Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -18 °C
Sniega pārslas
Pirmdiena, 6. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs, Nikola

28. jūlijs

Mūžībā devusies Zuzanna Dzintare © DIENA

Mūžībā devusies ilggadēja ķīmijas pasniedzēja un mācību grāmatas Organiskā ķīmija autore Zuzanna Dzintare. (21.10.1921.–24.07.2021.)
Izvadīšana notiks š.g. 31. jūlijā plkst. 14.00 Rīgas Kristus Karaļa baznīcā, Meža prospektā 86.
Tuvinieki

Ceturtdiena būs nedaudz vēsāka

Tuvākajā diennaktī laika apstākļi Latvijā būtiski nemainīsies - gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, iespējams arī īslaicīgs lietus un pērkona negaiss, bet gaiss kļūs par kādu grādu vēsāks, prognozē Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Jānovēl izturība! © DIENA

Gara, plaša un prasīga ir olimpiskā riteņbraukšanas krosa (BMX) trase, kurā jau ceturtdien ceļu uz pusfinālu sāks arī divi cēsnieki Vineta Pētersone un Helvijs Babris. Viņiem Tokijā jāiekāpj lielās kurpēs, jo šajā disciplīnā par divkārtēju olimpisko čempionu kļuvis nu jau karjeru beigušais Māris Štrombergs.

Biznesa finansēšana nav apstājusies © DIENA

Covid-19 pandēmija nav atstājusi būtisku ietekmi uz uzņēmumu spēju piesaistīt finansējumu, un apmēram pusei uzņēmumu ir labs kredītreitings, turklāt arī finansējuma atteikumu īpatsvars nav palielinājies, rāda bankas Citadele statistika par vidējo un mazo uzņēmumu kredītspēju.

Atgriezušies savā ādā © DIENA

Fizioterapeita sasauktā sapulcīte palīdzējusi salikt pareizos akcentus Latvijas 3x3 basketbola izlases enerģijā, lai pēc neveiksmīgās olimpisko sacensību trešās dienas komanda izšķirošajās spēlēs Tokijā parādītu to sniegumu, ar kādu tā pēdējos gados pārsteigusi sava sporta veida eliti.

Graudiņa: Prieks, ka trešā seta beigās apgriezām spēli otrādāk

Tokijas olimpisko spēļu pludmales volejbola otrajā mačā lielāko prieku sagādāja trešā seta beigas, kurā izdevās uzvarēt trīs svarīgas izspēles, kas arī ļāva svinēt pirmo panākumu turnīrā, sarunā ar žurnālistiem teica Tīna Graudiņa.
Reklāmraksts

Stūra dīvāni - priešrocības un trūkumi

Ikvienam mājokļa īpašniekam svarīgi, lai mājoklis ir omulīgs, estētisks un funkcionāls. Viena no mājokļa svarīgākajām telpām – viesistaba, kurā atpūšamies, rīkojam kopīgas ģimenes un un draugu pasēdēšanas, pārrunājam svarīgākos ikdienas piedzīvojumus. Viesistabas atmosfēras radīšanā liela loma ir dīvānam, un īpaši populāri ir L-formas jeb stūra dīvāni, kuru priekšrocības un trūkumus esam apkopojuši šajā rakstā!

Ugunsgrēku dēļ ārkārtas stāvoklis Sardīnijā © DIENA

Itālija izsludinājusi ārkārtas stāvokli Sardīnijas salā un lūgusi papildu starptautisko palīdzību, lai mēģinātu savaldīt mežu ugunsgrēkus, kas kopš sestdienas pelnos pārvērtuši vairāk nekā 20 tūkstošus hektāru teritorijas, vēsta ziņu aģentūra ANSA
Reklāmraksts

Kā padarīt vasaras dārza darbus vienkāršākus

Vasara ir laiks, kad privātmāju un mazdārziņu īpašnieki vairāk laika pavada ārā - rūpējoties par ziediem un citiem augiem, kā arī gādājot par bagātīgu augļu un dārzeņu ražu. Dārza darbus var uzskatīt par patīkamu atpūtu, kas lieliski spēj atslēgt prātu no darba pienākumiem un mazinat stresu. Tomēr, ņemot vērā, ka mūsdienās dzīves ritms mēdz būt diezgan straujš, reizēm dārza darbi var šķist kā apgrūtinājums. Raksta turpinājumā atradīsiet noderīgus padomus, kas dārza kopšanu padarīs daudz vienkāršāku un patīkamāku.

Sidnejas Covid-19 karantīna pagarināta par četrām nedēļām

Austrālijas lielākajā pilsētā Sidnejā noteiktā Covid-19 karantīna tiek pagarināta par četrām nedēļām, trešdien paziņoja varas iestādes, izskaidrojot šo lēmumu ar pieaugošo Covid-19 uzliesmojumu un zemiem vakcinācijas tempiem.

Reģionus atstāja zaudētājos © DIENA

Par to, vai reģioniem tiks vienīgi drupačas no kumosa, ko no ES Atveseļošanas fonda līdzekļiem nokodīs Rīga, kas ierēdniecības un partiju domāšanā sekmēja šādu iznākumu, un kā Latvija tiks galā ar dārgajām saistībām, kuras uzņēmusies, nostājoties uz ES zaļā kursa, Valkas mēru Ventu Armandu Kraukli iztaujā Agnese Margēviča.

Amerikāņu secesijas rēgs © DIENA(12)

Amerikas Savienoto Valstu socioloģisko pētījumu kompānijas Bright Line Watch reizi pusgadā veiktās aptaujas par secesijas jeb atdalīšanās no Savienotajām Valstīm atbalstītāju skaitu piecos ģeogrāfiskajos ASV reģionos liecina par tās piekritēju skaita ievērojamu pieaugumu pēdējā pusgadā.

Ģenerālprokurors atradis zibens novedēju © DIENA(3)

Latvijas ģenerālprokurora kritika par pēdējā laika attaisnojošajiem spriedumiem skaļajās lietās, kas liecinot par "krīzi tieslietu sistēmā", no vienas puses ir vērtējama pozitīvi – akmens iemešana aizaugušā dīķī nevar nākt par sliktu, īpaši, ja to izsaka no tiesnešu vides nākušais Juris Stukāns.

Hobija līmeņa pašnodarbinātības veids © DIENA(3)

VID vadītāja Ieva Jaunzeme: "Vairāk stāsts ir par to, vai ir vērts turēt šādu hobija līmeņa pašnodarbinātības veidu, ja vienmēr, protams, ir iespēja vai nu apturēt, vai arī izbeigt šāda veida darbību, ja tas jums nenes reāli dzīvei ienākumus."

Kalendārs

Jūlijs, 2021
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8