un 90.to gadu notikumus saistītus ar VDK darbību. Pats pārdzīvoju ļoti nežēlīgu čekas vajāšanu un par to arī esmu uzrakstījis. Visi notikumi ir patiesi, neesmu saņēmis nevienu pārmetumu par melošanu. Vienīgi jāatzīst, ka masu mediji nav gatavi (baidās) atklāti atzīt, ka čeka šai laikā darbojās ļoti aktīvu un nodrošināja bijušo palikšanu pie varas.
TROLL DETECTED
T
80.gados BIJA POLITISKĀS REPRESIJAS - BET, ja jūs gribat pierādīt, ka pats esat tādas piedzīvojis, tad jums nāksies to PIERĀDĪT NEVIS AR KLAČĀM, BET FAKTIEM.
  • 0
  • 0
TROLL DETECTED
T
Tieši otrādi - jau 30 gadus par represijām tiek runāts. Piemēram, žurnālā ''Avots'' 1988. un 1989. gadā par tām rakstīja taudz. vVarbūt ir divas planētas Zeme un mēs esam katrs no savas?
  • 0
  • 0
TROLL DETECTED
T
Tas, ka notika represijas, automātiski nepadara jūs par represēto - tāpat kā karš nenozīmē, kla visi kara laikā dzīvojušie būtu šajā karā krituši.
  • 0
  • 0
TROLL DETECTED
T
Tā nav versija, bet sazvērestības teorija ar visām sazvērestības teorijas pazīmēm - spītīga nepierādāmu apgalvojumu uzturēšana. Tas, ka 80. gados notika vienas politiskās represijas, nenozīmē, ka tagad vajag rīkot citas un terorizēt citus cilvēkus ar bezpierādījumu apsūdzībām. Bet diskusija beigsies tad, kad beigsies nepierādītie apgalvojumi. P.S. Klīniskā nāve nav šķaudiens, tuviniekiem un kolēģiem noteikti jāatceras, ka jauns cilvēks (1952. gadā dzimušajam 1991. gadā paliek 39) tiek aizvests ar ''ātrajiem'' un ilgāku laiku uzturas slimnīcā. Tāpat arī nedzirdēju atbildi uz komentāru, ka nav nekas zināms par ''represētā'' pretpadomju darbību, toties ''represētais'' cenšas apklusināt kritiku. Nepārliecinoši. Varbūt jūs pārliecinātu Efraimam Zurofam līdzīgu raganu mednieku, bet mani interesē tikai fakti, ar tukšvārdistiku nepietiek.
  • 0
  • 0
Atis Priedītis
A
Paldies par atbildēm. Es taču neesmu rakstījis iesniegumu tiesai. Ne uz ko nepretendēju. Uzrakstīju tikai savu versiju par notikušo. Un turpinu uzskatīt, ka arī 80.tajos gados notika cilvēku vajāšanas. Ja citi domā savādāk, lai taču domā. Tā ir tikai pagātne. 30 gadus biju spiests klusēt, šobrīd visu atklāti uzrakstīju. Un kā saka - Paldies par uzmanību. Ceru, ka šo diskusiju ar to arī beigsim. Piebildīšu, ka pirms mēneša izdevu arī savu pirmo dzejoļu krājumu - "12 stāsti par mīlestību". Dzīve taču turpinās!
  • 0
  • 0
TROLL DETECTED
T
Vēl kā trūkst šaja sazvērestības teorijā - motīva. 1980. gads tomēr vairs nebija 1937., kad jebkuru varēja apsūdzēt par neko. Tātad, ja autors būtu 1980. gados politiski represēts, tad būtu zināma un pierādāma viņa pretpadomju darbība. Ar pāris aizliegtām dziesmām nepietiktu - Edgara Liepiņa dziesmas ar Valda Artava dzeju tika totāli cenzētas (koncerts, kurā Liepiņš citē Ernesta Dinsberga ''Rīgu'') bet represēts ne viens, ne otrs tomēr netika.
  • 1
  • 0
TROLL DETECTED
T
Novešana līdz nāvei ir nozieguma sastāvs. Tātad, ja kāds kādu apsūdz novešanā līdz..., tā ir krimināllieta, kurai jābeidzass ar spriedumu - vai nu vainīgajam par novešanu vai melim par apmelošanu. Tā kā mums ir tiesiska valsts, tad mēs necīnāmies pret totalitāriem režīmiem ar viņu pašu metodēm un visi fakti ir jāpierāda - vai arī, ja pierādījumu nav, tad nav arī fakta. Pēc cenzūras domām aizliegts viedoklis (SPECIĀLI ANALFABĒTAM TROLLIS JT - PĒC VEIKSMĪGAS VERIFIKĀCIJAS KOMENTĀRS NETIEK PIEVIENOTS), tāpēc komentāru atkārtoju.
  • 0
  • 0
TROLL DETECTED
T
Atteikums ierakstīt pirmās dziesmas visticamāk bija saistīta ar faktu, ka komponists pēc izglītības ir fiziķis-matemātiķis un, lai sasniegtu panākumus mūzikā, vajadzēja viespirms papūlēties. Komonists ir dzimis 1952. gadā, bet viņa dziesmas sāka ieskaņot 1970. gadu beigās, tātad apmēram 27 gadu vecumā, kas neprofesionālim ir ļoti labs rezultāts.
  • 0
  • 0
TROLL DETECTED
T
Klīniskās nāves faktu, tāpat kā atrašanos slimnīcā (ja tāds fakts ir noticis) var pierādīt tāpat kā jebkuru citu. Savukārt ''pierādīt'', ka ''klīniskā nāve'' varētu iestāties no ''psiholoģiskā terora'', būs sarežģīti. Pat siltumnīcas apstākļos audzētās agrāko laiku dižciltīgās meitenes no ''psiholoģskā terora'' tikai ģība un arī tikai tāpēc, ka stresa situācijās sāka trūkt elpas (toreiz nēsātās korsetes traucēja normāli elpot, tāpēc, tikko meitenei pietrūka gaisa, viņa no krita uz grīdas..) Pie tam šaubos, ka mediķi būtu pārkāpuši elementārus ārstu darba noteikumus. Tātad, ņemot vērā pārējo spītēšanos un izmisīgo melošanu, atliek uzskatīt, ka tāda fakta nekads nav bijis. Par ''aizliegumu ierakstīt''- tieši kas ir redzams grāmatas lappusē, VDK ģenerāļa parakstīta pavēle ''Padomju varas vārdā aizliedzu ierakstīt tāda un tāda dziesmas'' un 15 gadus vēlāk otra pavēle, ar kuru atcelta pirmā?
  • 0
  • 0
Atis Priedītis
A
Manas grāmatas 67.lpp ir attēls, kurš apliecina, ka 15 gadus man tika liegts ierakstīt dziesmas Latvijas Radio (esmu komponists). Savukārt pēc veiktās pratināšanas un pirms tam vairāku gadu garumā VDK veiktā psiholoģiskā terora 80.to gadu beigās slimnīcā pārdzīvoju klīnisko nāvi. Ja novešana līdz klīniskajai nāvei nav vajāšana, tad man vienkārši nav ko teikt! Pierādīt klīniskās nāves faktu praktiski nav iespējams, jo mana okupācijas laika medicīniskā grāmatiņa ir pazudusi bez pēdām. Pie tam šaubos, ka mediķi būtu uzdrošinājušies klīniskās nāves faktu dokumentēt. Ticamākais, ka būtu ieraksts - miris ar infarktu. Bet es tomēr izdzīvoju. Tie ir tikai fakti. Ir arī citi. Par tiem var izlasīt grāmatā.
  • 0
  • 0
TROLLIM
T
Protams, VDK darbinieks nevarēs neko pateikt par tukšvārdigiem apgalvojumiem. Ja viņam jautās par konkrētu lietu, viņš var atbildēt - jā, bija; nē, nebija; vai bija, bet ne tā, kā jūs teicāt. Tātad bļaurīgās, bet tukšvārdīgās apsūdzības ir jānoraida kā rusdebilmeli, kas arī bija jāpierāda.
  • 0
  • 0
ATKĀRTOJU, DEĢENERĀTELI
A
LAI ZINĀTU, KA KONKRĒTAS LIETAS ARHĪVĀ NAV, IR JĀRAKSTA PIETEIKUMS UN JĀSAŅEM ATBILDE NO ARHĪVA, BET, LAI ZINĀTU, KA VISAS LIETAS IR IZNĪCINĀTAS, TEV MADŽIŅTROLLI IR JĀBŪT ATTIECĪGĀS PAVĒLES DEVĒJAM. JAU AIZVĒRIES, SAKAUTAIS FSB DEBILTROLLI?
  • 0
  • 0
ATGKĀRTOJU, DEĢENERĀTELI
A
Nav iespējams iznīcināt pašnāvības faktu. KONKRĒTUS VĀRDUS, MADŽIŅTROLLI, VAI AIAZVER MELĪGO RĪKLI!
  • 0
  • 0
FSB DEGENERĀTAM
F
Te viens FSB deģenerātelis viltus vajātais jau saņēma piedāvājumu izstāstīt savas atmiņas, bet pats atteicās. Tā ka VDK nav iespējams ne aizstāvēt, ne nosodīt, jo nav nevienas konkrētas lietas, kurās VDK būtu jāaizstāv vai jānosoda. Aizvēries, FSB algotais deģenerātmeli, vai vēl gadu kvekšķēsi pretī faktiem?
  • 0
  • 0
Čekistu aizstāvim
Č
Iesaku sākt publicēt čekas vajāto cilvēku atmiņas. Šobrīd viss tiek darīts otrādi. Čeka ir bijusi, bet vajāto cilvēku nav. Par 80.tajiem gadiem pilnīgs klusums. Patiesībā šai laikā čeka darbojās ļoti aktīvi. Tikai fiziskā terora vietā sāka izmantot psiholoģiskā terora metodes. Vajātie tika novesti līdz nervu sabrukumam vai pašnāvībai. Pierādīt to ir praktiski neiespējami. Visas konkrētas lietas ir iznīcinātas. Kaut ko pastāstīt var paši upuri, jo čekisti neteiks neko un visu noliegs.
  • 1
  • 2
ESI ATMASKOTS, FSB MELI
E
Lai jūs zinātu, ka lieta ir iznīcināta, jums ir vismaz jāsazinās ar arhīvu un jāsaņem izziņa, ka tāda un tāda lieta nav atrasta. 1990. gados nekas netraucēja saņemt izziņas arī no Krievijas. Un pat gadījumā, ja ''lieta iznīcināta'', neviens nevar iznīcināt jūsu autobiogrāfiju, kurā ieslodzījuma termiņš nevar neuzrādīties. Tātad nekādu reālu represiju nav bijis, ir tikai autora fantāzijas/halucinācijas vai arī pinīgi nebūtiskas epizodes kā egilam zirnim, kuru dēļ ne no jjums, ne zirņa nekādi neiznāk 20. gadsimta lielākie cietēji. Atkārtoju - es no Dienas cenzūras esmu piedzīvojis vairāk nekā zirnis no VDK.
  • 2
  • 2
ESI ATMASKOTS, FSB MELI
E
Aculiecinieku dēļ grāmatas neizdod. Aculieciniekus savāc kafejnīcā vai dzīvoklī un tur arī visu pārrunā. Tāpat nav arī loģiski līst interneta diskusijā, ja neesi gatavs runāt atklāti!
  • 2
  • 2
ESI ATMASKOTS, FSB MELI
E
Nezināma grāmata, kuras saturu pats autors nav spējīgs atstāstīt, nav pierādījums. Varējāt zaudēt strīdu kā melis, tagad esat zaudējis strīdu kā īpaši aprobežots, nelietīgs un spītīgs melis un FSB trollis. Tā labāk, trolli?
  • 2
  • 2
un, atkārtoju
u
nevienam izlūkdienestam pat teorētiski nav iespēju reprresēt citas valsts pilsoni citā valstī. Tas par meliem no sērijas ''VDK esot kādu reprresējusi Latvijā 1990. gados.'' Noslepkavot citā valstī - var. Represēt - nav tādu iespēju.
  • 3
  • 2
Atis Priedītis
A
Paldies par atsaucību. Es grāmatā vienkārši aprakstīju notikumus. Un netaisos nosaukt uzvārdus un kādu vainot. Tie cilvēki, kuri bija šo notikumu aculiecinieki zina par tiem. Grāmata domāta viņiem.
  • 2
  • 2
rezumē
r
1980. gados ''ļoti nežēlīga vajāšana'' izpaustos kā tiesa un cietumsods par politisko uzskatu izteikšanu, ko pierādīt ir vieglāk par vieglu, pievienojot grāmatai autobiogrāfdiju un arhīva izziņas fotokopiju. Un vispār, viltus vajātais, vai nu jūs sākat ru āt, bet tad esiet gatavs pateikt visu, vai nemaz nesāciet. Īsts cietušais darītu vai nu vienu vai otru atkarībā no tā, kādu iespaidu uz viņu būtu atstājis ieslodzījums. Pasviest tukšvārdīgu apgalvojumu un atteikties to pierādīt var tikai interneta trollis, FSB algotnis.
  • 3
  • 2
AIZVERIES, MELI
A
Ja Atis Priedītis PSRS laikos būtu politiski represēts, tas ir, notiesāts par saviem uzskatiem, to varētu pierādīt elementāri, uzrādot autobiogrāfiju un izziņu par tiesas procesu un spriedumu. Komentāros spamo tikai tādi, kam pierādījumu nav.
  • 2
  • 1
ATKĀRTOJU, MELI
A
VAI NU VIENU RINDKOPU VAI AIZVER MELĪGO FSB AĢENTA MUTI. Protams, Krievijas izlūkošana darbojās arī 1990. gadu sākumā, bet tikai IDIOTŠOVMENIS riskēs apgalvot, kašī izlūkošana būtu citā valstī represēŗjusi citas valsts pilsoņua, ko neviens izlūkdienetss nevar izdarīt pat teorētiski!
  • 2
  • 2
Atis Priedītis
A
Grāmatā esmu visu atklāti uzrakstījis. Čeka darbojās arī 90.to gadu sākumā. Tā kā netaisos ne ar kādu tiesāties vai kādu apsūdzēt, esmu uzrakstījis, to ko piedzīvoju pats, nenosaucot neviena čekista vārdu. Un tā kā pretējo pusi pārstāvēja daži ļoti augsta ranga cilvēki, zinu, ka man nav ne mazāko izredžu kaut ko pierādīt. Pie tam visas konkrētās lietas ir vai nu iznīcinātas vai izvestas uz Krieviju,
  • 2
  • 2
palūgšu precīzāk
p
tieši kā šī ''nežēlīgā vajāšana'' izpaudās un kādos 1990. gados, ja Latvijas neatkarība tika de facto atjaunota 1991. gada augustā uzreiz pēc neveiksmīgā puča? Grāmatu drīkstat nepārrakstīt, pietiek ar kopsavilkumu vienā rindkopā.
  • 2
  • 1
rekur
r
Domāju, ka šausmīgos čekas noziegumus vajadzētu sākt ar cietušo apzināšanu. Kur ir cietušie? Kāpēc viņi nerunā un neatsaucās? Varbūt viņi joprojām baidās no čekas? Jeb viņu vispār nav?
tam pašam
t
Piemēram, kolhoza priekšsēdētājs Kauliņš, kad viņa kolhozā meklēja ''tautas ienaidniekus'', atbildēja: ''Manā kolhozā tādu nav. Ja jums vajag kādu paņemt ķeksīša deļ, ņemiet mani.'' Tātad pat Staļina laikos varēja ''nesadarboties'', un netikt par to ''vajāts''. Brīnums ar komentāra pievienošanu ''Komentārs ir, bet nav pievienots'' - iespējams, cenzūra.
  • 1
  • 1
Tukšvārdiņam
T
Izlūkošanu neinteresē ''slaveni'' un ''populāri.'' Ar tiem nodarbojas dzeltenā prese. Izlūkiem ir vajadzīgi neslaveni un nevienam nezināmi, bet ar pieeju slepenai informācijai. Es, protams, runāju par īstiem izlūkiem un informāciju, kurai ir reāla izlūkošanas vērtība, bet tādas ''populārai personai'' nevar būt principā.
  • 1
  • 0
viltus cietušajam
v
Neklusē, lai gan tiek pat aicināti izstāstīt faktus. Tikai nav spējīghi šos faktus pateikt, tātad ir FSB algoti meļi. Par ''agresīvu attieksmi'' - konkrēti es saduros ar ĻOTI agresīvu attieksmi no Dienas cenzūras, konkrēti lielcenzora madžiņa, kas netraucē ne komentēt, ne atjaunot nelikumīgi dzēstus viedokļus. Un tagad, Tukšvārdiņ, iesatāsti man, ka pretpadomju aktīvists ir mazāk drosmīgs par vienkāršu interneta komentētāju!
  • 0
  • 0
Tāpēc arī klusē
T
80.to gados vajātie klusē tāpēc, ka sastopas ar ļoti agresīvu attieksmi pret sevi. Arī šeit komentāros ir tieši tas pats. Un tā jau ir. Visi slavenie un populārie taču sadarbojas un pēkšņi atrodas tādi, kuri nav sadarbojušies un par to vajāti. Fakts - jebkurš 80.to gadu čekas upuris tiks ignorēts vai arī "apmētāts ar dubļiem".
  • 0
  • 2
viltus cietušajam
v
Konkrētāk vari vai aprobežosies ar tukšvārdistiku? Vai esi no spītnieciņu sazvērestības teorētiķu frakcijas? 1988. - 1989. gadā pretpadomju noskaņojums jau bija masveidīgs un pret to tiešām vairs nebija iespējams neko darīt un neklas arī netika darīts. Tie ir fakti.
  • 4
  • 1
Cietušais
C
Cietušie ir un cenšas kaut vai interneta komentāros kaut ko uzrakstīt. Masu mediji šobrīd viņu liecības pilnībā ignorē, jo tās esot pasakas un fantāzijas. Cilvēku vajāšanu pēc 80.tā gada neesot bijis. Čeka mierīgi esot skatījusies kā PSRS sabrūk un neko neesot darījusi lai to novērstu.
  • 2
  • 3
vecmāmuļa
v
Es izsaku pateicību stukaču lielākajai daļai, tiem, kas stučīja tā, ka mēs pat nepamanījām ka viņi ir. Jo manā lielā darba kolektīvā ap 500 cilvēku, visi stāstījām anekdotes politiskās un riebīgās par komunistiem, taču nekad nevienam nekādas represijas nebija jāpiedzīvo. Bet stukači taču bija katrā kolektīvā
Krievs vatņikos
K
Cik cilvēku saimai izgājuši cauri? Vispār par pieminekļa nojaukšanu, tur ir melns uz balta rakstīts, kurš ir kurš, nahrizēt arī zinātņu akadēmiju, pēdējā Krievijas pazīme Latvijā.
Ezis
E
Pēc tam nojaukt Akmens un Vanšu tiltus, HES, Pļavniekus. Tad tik sāksim dzīvot zaļi. :)
  • 2
  • 4
nu nē...
n
Zinātņu akadēmijai nav ne vainas,bet Pārdaugavas piemineklis "Penis 9.maija atbrīvotājiem",gan būtu jānojauc...
  • 7
  • 1
Edge
E
"Antikomunistus satrauc nevis padomju sistēmas (reālā komunisma) laikā pieļautās kļūdas, noziegumi un nepilnības, bet gan sasniegumi." A.Zinovjevs, filosofs, loģiķis, rakstnieks. Hmm....Latvieši nekad nav dzīvojuši tik labi, kā....."....runāsim atklāti, represēto skaits nekad nav pārsniedzis 15%. Atlikušie 85% jau netika represēti un dzīvoja normāli." Akadēmiķis, zinātņu vēsturnieks Jānis Stradiņš ( Trūkst Trešo tēva dēlu un Antiņu. /irir.lv)
nu redzi
n
Pat 0,1% represēto būtu daudz par daudz.
  • 1
  • 0
Edge, nacists
E
Runāsim atklāti, kriminālnoziedzniek - JAU VIENA CILVĒKA NEPAMATOTA REPRESĒŠANA IR NOZIEGUMS, PAR KURU CIVILIZĒTĀ VALSTĪ UZ ILGIEM GADIEM IESLODZĪTU PAŠUS REPRESĒTĀJUS. Par dzīves līmeni tu, nacist, turi muti - nekāda dzīves līmeņa PSRS nebija.
  • 2
  • 0
Tieši 80.tajos gados
T
Čeka šai laikā darbojās ļoti aktīvi. Tika neitralizēti (vajāti, novesti līdz nervu sabrukumam vai pašnāvībai) tie cilvēki, kuri potenciāli varēja apdraudēt čekistu palikšanu pie varas. Tas arī sekmīgi tika izdarīts. Un tāpēc ir tāds klusums par 80.to gadu notikumiem.
krievnacistu idiotmeli
k
Pirmkārt, VDK neatradās ''pie varas'', bet bija viena no PSRS ''spēka struktūrām.'' Otrkārt, līdz apmēram 1988. gadam nebija reāla apdraudējuma komunistu palikšanai pie varas, bet 1988. - 1989. gadā šis apdraudējums bija nenovēršams un 1989. gada Augstākās Padomes vēlēšanās antikomunisti uzvarēja ar kvalificētu vairākumu (pierādījums - balsojums par 1990. gada 4. maija deklarāciju.) Treškārt, visi FSB algoto ''liecinieku'' žēlabu stāsti viuenmēr ir nekonkrēti un tukšvārdīgi.
  • 1
  • 0
Edge, nacists
E
Tikai, deģenerāt krieveļu nacist aktīvais FSB aģent idiottrolli, tu nebūsi tas, kas latviešus apsūdzēs grēkos. Saprati, valsts nodevēj?
  • 1
  • 1
Edge
E
"Cienījamie delegāti! Latvijas liktenis ir mūsu rokās! " Jānis Peters. Runa LTF 1. kongresā. (sk. - Barikadopedija.lv). Klusēšana - tas ir īsākais ceļš pretim aizmirstībai par aktivitātēm 1988. - 1991.g., kad tika runāts, dziedāts un dejots bez apdomas par sekām. Ja auseklīšu laiku aktīvisti sāks ne tikai grēkus atklāti izsūdz, tad, kā izsakās, par nebūs.
  • 2
  • 4
oo
o
Kas tas bija par dzejoli? Gribētos to dzejoli dzirdēt.
an
a
Durvju nav, logu nav. Kas ir tās pirmās un otrās?
  • 2
  • 1
:)) arī uzreiz nepamanīju
:
Čekas māja, čekas māja, Ne tev logu, ne tev durvju: Pa vienām saule lēca, Pa otrām norietēja.
  • 4
  • 0
Edge
E
Ko neapjēdza Muciņš 1991.g. - to nespēj arī Zirnis 2018.g. Viens otrs tomēr kaut ko ir sapratis. A.Ozoliņš: Čeka sagrāva Padomju Savienību? Z.Skujiņš: Protams! Viņi bija kompakts spēks, kas to varēja darīt, un viņi to izdarīja, neiejaucot armiju. ( Zigmunds Skujiņš: Es cits nevaru būt kā latvietis / irir.lv)
Edge, rusdebils
E
Nav konstatēta nekāda VDK loma ''valsts sagraušanā''. Tāpat arī PSRS armija nekad nav izstājusies pret valsti - pat otrādi, 1991, gada janvāra un augusta pučā armija bija galvenais pučistus atbalstošais spēks. sadursmēs ar faktiem rusmeli ātri un bezcerīgi zaudē.
  • 0
  • 0
Onslow
O
'cekas maisos vis ir gudri sariktets - tur ir jebkur's,kur's 's'k'ersojis robe'zu un visi kurus 'cekists pieskait'ija saviem a'gentiem - vi'nam bija j'aatskait'as CIK vi'n's saverv'ejis....
Edge
E
Ja 1990.g. par 4.maija deklarācijas pieņemšanu tiktu rīkota tautas nobalsošana (A.Rubika priekšlikums), tad pašlaik klusētāju būtu mazāk? Hibrīdkara apstākļos nav jēgas taisīt liekus skandālus:" – Vēl lielāks skandāls ir tas, ka 1990. gada 4. maijā, kad Augstākā Padome balsoja par Latvijas Neatkarības deklarāciju, par to nobalsoja 138 deputāti, no kuriem 36 oficiāli bija čekas aģenti." Raits Valters: "Tādi mēs bijām – uzasināti" (nra.lv)
Edge, rusdebils
E
Par 36 oficiāliem aģentiem es rusdebukli rusnacistgebelsoju - nav tādas informācijas.
  • 0
  • 0
Edge
E
Bija, ir un būs! Kamēr pastāv valsts, būs valsts drošības iestādes, varneši un arī aģenti (stukači, ziņotāji, informatori, trauksmes cēlāji). Īvāns: Kamēr čekas maisi ir slepeni, tikmēr čeka aizvien dzīvo. (lsm.lv)
  • 4
  • 0
Onslow
O
un labi ka t'a BIJA...
  • 0
  • 3

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Miljoni, ērgļi un svētki

Šogad krāsosiet, slēpsiet, meklēsiet vai ripināsiet? Lai gan olu rādīšana jau labu laiku politiski folklorizējusies, svētku noskaņa ir tepat līdzās, gribas smaidīt un aicināt pavasari beidzo...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata