Dienas intervijas
Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Izmešu ir mazāk, bet ražošana sarūk
Dūmu nav, un ekonomikas krāsns ir auksta. Tieši šādu secinājumu var izdarīt par Zaļā kursa ietekmi uz Latvijas un Eiropas ekonomiku.
Sāpes, šuves un Chanel. Intervija ar filmas Modes aizkulises režisori Alisi Vinokuru © DIENA
Man vairs nav bail runāt. Intervija ar aktrisi Ievu Segliņu © DIENA
Latvijā
Latvijas attīstībai vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatam virza Plešu
Partijas "Latvijas attīstībai" valde vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatam virzīs Saeimas deputāta Artūra Toma Pleša kandidatūru, informēja politiskajā organizācija.
Pasaulē
ASV aizsardzības ministrs signalizē par straujāku karaspēka izvešanu no Afganistānas
ASV aizsardzības ministra amatā ieceltais Kristofers Millers sestdien signalizēja, ka varētu paātrināt amerikāņu karavīru izvešanu no Afganistānas un Tuvajiem Austrumiem, norādot, ka "ir laiks nākt mājās".






