Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Krievija iebrūk Ukrainā
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Budžetu var taisīt arī bez deficīta
Tikai īstena saimnieka pieeja ļaus izskaust nevajadzīgus budžeta tēriņus.
Savas dzīves scenārijs. Intervija ar režisori Alisi Zariņu © DIENA
Gribētos aizbēgt. Intervija ar aktrisi Māru Menniku © DIENA
Latvijā
RSU profesors Aigars Pētersons saņems Stradiņa balvu par sasniegumiem bērnu ķirurģijā
Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā ceturtdien, 12.maijā, plkst.16 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) profesors Aigars Pētersons saņems Stradiņa balvu par sasniegumiem bērnu ķirurģijā, aģentūru LETA informēja RSU Komunikācijas departamenta direktors Edijs Šauers.
Dienas karikatūras
Pasaulē
Lielbritānija paaugstina Ziemeļīrijas terorisma draudu līmeni
Lielbritānija paaugstinājusi no mērena līdz būtiskam draudu līmeni, ko drošībai rada Ziemeļīrijas teroristi, trešdien paziņoja Lielbritānijas iekšlietu ministre Terēza Meja.
Sports
Somu hokejisti izmoka uzvaru pret ungāriem, Zviedrija sagrauj Kazahstānu
Lasītākie
Piedalies konkursā un ej uz amerikāņu pūšaminstrumentālista Kena Vandermarka un norvēģu bundzinieka Pāla Nilsena-Lova koncertu!
Maija izskaņā Ventspilī ar vienīgo koncertu Latvijā viesosies amerikāņu saksofonista un klarnetista Kena Vandermarka un norvēģu bundzinieka Pāla Nilsena–Lova duets.






