Dienas intervijas
Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Izmešu ir mazāk, bet ražošana sarūk
Dūmu nav, un ekonomikas krāsns ir auksta. Tieši šādu secinājumu var izdarīt par Zaļā kursa ietekmi uz Latvijas un Eiropas ekonomiku.
Kas atļauts milzim. Dailes teātra izrādes Milzis recenzija © DIENA
Sāpes, šuves un Chanel. Intervija ar filmas Modes aizkulises režisori Alisi Vinokuru © DIENA
Latvijā
Latvijas Bankas prezidenta amata kandidātu vārdi varētu būt zināmi pēc valsts svētkiem
Latvijas Bankas prezidenta amata kandidātu vārdi varētu būt zināmi pēc valsts svētkiem, šodien pēc koalīcijas partiju Sadarbības sanāksmes žurnālistiem atzina Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
Dienas karikatūras
Pasaulē
Lielbritānijā pazemināts terorisma draudu līmenis (1)
Terorisma draudu līmenis Lielbritānijā pirmdien pazemināts no "spēcīga" uz "būtisku", kas ir zemākais līmenis kopš 2014. gada, paziņojusi Lielbritānijas iekšlietu ministre Priti Patela.
Sports
Mārcis Vītols atzīts par FIBA Eiropas kausa aizvadītās nedēļas vērtīgāko spēlētāju
Lasītākie
Novembrī Latvijas rakstnieki uzstāsies septiņās pasaules valstīs
Novembrī vienpadsmit Latvijas rakstnieki dosies uz septiņām pasaules valstīm, lai piedalītos 16 dažādos lasījumos, diskusijās un performancēs. Rakstnieki šomēnes apmeklēs Singapūru, Norvēģiju, Vāciju, Somiju, Itāliju, Igauniju, Lietuvu, kā arī Makao un Honkongu, informēja platformas Latvian Literature pārstāvji.






