Dienas intervijas
Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Betona ekonomika
Ražošana un būvniecība ir noteicošie globālās konkurences rādītāji, un pēdējo 20 gadu laikā ir notikušas nozīmīgas pārmaiņas pievienotās vērtības radīšanā gan globāli, gan reģionāli – tepat Baltijā.
Atvara: Tas būs milzīgs piedzīvojums
KDi iesaka: Viņi joprojām pavada laiku kopā © DIENA
Latvijā
Veselības ministrijā notiek darbs pie ārkārtējās situācijas ierobežojumu vērtēšanas
Veselības ministrijā sestdien notiek darbs pie ārkārtējās situācijas ierobežojumu vērtēšanas, sociālajā vietnē Twitter informējusi veselības ministre Ilze Viņķele (AP).
Pasaulē
Francija plāno pagarināt ārkārtējo situāciju līdz 24.jūlijam (12)
Francija plāno pagarināt Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviesto ārkārtējo situāciju līdz 24.jūlijam, sestdien paziņojis veselības ministrs Olivjē Verāns.






