Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa

Vai lidot būs dārgāk?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Viss būs dārgāk
V
Arī dzīvot!
Itamars Toledano
>10:07. Ak tad viens pats Dienu piedirsi, Grētu ķengājot. Kad būs laiks šo pasauli atstāt (un tas pienāks daudz ātrāk kā domāts), vai būs kaut viena LABA vārda, ko līdzi paņemt, jeb tikai - elles testaments?
Itamars Toledano
Lidojot katrs ar savu dzīvību riskē. DĀRGĀK vairs nevar. Tas nav ceļmalas grāvis vai ūdeņi, kur vēl kaut kāda cerība tomēr pastāv...
>:-)
&
Atpakaļ pagātnē, buru kuģi, luksus klase, galeras ar airētājiem, budžeta klase :D Viss, gretas tunbergas, aptaurēta zaļplānprātīguma, eko, šmeko stilā.
Itamars Toledano
Arī pagātnē plānprātīgo NETRŪKA.
  • 7
  • 1
snm
s
Eiropa nav spējusi pacelt Āfriku līdz Eiropas līmenim, tāpēc tika pieņemts lēmums nolaist Eiropu līdz Āfrikas līmenim.
Itamars Toledano
Ne Eiropa var kādu līmeni PACELT, ne ar LĒMUMU - kādu NOLAIST.Elementāri! Katrs suns pats SAVU asti ceļ.
  • 3
  • 0
Emma
E
Par so nodokli ES ir jariko referendums, jo butu loti nedemokratiski, ja kaut kadi idioti, debili izdzimteni Eiropas komosija, kuri par neko nedarisanu sanem 17 000€/ menesi lielas algas un no tam nemaksa nodoklus+ socialas privlegijas + 2000€/ menesi apgerbam+ par velti automasinas, telefoni, +, +..... Ja ES referenduma pilsoni atbbalstis so sizofrenisko ideju par lidmasinu degvielas nodokli tad un tikai tad so nodokli vares ieviest. Bet, lidz tiek sis referendums ES noorganizets, ir jaizliedz EK, EP, ES cinavniekiem bezjedzigi lidot ekskursijas un teret ES nodoklu maksataju naudu, kas ir milijardos eiro skaitamas summas. Kapec EP deputati joprojam lidinas uz Strazburgu?
Itamars Toledano
Kas ir Strazburga? Vai strazdi, kas Emmai dzērumā RĀDĀS? Tā iet tām aukām, kas rakstīt grib, bet Ābeci nepazīst!
  • 13
  • 2
Eirokomisārs
E
Sveika, debilā izdzimtene !
  • 20
  • 10
Kala
K
Idioti plosas pa visu Eiropu, ceru, ka ASV tiks parvelets Tramps un vins sod debilos tuksdirsejus, zalplutitajus noliks pie vietas. Cenas lidmasinam ir tik pat dargas, ka tas bija kad barels naftas maksaja 150$, bet uz sodienu barels maksa 60$, bet lidmasinu cenas ir tik pat lielas. Par kadu tirgus ekonomiku var runat ES, kur valda santazisti, sizofreniki, zagli?
Itamars Toledano
Idioti pa PASAULI plosās, bet neba Eiropa vainīga, ka pasaule idiotiem PILNA!
  • 12
  • 0
Valdu
V
Plosies , idiot ?
  • 18
  • 11
No_ASV
N
Yes, We will!
  • 3
  • 4
feminisma panākumi
f
Rīgas zoodārzā ieceļ lielākos kretīnus, Briseles zoodārzā ieceļ lielākās gretīnes.
Itamars Toledano
Kretīnam kretīna valoda. Un kretīniska saprašana un stils. Un feminas panākumi arīdzan.
  • 8
  • 2
Tvaika iela
T
Eiropas gretinizācija iet pilnā sparā.
Napoleons
N
Kurā palātā ?
  • 19
  • 4
Grēta
G
Nav jālido ar lidmašīnām. Jāpērk jahtas.
Supskatom
S
Kopš mani pēdējo reizi apčamdīja un izkratīja... precīzi kā tādu kriminālnoziedznieku... ziniet, lidosta ir pēdējā vieta, kur vēlos būt!
>>Supskatom
&
Nu kādēļ tā satraukties,vajadzēja pateikt paldies par brīnišķīgo masāžu,es tā izdariju,čamdītājs apmulsa.
  • 2
  • 0
Itamars Toledano
Trako māja toties PIRMĀ!
  • 14
  • 3
ha-ha-ha
h
Lidot drīkstēs tikai EP deputāti un Sorosa comandos-camarados.
prokurors Vioriks
p
Nu labi ir, besī ārā tak tie turistu pūļi , brauc kur gribi jau visur tūristi meņše naroda boļše kislaroda bļe
Itamars Toledano
Vovrikas prokurore - bļeda!
  • 6
  • 2
Turīgais letiņš
T
Esmu savā valstī, te viss ir, nekur nav jālido.
Krējums Saldais
K
Noteikti dārgāk. Kaut kā jādabū ārā no ļautiņiem viņu liekā naudiņa - pirms gadiem 200 vidēji statistiskais cilvēks strādāja kādas 12 stundas dienā, viņa rīcība boja 1 zirgspēks un saražoja preces un pārtiku sev un vēl dažiem dīkdieņiem. Kopš tā laika darba ražīgums pieaudzis reizes 200, analoģiski arī preču un pārtikas daudzums. Mums taču būtu jābūt kādas 200 reizes bagātākiem par mūsu veco senci? Nu, vismaz 100. Vai 20? Bet nekā. Vairums tāpat operē pāris minimālo apmērā un vēl maksā kredītus. Kur liekā nauda? Pareizi - tam arī vajadzīgi visādi OIKi, CO2 kvotas, dabas resursu modokļi un visādas grētas, lai ar smaidu mums atņemtu mūsu nopelnītās naudiņas cīņai ar/par/pret zaļajām vējdzirnavām. Pēc vajadzības.
bnm
b
Vispār jau... Pirms 200 gadiem tiešām bads bija reāla problēma, bērni izdzīvoja katrs piektais, kā arī, gaidāmais dzīves ilgums bija 40 gadi.
  • 15
  • 7

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Piesārņotākais gaiss – Āzijā

Varam atviegloti nopūsties – rīdzinieki elpo tīrāku gaisu nekā liela daļa pasaules metropoļu iedzīvotāju. Šveices gaisa kvalitātes tehnoloģiju kompānijas IQAir uzturētajā piesārņotāko pasa...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata