Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Tā dēvētās cietās robežas pretinieks, pārģērbies par muitnieku, protestē uz viena no daudzajiem Īrijas un Ziemeļīrijas robežšķērsošanas punktiem

Brexit Īrijas robežas slazdā

Īrijas un Ziemeļīrijas robežas jautājums kļuvis par sarežģītāko tematu Briseles un Londonas sarunās par Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības. Ja to neatrisinās, apdraudēta būs arī galīgā Brexit vienošanās.

Top komentāri

Dubultstandarti
D
Briti ir okupējuši Z.Īriju un arī Gibraltāru,un vińiem no turienes vajadzētu aizvākties bez nosacījumiem.Un neviens par to pretenzijas britiem neceł.Briti drīkst okupēt,jo draudzējas ar asv.Ja teiksim Polija okupētu dału no Lietuvas vai Somija savāktu sev Gotlandes salu tad gan būtu tracis un błaušana.
Godīgi
G
nelasu šī propagandista rakstus, bet ieteiktu viņam pabaudīt Lieldienas un savu propagandu atstāt darba nedēļai...aizej uldi, izšūpojies un varbūt smadzenēs kaut kas sakārtosie un arī odi nekodīs...starp citu kāds apmaksas tarifs politiski pareizajiem raksties x2 vai varbūt x3 ?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli

Minūtes nozīme

Skaitīt minūtes līdz kaut kam pat tikai šim konkrē­tajam brīdim nozīmīgam vienmēr ir grūti. Ja tas ir svarīgs mirklis visai cilvēka dzīvei, tad vēl jo grūtāk. Bet kā ir skatīties uz pulksteņa kustīb...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

In memoriam

Vairāk In memoriam

Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag

SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes